Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

„Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi”

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
smile
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 07.09.2014
Re: „Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) smile » 11.08.2015 23:02

Janusz_z_wąsem napisał(a):Przeczytałem i ja :!: :hut: Baska Voda zaliczona kilka lat temu, a za 3 tygodnie ruszamy do Tucepi :hut: Makarska Riviera to kwintesencja wypoczynku w Chorwacji, choć CROberto zrobił smaka na Brač... kto wie czy to nie będzie cel na przyszły rok! :hut:


Cieszę się, że przeczytałeś :) Z chęcią bym wracała na Makarską Riwierę, bo również uważam, że jest piękna :coool: Chociaż nieśmiało powiem, że kusi mnie jeszcze Hvar :hearts:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18311
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: „Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.08.2015 14:04

Piękna jest Dalmacja cała i tego nikt chyba negował nie będzie :D
Wiedziałem , że doczekam się zakończenia Twojej relacji . Dziękuję .

Co do planów na lata następne - czytając relacje bardzo często je zmieniamy , czasem coś dodajemy , a czasem zmiana dotyczy kierunku . Najważniejsze jest dobrze się przy tym bawić 8)



Pozdrawiam
Piotr
smile
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 07.09.2014
Re: „Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) smile » 13.08.2015 21:57

piotrf napisał(a):Piękna jest Dalmacja cała i tego nikt chyba negował nie będzie :D
Wiedziałem , że doczekam się zakończenia Twojej relacji . Dziękuję .

Co do planów na lata następne - czytając relacje bardzo często je zmieniamy , czasem coś dodajemy , a czasem zmiana dotyczy kierunku . Najważniejsze jest dobrze się przy tym bawić 8)



Pozdrawiam
Piotr


To ja dziękuję za obecność :wink: Masz rację z tymi planami, muszę to sobie przemyśleć. Bo w tym roku zdecydowanie byłam za nerwowa, kiedy rezerwowaliśmy wycieczkę 6 (!) dni przed. Ale fakt, wyszło cudownie :oczko_usmiech:

Pozdrawiam, Angelika :papa:
ema12
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2015
Re: „Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) ema12 » 16.08.2015 14:06

witam, czy ktoś wie czy w Splicie jest złotnik (zlatarna) tak jak w zadarze? Wybieram sie do splitu na wakacje a wiem ze w zadarze złoto jest dużo taniej niż w polsce a nie wiem jak w splicie. Prosze o pomoc
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
„Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi” - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone