Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ploće i okolice jeziora Bacińska - proszę o info.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pisiorek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 07.05.2006
Ploće i okolice jeziora Bacińska - proszę o info.

Nieprzeczytany postnapisał(a) pisiorek » 20.06.2012 09:08

Witam. Mam wstępnie zarezerwowany aprtament nad jeziorem Bacińska, 3,0 km od miejscowości Ploće. Czy może ktoś z forowiczów był w tych okolicach i może coś na ich temat powiedzieć ? Generalnie budzi moje wątpliwości fabryka i port przemysłowy w Ploće, tzn.chciałbym wiedzieć czy obecność tej fabryki nie jest uciążliwa. Jadę z trójką dzieci w wieku 2-6 lat i szukam spokojnego miejsca. Jeszcze mogę zrezygnować z tej rezerwacji jeżeli miejsce nie jest odpowiednie do spokojnego wypoczynku bez konieczności szukania spokoju za pomocą wielokilometrowych wycieczek samochodowych.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.06.2012 09:38

Nad jeziorami wpływu portu z pewnością nie odczujesz, aczkolwiek dziwi mnie wybór jezior mając w zasięgu Jadran :)
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 20.06.2012 09:44

pisiorek napisał(a):Witam. Mam wstępnie zarezerwowany aprtament nad jeziorem Bacińska, 3,0 km od miejscowości Ploće. Czy może ktoś z forowiczów był w tych okolicach i może coś na ich temat powiedzieć ? Generalnie budzi moje wątpliwości fabryka i port przemysłowy w Ploće, tzn.chciałbym wiedzieć czy obecność tej fabryki nie jest uciążliwa. Jadę z trójką dzieci w wieku 2-6 lat i szukam spokojnego miejsca. Jeszcze mogę zrezygnować z tej rezerwacji jeżeli miejsce nie jest odpowiednie do spokojnego wypoczynku bez konieczności szukania spokoju za pomocą wielokilometrowych wycieczek samochodowych.


Witam.
Same jeziorka są dosyć ciekawe ale na jednodniową wycieczkę. Wieczorem nad samym jeziorem ( jeziorkami ) latają duże ilości komarów. Do morza daleko a i sąsiedztwo brzydkiego Ploce to też żadna atrakcja. Proszę spojrzec sobie w google i na google maps jak to wygląda . Ja jedynie przejeżdzałem ale nie skusiłbym się na dłuższy pobyt. Ładne tereny są do Gradaca a pożniej morze zwęża się w ślepą zatokę zamknietą z jednej strony lądem a z drugiej półwyspem Peljesac. Na wybrzeżu jest wiele ciekawszych miejsc. Pewnie droższych ale czasami lepiej dopłacić.
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
P.S. polecam Igrane www.igrane.com
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 20.06.2012 09:55

Nie zastanawiaj się długo tylko śmigaj nad Jadran :wink:
Marisa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marisa » 20.06.2012 10:59

Aneta.K napisał(a):Nie zastanawiaj się długo tylko śmigaj nad Jadran :wink:


Dokładnie jestem tego samego zdania.Jechać tyle kilometrów nad jezioro??
A Ploce to jedno z gorszych miejsc jakie widziałam w CRO.
Mimo wszystko życzę udanych wakacji.
pisiorek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pisiorek » 20.06.2012 11:43

W zasadzie skusił mnie przede wszystkim apartament, super wyposażony z kortem i innymi bajerami w super cenie. Do morza jest 3 km, więc to też żadna wielka odległość mając samochód. W Chorwacji już byłem - na Murterze - więc generalnie chorwackie klimaty nie są mi obce.
Dokładnie jestem tego samego zdania.Jechać tyle kilometrów nad jezioro??

Same jeziora nie są celem to przypadek, że apartament leży nad nimi, głównie interesuje mnie pobyt nad morzem, a to jak już wspomniałem jest w odległosci 3 km od domu.
Odnośnie samego tematu tego wątku to chodzi mi właśnie o to, czy samo Ploće nie ma nic więcej do zaoferoawnia, poza tą "fantastyczną" fabryką nad brzegiem morza, czy może jednak nie jest tak źle ?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 20.06.2012 11:51

Nie no pisiorek Ploće -odpada 8)
Krz78
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2016
Okolice Ploce - pomysły na wyjazdy 4x4

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krz78 » 15.06.2016 12:29

Witam

Poszukuje inspiracji na dłuższe (całodniowe) i krótsze wycieczki samochodem 4x4 z okolic Ploce (wjazd do BiH również wchodzi w grę).
Może ktoś zna jakieś plaże do których zjazd możliwy jest tylko samochodem 4x4?
Gdzie można poszukać informacji na ten temat? Pisałem do różnych Chorwackich klubów 4x4 ale nie dostałem prawie żadnej odpowiedzi :(
pozdrawiam
heks15313
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 09.06.2017
Ploce

Nieprzeczytany postnapisał(a) heks15313 » 09.06.2017 11:08

Jakieś cenne informacje o Ploce? Jedziemy 02.07 i chciałbym zebrać wszystkie przydatne informacje o tej miejscowości z pierwszej ręki od ludzi którzy tam byli i mogą coś doradzić.
Użytkownik usunięty
Re: Ploce

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2017 11:14

heks15313 napisał(a):Jakieś cenne informacje o Ploce? Jedziemy 02.07 i chciałbym zebrać wszystkie przydatne informacje o tej miejscowości z pierwszej ręki od ludzi którzy tam byli i mogą coś doradzić.

\
Nie wiem czy istnieje jakieś inne Ploce, ale to które znam kompletnie nie nadaje się na wypoczynek.
heks15313
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 09.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) heks15313 » 13.06.2017 08:54

I wszystko wywróciło sie do góry nogami..... :mrgreen: Nie Ploce nie Sveti petar na moru......aaaaaa Novi Vinodolski!!! :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2017 11:51

heks15313 napisał(a):I wszystko wywróciło sie do góry nogami..... :mrgreen: Nie Ploce nie Sveti petar na moru......aaaaaa Novi Vinodolski!!! :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

To znacznie lepiej. Przez Ploce mógłbyś znienawidzić Chorwację :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ploće i okolice jeziora Bacińska - proszę o info.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone