Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POD MASLINOM w sierpniu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.09.2008 13:19

rych 40 napisał(a):Witam sympatyków Masliny . Byłem tam w sierpniu i mogę dorzucić troszkę własnych spostrzeżeń . Spokój , cisza tak jak pisaliście ; tu się zgadzam w 100% . Zejście na plażę ok, ale powrót to masakra.Kamp żadna rewelacja owszem czysto ale co do lodówek to ktoś rąbnął mi szynkę pod koniec pobytu, co bardzo poruszyło moją żonę , bo miała co do niej poważne plany.
Jednak najbardziej dla nas nieprzyjemne były wizyty GRYZONI w przedsionku naszego namiotu !!! Dobrały się do warzyw i salami .Kiedy pochowaliśmy wszystko i starannie zbieraliśmy nawet okruszki od chleba, to pocięły nam butelki z wodą gazowaną! :evil: Na koniec rozprawiły się z płynem do mycia szyb. Nadmienię tylko, że co wieczór stwory te nie robiąc sobie nic z hałasu jaki tworzą wokół siebie homo sapiens urządzały gonitwy wokoło namiotów . Zakwaterowani byliśmy w dalszej części campu i widziałem, że i inni turyści mieli podobne problemy ze zwierzyną . Być może w części pozbawionej zarośli rodacy wypoczywali spokojniej nie byli niepokojeni przez gryzonie . Jeździmy od lat na róźne campy , ale jeszcze żaden zwierz nie uprzykrzył nam pobytu jak pod Maslinom!!!!!!



No proszę jakie warunki panują na campingu. Myszy, szczury. I kto tu powie, że campingi są fajniejsze od kwater. No chyba, że ktoś lubi ZOO.
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 17.09.2008 17:14

nie przesadzaj - byłem 2 lata temu i w tym roku - nie widziałem ani jednego gryzonia ,za to kotów sie kręciło ze 3 sztuki - był spokój i cisza w nocy - gdyby nie francuzi obok ( jarali nałogowo trawę ) to i zapach by był super
Ale fakt - zaczyna się "Pod Maslinom" zlot narkomanów , szedłem sobie spokojnie do recepcji a obok mnie francja wciągała nosem ścieżki - a obok namiotu syf i korniki - ale i tak moim zdaniem jest to jeden z najlepszych campów w tym rejonie.
Pozdrowienia dla "Karmazyna " co mi uszkodził silnik - odwdzięczę się !!!
obyś szczał drutem kolczastym !!!
rych 40
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych 40 » 17.09.2008 19:46

Niestety nie przesadzam, a te trzy koty to najlepiej reagowały na polską kiełbasę, a nie na gryzonie , które wieczorkiem wychodziły z kamiennych murków i ruszały na żer. W centrum kampu brak jest zarośli i tych kamieni więc mogłeś nie spotkać żadnego. Gdyby nie powtarzało się co noc, to nie zawracałbym innym forumowiczom czasu na czytanie . Jednak potwierdzam to co piszesz ,że jest to bardzo spokojny i fajnie położony kamp . Dubrovnik jest wart każdych wyrzeczeń. Pozdrawiam
P.S. Ja ćpuna nawet małego nie spotkałem
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.09.2008 20:01

Byłam w drugiej połowie lipca, narkomanów nie widziałam! Insektów i innych "potworów" zresztą też nie (tzn. nie więcej niż gdzie indziej, sporadycznie jakiś komar przyleciał, to wszystko). Owady to nas za to pogryzły maksymalnie na Divnej (Peljesac).
Trzeci raz byliśmy Pod Maslinom i jest czysto bez zmian, tylko robi się coraz bardziej ciasno niestety...Coraz większe kolejki do ubikacji i pod prysznic. Swoją drogą, drugi budynek z toaletami by się tam przydał!
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 17.09.2008 21:30

maslinka napisał(a):Byłam w drugiej połowie lipca, narkomanów nie widziałam! Insektów i innych "potworów" zresztą też nie (tzn. nie więcej niż gdzie indziej, sporadycznie jakiś komar przyleciał, to wszystko). Owady to nas za to pogryzły maksymalnie na Divnej (Peljesac).
Trzeci raz byliśmy Pod Maslinom i jest czysto bez zmian, tylko robi się coraz bardziej ciasno niestety...Coraz większe kolejki do ubikacji i pod prysznic. Swoją drogą, drugi budynek z toaletami by się tam przydał!


Narkomanów nie widziałaś ,bo się kryli (jak to oni) wdychali po zmroku :)) - a drugi kibelek przydał by się bardzo .... zwłaszcza w godzinach wieczornych !!!

w drugiej połowie lipca ? ciekawe ....
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.09.2008 07:32

Byłem pod Maslinom na początku lipca i to co tu czytam to jakby inny kamp (powrót z plaży fakt-masakra). Żadnych negatywnych odczuć-wręcz przeciwnie-jestem przekonany, że tam wróce. :)
25spider
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 13.08.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) 25spider » 30.05.2013 12:03

rych 40 napisał(a):Jednak najbardziej dla nas nieprzyjemne były wizyty GRYZONI w przedsionku naszego namiotu !!!


to czego jest tam dużo to po prostu tradycyjne, chorwackie... KUNY :)
akurat w lecie, gdy my byliśmy tam, to samice biegały sobie z małymi - zwłaszcza w nocy biegają po okolicy, możne je najłatwiej zaobserwować na drzewach :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 31.05.2013 16:06

rych 40 napisał(a):Witam sympatyków Masliny . Byłem tam w sierpniu i mogę dorzucić troszkę własnych spostrzeżeń . Spokój , cisza tak jak pisaliście ; tu się zgadzam w 100% . Zejście na plażę ok, ale powrót to masakra.Kamp żadna rewelacja owszem czysto ale co do lodówek to ktoś rąbnął mi szynkę pod koniec pobytu, co bardzo poruszyło moją żonę , bo miała co do niej poważne plany.
Jednak najbardziej dla nas nieprzyjemne były wizyty GRYZONI w przedsionku naszego namiotu !!! Dobrały się do warzyw i salami .Kiedy pochowaliśmy wszystko i starannie zbieraliśmy nawet okruszki od chleba, to pocięły nam butelki z wodą gazowaną! :evil: Na koniec rozprawiły się z płynem do mycia szyb. Nadmienię tylko, że co wieczór stwory te nie robiąc sobie nic z hałasu jaki tworzą wokół siebie homo sapiens urządzały gonitwy wokoło namiotów . Zakwaterowani byliśmy w dalszej części campu i widziałem, że i inni turyści mieli podobne problemy ze zwierzyną . Być może w części pozbawionej zarośli rodacy wypoczywali spokojniej nie byli niepokojeni przez gryzonie . Jeździmy od lat na róźne campy , ale jeszcze żaden zwierz nie uprzykrzył nam pobytu jak pod Maslinom!!!!!!


Potwierdzam. Mnie to szczur porwał kiełbasę podlaską z ręki. Jak wypakowywałem ją z lodówki. Sąsiadowi Czechowi kotleta mielonego wyciągnął z talerza jak na chwilę wszedł do Kampera. W nocy zamykaliśmy się szczelnie w przyczepie campingowej bo latały po Campingu i wdzierały się do namiotów. Krzyk kobiet to był taki, że mroził krew w żyłach. Myślałem, że doszło do gwałtów na cudzoziemkach. Do świtu nie wychylałem się z Kampera. Rano byłem cały mokry z wrażenia. Widziałem jak zaczeło świtać, że zwijano namioty i prędko opuszczano to miejsce. Od tego czasu unikam campingi.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 12.06.2013 19:21

Czy we wrześniu jest na tym Campie jeszcze dużo namiotów? Proszę o odpowiedź kogoś kto był tam we wrześniu. Czy ta konoba na plaży i pobliskie sklepiki są jeszcze czynne?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.06.2013 19:47

Jest niedużo namiotów ale gryzoni zapewne nie.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 12.06.2013 20:56

Akurat od Ciebie odpowiedzi nie oczekiwałam.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.06.2013 21:41

emi13214 napisał(a):Akurat od Ciebie odpowiedzi nie oczekiwałam.


Złość urodzie szkodzi.
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 13.06.2013 20:26

Już pod koniec sierpnia obłożenie kempingu zdecydowanie mniejsze!!!!!!!!!! Wrzesień można jechać w ciemno :roll: ale z relacji cromaniaków coś pachnie tu niezłym thriller-em. Z tego co widziałem z zeszłym roku, to budowa tego niedokończonego hotelu nadal straszy obok kempingu..... :mrgreen:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 13.06.2013 23:08

Wrzuć mi linki do relacji osób które były pod Maslinom, bardzo proszę! Nie doczytałam nigdzie o koszmarze budowanego hotelu, niestety, ale wolę to sprawdzić przed wyjazdem.
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 14.06.2013 20:58

Niżej podaję link jak prosiłaś. Ja korzystałem tylko z tego właśnie. Nie dawaj pochopnie wiary opiniom na forum. Ja uważam, że zawsze trzeba przekonać się na własnej skórze.... a Dubrovnik wart jest wielu wyrzeczeń.
W okolicy jest jeszcze kilka innych kempingów wartych odwiedzenia....Trochę bliżej jest Slano z kilkoma niezłymi, kameralnymi kempingami, a przed nim jeszcze Sladenovici camp Milic... oraz taki bez nazwy (chyba) ładnie położony nad zatoką blisko Jardanki, no i cały Peljesac!

camping-pod-maslinom-orasac-t6458.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
POD MASLINOM w sierpniu - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone