Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Po drugiej stronie Adriatyku - Alba Adriatica

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 19.02.2013 10:09

A teraz widoki na góry z tarasów widokowych. O nich opowiem później. :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 19.02.2013 10:26

Ostatnie już, wybrane przeze mnie fotki Civitelli.
Później pokuszę się o kilka słów tytułem opisu tego miejsca i wrażeń, jakie pozostawiło w naszej pamięci.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 19.02.2013 10:41

I na tym zakończylibyśmy zwiedzanie Civitelli del Tronto.

Kilka słów o niej i naszych wrażeniach.
Zwiedzanie tego miejsca jest świetne. Dużo tu ruin, dużo też wspaniałych widoków. W fortecy jest fajny taras widokowy, który opisać można jak duży balkon, wyciągnięty poza obręb góry, na której położona jest forteca. Słowem wychodzimy w powietrze jak ptaki, z tym, że trzymamy się barierki i mamy pod nogami metalowy balkon. Słowem świetnie.

Jest tam też muzem, w którym pokazywane są liczne pamiątki po Burbonach, broń biała i palna. Jest też kilka sklepików i poczta.
Poza tym widoki - bezcenne. :lol: :lol: :lol:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 19.02.2013 10:55

Widzę po liczniku, że ktoś z Was tu od czasu do czasu zagląda.
Tak jak w poprzednich wątkach, pokuszę się teraz o słów kilka podsumowania wakacji we Włoszech.


PODSUMOWANIE

Wyjaz wakacyjny do Alba Adriatica był pierwszym, z naszym późniejszych wojaży zagranicznych. Pierwszym, pojechanym własnym autem. Pierwszym realizowanym od początku do końca przez nas samych. I dobrze. Udało się i odtąd prawie wyłącznie jeździmy własnym sumptem. I tu musze powiedzieć, że zdradziliśmy tę zasadę dwa razy. Pierwszy raz - Egipt, a dugi Turcja.

Egipt jeszcze nie był przeze mnie opisywany, natomiast Turcję możecie przeczytać w tym dziale.

Tu miejsce na autoreklamę Zapraszam do obejrzenia i przeczytania wątku "Turcja Egejska"

Lecimy dalej.
Podobało nam się bardzo. Bardzo też polecamy Wam podobną wycieczkę wakacyjną.
Mam nadzieję, że tych kilka zdjęć i parę słów pozytywnie przyjmiecie.


Obrazek

Pozdrawiam.
Wojtek
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 19.02.2013 10:58

:lol: :lol: :lol: A teraz czekam na komentarze :lol: :lol: :lol:
:papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.02.2013 14:02

IWWOJ

Dopiero teraz trafilem do Twojej relacji, bardzo słuszne to miejsce muszę powiedzieć. Jak masz coś jeszcze z Italii - nie zawahaj się wrzucić :)

:papa:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.02.2013 14:19

iwwoj napisał(a):Mam nadzieję, że trochę Was to zainteresuje. :oczko_usmiech:

Cześć Wojtku,
także dopiero teraz trafiłem na Twoją relację, a jestem żywo zainteresowany, bo przymiarki do Italii robię.
Cari saluti :wink:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 20.02.2013 16:47

walp napisał(a):
iwwoj napisał(a):Mam nadzieję, że trochę Was to zainteresuje. :oczko_usmiech:

Cześć Wojtku,
także dopiero teraz trafiłem na Twoją relację, a jestem żywo zainteresowany, bo przymiarki do Italii robię.
Cari saluti :wink:


tony montana napisał(a):IWWOJ

Dopiero teraz trafilem do Twojej relacji, bardzo słuszne to miejsce muszę powiedzieć. Jak masz coś jeszcze z Italii - nie zawahaj się wrzucić :)

:papa:


Dzięki, pozdrawiam. Zapraszam do obejrzenia i przeczytania "Zimowego Rzymu".
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 20.02.2013 23:01

z zaciekawieniem oglądnęłąm i przeczytałam relację,

w tym roku wybieram się na kilka dni do Włoch i zbieram informacje do tym kraju.

fajne miejsca zwiedziliście
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 20.02.2013 23:50

Zdjęcia super 8) podążałem Waszymi śladami z przyjemnością...
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 21.02.2013 09:13

ewa.krakuska napisał(a):z zaciekawieniem oglądnęłąm i przeczytałam relację,
w tym roku wybieram się na kilka dni do Włoch i zbieram informacje do tym kraju.
fajne miejsca zwiedziliście


Dziekuję, miejsca były rzeczywiście fajne, a o kilku z roztragnienia nie napisałem. :oops:

CROberto napisał(a):Zdjęcia super 8) podążałem Waszymi śladami z przyjemnością...


Dziękuję CROberto, cieszę się, że się nie zanudziłeś i poświęciłeś czas na moją relację. Bardzo mi miło. :lol:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 02.03.2013 16:59

Zapraszam do obejrzenia i przeczytania nowego wątku "W kraju faraonów i nie tylko". Właśnie go rozpocząłem.
Pozdrawiam.
- Wojtek
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 07.01.2017 15:04

Szkoda, że zdjęć nie widać, relacja świetna i czytałam z zainteresowaniem bo własnie mamy plan jechać do Abruzji w okolice Alba Adriatica. Czy z perspektywy czasu polecasz to miejsce na kwaterę tak żeby i pozwiedzać i pozwiedzać?
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Po drugiej stronie Adriatyku - Alba Adriatica - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone