Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pływanie na SUP-ie Hvar Kamp Lili + film

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.04.2018 21:30

007man napisał(a):Dzięki Agatko i Roxi za wsparcie :smo: :D

Nie wiem czy relacja :wink: , ale jak nic nie pokrzyżuje wyjazdu to na pewno jakoś tam się wrażeniami podzielę :D :papa:

Spoko :D :oczko_usmiech:
Pisz relacyjkę koniecznie :)
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 20.04.2018 22:26

agata26061 napisał(a):Spoko :D :oczko_usmiech:
Pisz relacyjkę koniecznie :)

Dzięki :oczko_usmiech: Miła jesteś :D
No pewnie coś tam sklecę :wink: :papa:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 29.04.2018 20:54

.
Ostatnio edytowano 11.09.2020 21:46 przez Agawa., łącznie edytowano 1 raz
Anna74
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 12.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna74 » 30.04.2018 19:18

Ale super. My też kupiliśmy identyczny SUP, skusiliśmy się czytając opowiadania pana Leszka 007man. Bardzo dziękujemy za zachętę. Trochę się obawialiśmy, że nie damy rady( bo niewysportowane mamy ciałka ), ale oglądając różne filmiki, odważyliśmy się. Pytanie do Agawy, jak pierwsze wrażenia? My chyba pierwsze wodowanie zrobimy w Chorwacji :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 01.05.2018 12:11

Anna74 napisał(a):Ale super. My też kupiliśmy identyczny SUP, skusiliśmy się czytając opowiadania pana Leszka 007man. Bardzo dziękujemy za zachętę. Trochę się obawialiśmy, że nie damy rady( bo niewysportowane mamy ciałka ), ale oglądając różne filmiki, odważyliśmy się. Pytanie do Agawy, jak pierwsze wrażenia? My chyba pierwsze wodowanie zrobimy w Chorwacji :)


Pierwsze wrażenie ok, ale radzę popływać przed Cro, bo po moim pierwszym razie nadal nie odważyłam się wypłynąć na stojąco ;) Mam nadzieję, że trening uczyni mistrza ;)
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 02.05.2018 10:51

Agawa. napisał(a):Nasz pierwszy raz ;)

Ale fajny filmik :oczko_usmiech:
Gratuluję i witam Was w gronie superów :D
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 02.05.2018 11:02

Anna74 napisał(a):Ale super. My też kupiliśmy identyczny SUP, skusiliśmy się czytając opowiadania pana Leszka 007man. Bardzo dziękujemy za zachętę. Trochę się obawialiśmy, że nie damy rady( bo niewysportowane mamy ciałka ), ale oglądając różne filmiki, odważyliśmy się. Pytanie do Agawy, jak pierwsze wrażenia? My chyba pierwsze wodowanie zrobimy w Chorwacji :)

Bardzo się cieszę, że potrafiłem skusić więcej osób :D
Tak jak napisała Agawa - nie czekajcie na Chorwację tylko korzystajcie z pięknej pogody i cieszcie się supowaniem już w Polsce. W Chorwacji będzie wtedy jeszcze większa frajda. Myślę, że szkoda będzie tam tracić czasu na naukę :wink:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 02.05.2018 11:14

Agawa. napisał(a):... po moim pierwszym razie nadal nie odważyłam się wypłynąć na stojąco ;)

Jak się przełamiesz, to uwierz mi, że nie będziesz już więcej chciała siedzieć lub klęczeć na supie :D
Małe ryzyko... zawsze przy braku równowagi można klapnąć na tyłek :wink: lub kolanka :)
Trzymam kciuki za Waszą dobrą zabawę i pozdrawiam :D :papa:
Anna74
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 12.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna74 » 02.05.2018 23:11

Dzięki za doping. Niestety z tą pogodą to mamy problem ponieważ mieszkamy w Szczecinie. Cała Polska ma upały, a u nas 16 stopni plus wiatr. Za duża fala na pierwsze wodowanie i chyba w zimowych ciuchach :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 03.05.2018 09:17

007man napisał(a):
Agawa. napisał(a):... po moim pierwszym razie nadal nie odważyłam się wypłynąć na stojąco ;)

Jak się przełamiesz, to uwierz mi, że nie będziesz już więcej chciała siedzieć lub klęczeć na supie :D
Małe ryzyko... zawsze przy braku równowagi można klapnąć na tyłek :wink: lub kolanka :)
Trzymam kciuki za Waszą dobrą zabawę i pozdrawiam :D :papa:


Jedziemy dziś zrobić wodowanie nr 2 ;) Zdam relację jak coś ;)
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 03.05.2018 17:47

Anna74 napisał(a):Dzięki za doping. Niestety z tą pogodą to mamy problem ponieważ mieszkamy w Szczecinie. Cała Polska ma upały, a u nas 16 stopni plus wiatr. Za duża fala na pierwsze wodowanie i chyba w zimowych ciuchach :)

Na supowanie upały nie są potrzebne. Można nawet zimą. Oczywiście podczas nauki lepiej nie wpadać do lodowatej wody :wink:
A tak na poważnie to największą przeszkodą jest zbyt silny wiatr. Szczecin tak naprawdę daje wiele wodnych możliwości (Bałtyk, Odra i inne rzeki, jezora itd.) i jest to jego wielka zaleta :D
A tu znalazłem dla Was tego dowody:

1) filmik


2) krótka relacja
http://supsurfer.pl/2015/12/koniec-sezonu-na-ploni/

Tak więc Aniu głowa do góry i próbujcie :oczko_usmiech:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 03.05.2018 18:18

Agawa. napisał(a):Jedziemy dziś zrobić wodowanie nr 2 ;) Zdam relację jak coś ;)

To fajnie :D , a relację zdaj koniecznie... bez "jak coś" :wink:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 04.05.2018 17:03

,
Ostatnio edytowano 11.09.2020 21:45 przez Agawa., łącznie edytowano 1 raz
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 04.05.2018 21:24

Agawa. napisał(a):Obiecałam Wam relację więc słowa dotrzymuję - u mnie standardowo relacja filmowa :)

Dzięki, kolejny super filmik. Fajne zdjęcia z drona i nie tylko :oczko_usmiech:
Przy okazji obejrzałem inne Wasze filmiki na YT.
Widzę, że dobrze sobie już radzisz na stojąco... :wink:
Mała rada dla Was; wydłużcie sobie wiosło - będzie jeszcze łatwiej.
Napisz coś o wrażeniach i spytam z ciekawości; gdzie macie taki fajny akwen na Jurze, bo domyślam się że w okolicy Zawiercia? :D
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 04.05.2018 22:00

007man napisał(a):
Agawa. napisał(a):Obiecałam Wam relację więc słowa dotrzymuję - u mnie standardowo relacja filmowa :)

Dzięki, kolejny super filmik. Fajne zdjęcia z drona i nie tylko :oczko_usmiech:
Przy okazji obejrzałem inne Wasze filmiki na YT.
Widzę, że dobrze sobie już radzisz na stojąco... :wink:
Mała rada dla Was; wydłużcie sobie wiosło - będzie jeszcze łatwiej.
Napisz coś o wrażeniach i spytam z ciekawości; gdzie macie taki fajny akwen na Jurze, bo domyślam się że w okolicy Zawiercia? :D

Zalew Dzibice niedaleko Kroczyc ;) Wrażenia SUPerowe. Może w niedzielę jak będzie pogoda to spróbujemy znów :)
Tak właśnie myślałam, że za krótkie wiosło bo płytko go zanurzam :lol:
Tych filmików na YT to sporo mamy - cały dzień z głowy :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pływanie na SUP-ie Hvar Kamp Lili + film - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone