Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pobyt w mieście Pag - gdzie na wycieczki?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Badi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 21.02.2005
Pobyt w mieście Pag - gdzie na wycieczki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badi » 29.01.2009 23:09

W tym roku wybieramy się na wyspę Pag do miasta Pag ;). Chciałbym dowiedzieć się gdzie możemy się wybrać na wycieczkę, co zwiedzić, na co zwrócić uwagę, mając za "bazę wypadową" miasto Pag. Chętnie wysłucham (a właściwie wyczytam) wszystkich propozycji.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.01.2009 23:14

Okolica czyli Nin i Zadar to żelazne punkty programu. Poczytaj w relacjach ( piękne zdjęcia)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.01.2009 23:20

Badi napisał(a):..... Chętnie wysłucham (a właściwie wyczytam) wszystkich propozycji.

Juz Ci daję coś do poczytania :wink:
1) www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21320&highlight=
2) www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17221&highlight=
3) www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=12354&postdays=
to tak na zachętę - więcej info znajdziesz w innych relacjach i informacjach na tym forum :lol:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 29.01.2009 23:28

Witaj Badi. Również wybieram się na Pag, a zachęciły mnie foty deserka
Pozdrawiam.
Badi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badi » 29.01.2009 23:58

Witam serdecznie! Dzięki za podesłane tematy i fotki. A może jeszcze jakieś ulubione miejsca, knajpki, plaże w mieście Pag i najbliższej okolicy?
dancio-1
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dancio-1 » 15.02.2009 06:38

Badi napisał(a):W tym roku wybieramy się na wyspę Pag do miasta Pag ;). Chciałbym dowiedzieć się gdzie możemy się wybrać na wycieczkę, co zwiedzić, na co zwrócić uwagę, mając za "bazę wypadową" miasto Pag. Chętnie wysłucham (a właściwie wyczytam) wszystkich propozycji.

:D Witam serdecznie jestem tu od dzis węc nie bardzo wiem jak sie tu poruszać,już trzeci raz jedziemy na chr,ale tym razem właśnie na Istrie,dwukrotnie byliśmy w Primosten,wszystkim polecam super miejsce ,w tym roku wyjazd 19.06.2009 i chciałbym sie dowiedziec czy czasem nie jedziecie w tym samym terminie bo nie byłem jeszcze w tamtej czesci chr.Dwukrotnie jechaliśmy przez Wegry ,moze tym razem inna trasa! Pozdraiam! Daniel.
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 15.02.2009 20:56

Badi napisał(a):W tym roku wybieramy się na wyspę Pag do miasta Pag ;). Chciałbym dowiedzieć się gdzie możemy się wybrać na wycieczkę, co zwiedzić, na co zwrócić uwagę, mając za "bazę wypadową" miasto Pag.

My wyjeżdżamy 21 czerwca przez Węgry. Gdzieś na necie wyczytałem, że "fish picnici" wypływają z miejscowości Mandre, ale sądzę, że z Novaliji będzie tego więcej z uwagi na wielkość miejsowości.
NIN i ZADAR obowiązkowo musimy zobaczyć. Paklenica - tylko nie w upale ... my wysiedliśmy, a piechury z nas dobre.
Marzenie to wyspy SILBA i OLIB no i może w końcu zobaczymy chorwackie delfiny - bo szkockie z Aberdeen już widziałem.
Kicha
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kicha » 16.02.2009 16:10

Bylem na w Pagu na PAgu :) w ubieglym roku, lubimy jezdzic wiec zwiedzilismy sam Pag, jak i SPlit, Plitwickie Jeziora, wodospady na wyspie Krka, Zadar i wiele innych miejscowości.
Na pewno polecam wycieczke autem dziką drogą na wybrzeze (trzeba przejechac obok hotelu PAGUS ktory tez polecam), choc poprzecinałem sobie opony (ale nie tak, że porzebijałem) nie żałuje, mozna tez tam sie na dziko wykompac. Droga zbudowana jest z ostrych bialych, charakterystycznych dla wyspy kamieni.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 16.02.2009 17:35

Kicha napisał(a):Bylem na w Pagu na PAgu :) .


Witaj Kicha!
Wybieram się na Pag z 6 letnią córeczką. Czy mógłbyś mi napisać o atrakcjach dla dzieciaków. Jeśli są takowe to chętnie skorzystam. 8)
A czy płynąłeś na fish - picnik? Gdzie i jakie koszty?
Pozdrawiam.
Badi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badi » 21.02.2009 23:40

Trochę mnie tu nie było ale nadrabiam ;). Dancio-1 jedziemy w połowie lipca. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi w sprawie wycieczek z Pagu.
pestka2912
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pestka2912 » 25.02.2009 19:45

WITAM! Jestem początkująca na forum więc sorry jak się wryłam komuś w kolejkę My też wybieramy się na wyspę Pag, na początku lipca .Mam tylko pytanie , czy ktoś rezerwował apartamenty prywatne za pośrednictwem biura Adriatyk lub Neckermann bo mamy te dwa do wyboru(musimy przez biuro podrózy ze względu na dofinansowanie z pracy),może ktoś wie czy warunki są w porządku w takich apartamentach.Będę wdzięczna za każdą informację , dodam żę jedziemy z pięcioletnim dzieckiem....
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 25.02.2009 20:03

pestka2912 napisał(a):WITAM! Mam tylko pytanie , czy ktoś rezerwował apartamenty prywatne za pośrednictwem biura Adriatyk lub Neckermann bo mamy te dwa do wyboru


Tutaj leci wątek na temat biura Adriatyk :wink: Jak masz jakieś pytania to zapraszam do tamtego tematu :)
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 25.02.2009 20:05

Również jedziemy na wyspę Pag docelowo wybraliśmy miejscowość Novaliji " camping" wyjazd 6 lub 7 lipiec z córcią 5 latek. W zeszłym roku zwiedziliśmy Zadar, a ten rok myślę że poświęcimy tylko na leniuchowanie :D , ewentualnie zajedziemy do plitwic.
pestka2912
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pestka2912 » 25.02.2009 20:36

my się wybieramy od 4 lipca więc kto wie świat jest mały..., dwa lata temu w Zatonie w apartamencie obok mieszkali Polacy z którymi do dziś utrzymujemy kontakty a i wieczory przy rakiji nie były takie smutne jak we dwójkę. :) Dzięki jorgus 111 za namiary na stronki dotyczące adriatyku :lol:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 18.03.2009 00:50

My też wybieramy się na Pag - w drugiej połowie sierpnia. Nie wiemy jeszcze na jak długo, to zależy od tego jak bardzo nam się spodoba, później plan dalszej jazdy na południe...

Rodzinnie - z trójką dzieci (no, jeden już nastolatek, i dwa maluszki: 3 latek i roczna pannica), na camping, pewnie będzie to Drazica.

Szukam informacji o tym, co zobaczyć na samej wyspie, bo w jej okolicach - wiadomo.

Chodzi mi o ciekawe miejsca, które warto odwiedzić, np

1. Czy można gdzieś znaleźć wytwórnię sera? Mogą być takie małe, "prywatne" - ale może coś większego?

2. Z Pagu pochodzi też sól morka - czy ktoś wie, czy można coś podpatrzeć? I gdzie konkretnie?

3. Punkty widokowe - miejsca, skąd jest szczególnie ładny widok na okolicę - oprócz najwyższego wzniesienia na wyspie oczywiście...;)

4. Miasteczka warte odwiedzenia: Pag ze starówką - wiadomo, a gdzie jeszcze warto zajrzeć?

5. Plaże - które trzeba zobaczyć koniecznie, podobno okolice Bosana i Sv Duch, może jeszcze gdzieś?

A może jakieś inne propozycje?

Fajnie byłoby gdyby napisały osoby, które były i widziały i jeszcze zdjęcia pokazały
:D
Bo czytałam o fachowcach od Pagu, niejakiej beatusi i Asi&Rafale (mam nadzieję, że nie pokręciłam nicków, jeśli tak - przepraszam :oops: może się wypowiedzą???
Z góry serdecznie dziękuję :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pobyt w mieście Pag - gdzie na wycieczki?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone