Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ploce - Orebic

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 19.12.2010 15:37

mojekp napisał(a):ma może ktoś jakieś info na kiedy jest planowane oddanie odcinka autostrady Ploce - Ravca?


tego nie wie nikt:-).... ale czekamy z niecierpliwością....
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 05.01.2011 21:57

Witam.

Czy do Orebić to tą trasą???
W Vrgorac prosto drogą 513 = E65, przez Veliki Prolog - Mali Prolog, dalej trasą 513 = E65 i co ? dalej w kierunku Ploce, czy drogą na google map nie oznaczona numerem, lecz na żółto w kierunku miejscowości Sarić Struga, następnie krzyżówka z Jadranką 8, a dalej to już wiadomo.

Darek
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 24.01.2011 08:52

daro2008 napisał(a):Witam.

Czy do Orebić to tą trasą???
W Vrgorac prosto drogą 513 = E65, przez Veliki Prolog - Mali Prolog, dalej trasą 513 = E65 i co ? dalej w kierunku Ploce, czy drogą na google map nie oznaczona numerem, lecz na żółto w kierunku miejscowości Sarić Struga, następnie krzyżówka z Jadranką 8, a dalej to już wiadomo.

Darek


Czy nikt nie wybiera się do Orebić w tym roku?..........a mówią, że tam Polaków...........
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 24.01.2011 08:58

daro2008 napisał(a):Czy nikt nie wybiera się do Orebić w tym roku?..........a mówią, że tam Polaków...........

Kalendarz wyjazdowy - CHORWACJA 2011 - kto jedzie do Orebica

A1 -E65-414
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 24.01.2011 09:55

daro2008 napisał(a):
Czy nikt nie wybiera się do Orebić w tym roku?..........a mówią, że tam Polaków...........


wybiera się, wybiera, tylko szczerze mówiąc większość nie patrzy się na numery dróg. Ja na przykład korzystam z maps.google.pl - wyznaczam trasę - drukuję mapki i... w drogę !!! ;)

pozdrawiam
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 24.01.2011 22:06

telepol napisał(a):
daro2008 napisał(a):
Czy nikt nie wybiera się do Orebić w tym roku?..........a mówią, że tam Polaków...........


wybiera się, wybiera, tylko szczerze mówiąc większość nie patrzy się na numery dróg. Ja na przykład korzystam z maps.google.pl - wyznaczam trasę - drukuję mapki i... w drogę !!! ;)

pozdrawiam


Witam.

Czyli rozumiem, że za Vrgorac jedziesz cały czas trasą E65 przez Veliki Prolog oraz Maly Prolog, następnie nie wjeżdżasz do Ploce tylko przed Ploce w lewo i dalej E65???

Jak już wyżej napisałem jedyna niewiadoma dla mnie to dojazd do Ploce, Goolgle Mapa wyznacza trasę (odcinek) przez drogę nie mającą nawet numeru prowadzącą przez Vina, Umcani, Staśievica.
Natomiast jak patrzę na stronę Hrvatske Autoceste to tam widać ,że autostrda jest już prawie do samego Ploce.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.01.2011 23:01

daro2008 napisał(a):
telepol napisał(a):
daro2008 napisał(a):
Czy nikt nie wybiera się do Orebić w tym roku?..........a mówią, że tam Polaków...........


wybiera się, wybiera, tylko szczerze mówiąc większość nie patrzy się na numery dróg. Ja na przykład korzystam z maps.google.pl - wyznaczam trasę - drukuję mapki i... w drogę !!! ;)

pozdrawiam


Witam.

Czyli rozumiem, że za Vrgorac jedziesz cały czas trasą E65 przez Veliki Prolog oraz Maly Prolog, następnie nie wjeżdżasz do Ploce tylko przed Ploce w lewo i dalej E65???

Jak już wyżej napisałem jedyna niewiadoma dla mnie to dojazd do Ploce, Goolgle Mapa wyznacza trasę (odcinek) przez drogę nie mającą nawet numeru prowadzącą przez Vina, Umcani, Staśievica.
Natomiast jak patrzę na stronę Hrvatske Autoceste to tam widać ,że autostrda jest już prawie do samego Ploce.


Witam

W Ravcy na światłach prosto wg.znaków na Dubrownik- dojedziesz do Ploce.
Tak było w 2009 :) ale w tym roku też to sprawdzę 8)

Pozdrawiam

8)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone