Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pływanie na SUP-ie Hvar Kamp Lili + film

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 09.03.2018 22:59

007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 19.04.2018 10:53

Właśnie wróciłem z wyprawy w Bieszczady i przy okazji znalazłem fajne miejsca kempingowe nad Soliną :!:
Oj popływa się na SUP-ie latem w otoczeniu pięknych gór nad bieszczadzkim morzem, a i Cro pewnie też nie odpuszczę :D
rsz_143.jpg

rsz_67.jpg

rsz_73.jpg
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.04.2018 11:12

Tak sobie czytam autorze od początku co piszesz i odnoszę wrażenie graniczące z pewnością , że jest to mimo wszystko reklama i to bardzo nachalna. Jak kiedyś trikke i takie tam ...
By nie było deskę mam i wiosło też 8O

zaczęło się wszak od tego !

007man napisał(a):Sporo informacji na ten temat jest necie np. na stronie supsurfer.pl, a dokładnie to o co pytasz znajdziesz tu:

http://blog.easy-surfshop.pl/sup-sport- ... aly-swiat/
http://supsurfer.pl/2015/02/twoj-pierwszy-sup
http://supsurfer.pl/2015/08/plywamy-na- ... sze-kroki/
i wiele innych

Pływałem kiedyś trochę kajakiem, ale jak przypadkiem natrafiłem na SUP-a od razu się zakochałem. Inna perspektywa, wszystkie mięśnie równo pracują nie męcząc samych rąk. Jeziora, rzeki, morze - wszędzie gdzie jest trochę wody i już śmigasz :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.04.2018 11:17

007man napisał(a):Właśnie wróciłem z wyprawy w Bieszczady


Pięknie! :hearts:
My byliśmy w Święta, więc minęliśmy się o kilka dni. :mrgreen:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 19.04.2018 13:45

bluesman napisał(a):Tak sobie czytam autorze od początku co piszesz i odnoszę wrażenie graniczące z pewnością , że jest to mimo wszystko reklama i to bardzo nachalna.

8O 8O 8O Reklama? Czego?
Nasuwają mi się dwie odpowiedzi:
1) Po pierwsze nie jestem związany z żadną firmą (produkcja, sprzedaż, wypożyczalnia itp.) dot. SUP-ów!!!
2) Jeśli jednak miałeś na myśli, że dzielę się na tym forum swoją zajawką jaką jest supowanie, to tym bardziej Cię nie rozumiem!
W takim przypadku za reklamę trzeba by uznać wszystkie wątki dot. nie wiem..., kajaków, pontonów, kamperów, a nawet podróży.
Myślałem, że po to właśnie jest to forum :!:
Faktycznie SUP jest jeszcze w Polsce dość mało popularny. Ze mnie tam żaden wcześniej wodniak nie był, ale jak go przypadkiem "odkryłem" od razu wiedziałem, że to jest to :D. U siebie w Płocku chyba miałem go jako pierwszy (nic mi nie wiadomo, by było inaczej) i pływając po Wiśle i okolicznych jeziorach zawsze wzbudzał spore zainteresowanie..., nie raz pożyczałem go nad wodą nawet obcym osobom i ich dzieciakom z czego mieli sporo frajdy. Podobnie było zresztą w ubiegłym roku na Hvarze :D
Już nawet dzięki temu kilka osób w Płocku kupiło sobie podobne sprzęty i mam już z kim supować na miejscu.
Dlatego też z najbardziej czystych intencji (nie chcąc być egoistą) chciałem, by również inni mogli cieszyć się w podobny sposób.
To tyle i aż tyle.

bluesman napisał(a):zaczęło się wszak od tego !

007man napisał(a):Sporo informacji na ten temat jest necie np. na stronie supsurfer.pl, a dokładnie to o co pytasz znajdziesz tu:

http://blog.easy-surfshop.pl/sup-sport- ... aly-swiat/
http://supsurfer.pl/2015/02/twoj-pierwszy-sup
http://supsurfer.pl/2015/08/plywamy-na- ... sze-kroki/
i wiele innych

Pływałem kiedyś trochę kajakiem, ale jak przypadkiem natrafiłem na SUP-a od razu się zakochałem. Inna perspektywa, wszystkie mięśnie równo pracują nie męcząc samych rąk. Jeziora, rzeki, morze - wszędzie gdzie jest trochę wody i już śmigasz :wink:


Przepraszam, ale nadal Cię nie rozumiem :roll:
Od czego się zaczęło?
Na ponad 120 postów znalazłeś jeden czy dwa, więc o jakiej nachalnej reklamie mówimy :?:
W jednym z pierwszych postów w dniu założenia tego wątku odpowiedziałem tylko Katerinie na jej pytanie. Oczywiście mogłem się sam wymądrzać, ale wolałem odesłać do fachowej lektury. Może jeszcze gdzieś później również podałem komuś w/w strony www, które jak sam widzisz są formą poradników i z których sam korzystałem. Nigdy nikogo nie zachęcałem, ani do kupna konkretnego modelu SUP-a, ani nie polecałem tym bardziej żadnej firmy.

Jeśli więc jest prawdą, że czytasz od początku ten watek, to wiesz doskonale o czym piszę i tym bardziej po moim wyjaśnieniu rozwieję Twoje nieprzychylne do mnie wrażenie, czego bym sobie życzył :wink:
Jeśli jednak będzie inaczej, to trudno...
Ja na przykład wątków, które mnie nie interesują po prostu nie czytam.
Pozdrawiam :papa:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 19.04.2018 13:54

Roxi napisał(a):
007man napisał(a):Właśnie wróciłem z wyprawy w Bieszczady


Pięknie! :hearts:
My byliśmy w Święta, więc minęliśmy się o kilka dni. :mrgreen:


Wiem, wiem... :D Czytałem, że będzie kolejna bieszczadzka relacja, a i Hvar udało Ci się wreszcie skończyć :oczko_usmiech:
Może z Biesów uda mi się na spokojnie sklecić jakąś relację - bo wrażeń i dzikich przygód miałem naprawdę mnóstwo :wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.04.2018 14:04

Zaskoczyła mnie tak duża ilość użytego przez Ciebie określenia "sup" (taki siaki owaki) co sugeruje reklamę zwłaszcza na 8 stronie. Jak zauważysz, wcześniej dałem wyraz temu, że czytam swoim wpisem. Po 8 stronie naszło mnie jednak takie spostrzeżenie. Rodzaje reklmy są różne :) Tak jak wspomniane przeze mnie urządzenie na T. Jest to na tyle niszowy sprzęt, że sprzedawców w RP może być nawet dwóch.
Ostatnio edytowano 19.04.2018 14:25 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.04.2018 14:25

007man napisał(a):Właśnie wróciłem z wyprawy w Bieszczady i przy okazji znalazłem fajne miejsca kempingowe nad Soliną :!:
Oj popływa się na SUP-ie latem w otoczeniu pięknych gór nad bieszczadzkim morzem, a i Cro pewnie też nie odpuszczę :D
rsz_73.jpg
Skarpetki ubierz wszak jeszcze pogoda zdradliwa :mrgreen:

Chętnie bym spróbowała swych sił na takim SUPie :hearts:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 19.04.2018 16:21

bluesman napisał(a):Zaskoczyła mnie tak duża ilość użytego przez Ciebie określenia "sup" (taki siaki owaki) co sugeruje reklamę zwłaszcza na 8 stronie. Jak zauważysz, wcześniej dałem wyraz temu, że czytam swoim wpisem. Po 8 stronie naszło mnie jednak takie spostrzeżenie. Rodzaje reklmy są różne :) Tak jak wspomniane przeze mnie urządzenie na T. Jest to na tyle niszowy sprzęt, że sprzedawców w RP może być nawet dwóch.

SUP (stand up paddle). Tak nazywa się ten sport. Można oczywiście mówić deska z wiosłem, ale tak samo na windsurfing deska z żaglem, czy na kitesurfing deska z latawcem - tylko po co?
Tak samo jak byś pisał np. o kajaku czy motorze to jakich nazw byś używał, żeby nie być posadzonym o jakąś reklamę?
Nic z tego nie rozumiem. Jak wg Ciebie sport niszowy tzn. nie można używać jego nazwy???
Nie interesuje mnie żadne urządzenie na T, a sprzedawców desek SUP w samej Polsce; oprócz znanej sieci handlowej na D... jest pewnie kilkanaście lub więcej. Sprawdź sobie w necie i tyle.
Tak więc prośba; najpierw lepiej się przygotuj (tzn. odrób pracę domową) zanim zaczniesz kogoś pouczać, krytykować i co najgorsze jeszcze oskarżać.
Pzdr
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 19.04.2018 16:45

gusia-s napisał(a):Skarpetki ubierz wszak jeszcze pogoda zdradliwa :mrgreen:

Witaj Gusia :) Nocki były jeszcze faktycznie chłodne i skarpetki były na nóżkach mimo, że spałem w aucie (fotka może sugerować namiot) :D
Jak jednak słoneczko wstało wyżej, to (28 stop. C) i już było tak:

rsz_2014_0103_082241_004.jpg
kamerka mi zgłupiała - data to 14.04.2018 :)

Naprawdę miałem farta przez 10 dni z pogodą, a na połoninach jeszcze śnieg :)

gusia-s napisał(a):Chętnie bym spróbowała swych sił na takim SUPie :hearts:

Naprawdę polecam nieśmiało, żeby nie być posądzonym znowu o jakąś reklamę :wink: Hahaha :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.04.2018 21:50

007man napisał(a):Naprawdę polecam nieśmiało, żeby nie być posądzonym znowu o jakąś reklamę :wink: Hahaha :D

A tam, nie przejmuj się takimi komentarzami bluesmana, bo on tak czasem lubi sobie popisać "ni z gruchy, ni z pietruchy"
O co mu chodzi, to tylko on sam wie :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.04.2018 07:37

agata26061 napisał(a):
007man napisał(a):Naprawdę polecam nieśmiało, żeby nie być posądzonym znowu o jakąś reklamę :wink: Hahaha :D

A tam, nie przejmuj się takimi komentarzami bluesmana, bo on tak czasem lubi sobie popisać "ni z gruchy, ni z pietruchy"
O co mu chodzi, to tylko on sam wie :D


Dokładnie. :)
To tak jakbym ja musiała uważać ze zdjęciami gumiaka, co by przypadkiem nazwy Via Mare nie było widać, albo napisu Honda na silniku. ;)

Mam nadzieję, że po pobycie na Pagu powstanie relacja, bo chętnie zobaczę SUPa na księżycowych plażach. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.04.2018 10:09

Jasne :)
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 20.04.2018 20:25

Roxi napisał(a):
agata26061 napisał(a):
007man napisał(a):Naprawdę polecam nieśmiało, żeby nie być posądzonym znowu o jakąś reklamę :wink: Hahaha :D

A tam, nie przejmuj się takimi komentarzami bluesmana, bo on tak czasem lubi sobie popisać "ni z gruchy, ni z pietruchy"
O co mu chodzi, to tylko on sam wie :D


Dokładnie. :)
To tak jakbym ja musiała uważać ze zdjęciami gumiaka, co by przypadkiem nazwy Via Mare nie było widać, albo napisu Honda na silniku. ;)

Mam nadzieję, że po pobycie na Pagu powstanie relacja, bo chętnie zobaczę SUPa na księżycowych plażach. :papa:


Dzięki Agatko i Roxi za wsparcie :smo: :D

Nie wiem czy relacja :wink: , ale jak nic nie pokrzyżuje wyjazdu to na pewno jakoś tam się wrażeniami podzielę :D :papa:
Ostatnio edytowano 20.04.2018 20:28 przez 007man, łącznie edytowano 1 raz
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 20.04.2018 20:27

bluesman napisał(a):Jasne :)

Spoko :D :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pływanie na SUP-ie Hvar Kamp Lili + film - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone