Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 22.07.2012 22:45

krombocher napisał(a):
maslinka napisał(a): gorzej z plazami, do ktorych jest trudny dostep, no chyba ze kajakiem :)


8O Przecież do Babiego lazu tylko ok. 2 km całkiem prostą drużką w stronę Splitskiej, a potem całkiem przyjemne zatoczki do penetrowania kajakiem i tak można dopłynąć do zatoczki Zastup i przy okazji odwiedzić Myszę
:wink:

Pozdrawiam
K


Wszystko powiedziane ... :D
Pozdrav .
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 23.07.2012 08:48

maslinka napisał(a):Witam Wszystkich i pozdrawiam z pieknego i slonecznego Bracza, ktory dzis nie jest az tak sloneczny...
Szykuje sie chyba male zalamanie pogody, 2 pochmurne dni, ale jakos to przezyjemy.

Aktualnie jestesmy na campie w Supetarze i miasteczko bardzo mi sie podoba - ladna starowka i jest co robic wieczorami. Wyspa jest piekna, zwiedzamy duzo miasteczek, gorzej z plazami, do ktorych jest trudny dostep, no chyba ze kajakiem :)

Dzisiaj wybieramy sie na rybarska vecer. Koncze, bo czas sie konczy... Trzymajcie kciuki za pogode.

Pozdrav :)


Przeczucie mnie nie myliło :D Jesteście TAM 8)
Trzymam kciuki za pogodę, życzę udanych wakacji!

I czekam, bardzo czekam na wieści o campie w Supetarze (i plaży przy campie). Ciekawa jestem czy w Sutivanie też byliście. Gdybyś była w okolicach Bolu i Murvicy i mogła zajrzeć na camp Aloa i ocenić zacienienie byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam, wypoczywajcie :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.07.2012 14:45

Babi Laz i inne zatocyki w strtone Splitskiej ywiedyone, ale dla mnie to malo.

Nie moge robic buziek, klawiatura dziwna, pryestawiona na angielska....

Campy pewnie wszystkie poogladamy. Teraz nadaje ze Splitu, do ktorego pojechalismy, bo pogoda rano bzla malo playowa, ale sie roykrecila...

Coraz bardziej mi sie Split zreszta podoba.

Pozdrawiam Was wszystkich i zmykam zwiedzac dalej.

Papa
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2012 14:47

Hej!

U nas na pocieszenie pogoda też zaczyna się klarować.

:papa: Pozdrowienia.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 23.07.2012 15:46

Równiez pozdrawiam i życzę udanego pobytu.

A po powrocie - tradycyjnie czekamy na relację :D
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 23.07.2012 15:55

Brac to dobry wybór, wspominałam kiedyś, ze na pewno będziecie zadowoleni. Pozdrawiam i fajnej pogody życzę:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.07.2012 14:28

Pogoda od dwoch dni juz super! Chociaz lalo porzadnie, jedna ulewa zlapala nas nawet na kajaku...

Teraz jestesmy na campie w Murvicy - raj na ziemi :D Niedlugo zbieramy sie na staly lad. Wczoraj fishpicnicowalismy na Hvar.

Teraz nadaje z interent corer na Zlatnim Racie, dokad przyplynelismy... kajakiem.

Pozdrav dla Tonego Montany i calej jego Rodziny. Fajnie bylo sie z Wami spotkac, zwlaszcza za drugim razem, niespodziewanie :D

Pozdrawiam Wszystkich

:papa:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 28.07.2012 21:55

My akurat wyjeżdżaliśmy, kiedy pogoda się popsuła. Smutno było żegnać się z taką pochmurną i szarą Chorwacją :(
Pozdrawiam i życzę dużo słońca do końca pobytu!!!
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 28.07.2012 23:18

maslinka napisał(a):
Teraz jestesmy na campie w Murvicy - raj na ziemi :D

:papa:


W Murvicy??? Ale mnie zaintrygowałaś...Murvica, według tego co widziałam na zdjęciach to mój NR 1 :D Ale camp w Murvicy, o tym nie miałam pojęcia...Chyba że masz na myśli Camp Aloa między Bolem a Murvicą. Pisz, pisz, umieram z ciekawości 8)

Słońca już do końca :wink: Odpoczywajcie, chłońcie i ... wracajcie opowiadać!
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 29.07.2012 15:59

maslinka napisał(a):Pogoda od dwoch dni juz super! Chociaz lalo porzadnie, jedna ulewa zlapala nas nawet na kajaku...

Teraz jestesmy na campie w Murvicy - raj na ziemi :D Niedlugo zbieramy sie na staly lad. Wczoraj fishpicnicowalismy na Hvar.

Teraz nadaje z interent corer na Zlatnim Racie, dokad przyplynelismy... kajakiem.

Pozdrav dla Tonego Montany i calej jego Rodziny. Fajnie bylo sie z Wami spotkac, zwlaszcza za drugim razem, niespodziewanie :D

Pozdrawiam Wszystkich

:papa:


Pozdrowienia Aga dla Ciebie i Małżonka, oby cały pobyt upłynął Wam miło i przyjemnie, rób foty i notatki, bo ja juz czekam na Twoją relację :))))
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 29.07.2012 17:44

Udanego pobytu, sukcesów jako kierowca :) i dobrej pogody. pozdrowienia
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 29.07.2012 22:51

maslinka napisał(a):
Teraz jestesmy na campie w Murvicy - raj na ziemi :D


My wprawdzie nie na campie, ale na plaży w Murvicy spędziliśmy cały dzień. Zachwyciła nas - piękna!
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 29.07.2012 23:01

maslinka napisał(a):Witam Wszystkich i pozdrawiam z pieknego i slonecznego Bracza, ktory dzis nie jest az tak sloneczny...
Szykuje sie chyba male zalamanie pogody, 2 pochmurne dni, ale jakos to przezyjemy.

Aktualnie jestesmy na campie w Supetarze i miasteczko bardzo mi sie podoba - ladna starowka i jest co robic wieczorami. Wyspa jest piekna, zwiedzamy duzo miasteczek, gorzej z plazami, do ktorych jest trudny dostep, no chyba ze kajakiem :)

8O 8O 8O 8O

Jak to jest...
Rok temu nam się ścieżki na Pagu skrzyżowały a teraz widzę, że się na Braćiu skrzyżują!!! :D: I też w Supetarze planujemy czasową bazę.
Jak tam kajak? Jest?
Okolice Povlji zaliczone? Tam gdzie Nerowie wyczajali wszystkie plaże. Vidova Gora zaliczona czy w planach?

Z niecierpliwością czekam na wieści, bo możliwe, ze pojadę choć częściowo waszymi śladami.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.08.2012 03:43

Witam wszystkich już z domu... niestety :( Nasze siódme chorwackie wakacje przeszły właśnie do historii.

Przez ostatni tydzień nie mieliśmy kontaktu ze światem (czytaj: internetu), ale już nadrabiam, mimo tak wczesnej ;) pory :D

Brac jest cudowny! Ale to już przecież wiecie. W tym roku też dosyć popularny. W sumie zastanawiam się, czy pisać relację ;), bo przecież pokażę te same miejsca, które właśnie na bieżąco możecie oglądać u Myszy i Tony'ego... :D :lol:

Fata, kajak oczywiście był w użyciu, wraz z nowymi wiosłami :) Ciekawa jestem, czy teraz jesteś gdzieś na brackiej ziemi...

AniuJ, chodzi oczywiście o camp Aloa. Ale ja nie wiem, czy powinnam go opisywać ;) :D

Mieliśmy skończyć wakacje "łagodnym przejście" w postaci Czeskiego Krumlova, ale prognoza pogody nie brzmiała optymistycznie (Tony, dzięki za smsowe info :D)

Ostatecznie zostaliśmy dzień dłużej w Cro :D A powrót w sobotę nie był bardzo bolesny, bo ominęliśmy ostatni odcinek autostrady, zjeżdżając na Varażdin. To była wisienka na torcie! Mogłabym mieszkać w tym mieście :D Perełka!

Zmykam spać, bo już coraz wcześniej i niedługo słońce wstanie. Jutro zgrywanie tradycyjnej duuużej liczby zdjęć, czyli około 4 tysięcy :D

Pozdrawiam serdecznie! Laku noć :D :D :D

:papa: :papa: :papa:
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 05.08.2012 09:20

Będzie relacja, będzie relacja :lol: :lol: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone