Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvickie Jeziora nocleg

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wit38
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.04.2007
Plitvickie Jeziora nocleg

Nieprzeczytany postnapisał(a) wit38 » 07.04.2007 12:18

Plitvickie Jeziora poszukuje w okolicach taniego noclegu proszę o rady na temat
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.04.2007 12:29

Było o tym 8 miliardów 842 milionów sto dwadzieścia dwa tysiące siedemset sześć razy

forum/search.php
Hunter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 339
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hunter » 07.04.2007 14:42

Rysio napisał(a):Było o tym 8 miliardów 842 milionów sto dwadzieścia dwa tysiące siedemset sześć razy

forum/search.php


Nie rugajcie tak tych nowicjuszy bo się wystraszą i nie zajżą juz więcej na forum. Po kilkudziesięciu postach sie wyrobią i nauczą się tu poruszać.

Polecam Jezierce. Na lewo od głównej drogi za parkiem.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 07.04.2007 14:53

Hunter napisał(a):
Rysio napisał(a):Było o tym 8 miliardów 842 milionów sto dwadzieścia dwa tysiące siedemset sześć razy

forum/search.php


Nie rugajcie tak tych nowicjuszy bo się wystraszą i nie zajżą juz więcej na forum. Po kilkudziesięciu postach sie wyrobią i nauczą się tu poruszać.

Polecam Jezierce. Na lewo od głównej drogi za parkiem.


Zajrzą, zajrzą! Takiej kopalni wiedzy nie znajda nigdzie :P Apoza tym - wszyscy się potem przyznają, że "forum czytam już od dawna, a teraz postanowiłem napisać"... ;)
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 07.04.2007 15:16

Hunter..masz całkowitą rację.
Gdyby wiedzieli jak się poruszac ,byłoby po problemie.
Każdy kiedyś pierwszy raz wszedł na jakieś forum lub chat. Pierwsze wrażenie ma kapitalne znaczenie .Osobiście unikam miejsc gdzie na wstępie traktowano mnie niezbyt milo.Ostatecznie ludziska zagladają tu z potrzeby pomocy. :idea:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 07.04.2007 16:44

Witold P. napisał(a):Hunter..masz całkowitą rację.
Gdyby wiedzieli jak się poruszac ,byłoby po problemie.
Każdy kiedyś pierwszy raz wszedł na jakieś forum lub chat. Pierwsze wrażenie ma kapitalne znaczenie .Osobiście unikam miejsc gdzie na wstępie traktowano mnie niezbyt milo.Ostatecznie ludziska zagladają tu z potrzeby pomocy. :idea:


Ja jak wchodzę na interesujące mnie forum, bo potrzebuję jakiejś informacji - zaczynam od przeszukiwania wątków. Dopiero jak nie znajdę w archiwum - zadaję pytanie. To forum istnieje ładnych kilka lat i jest tu mnóstwo informacji.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.04.2007 17:06

A jeśli każdy nowo przybyły, założy ze 3 tematy bez szukania bo tak łatwiej, a spotkałem i takich co napisali 9 postów i każdy był nowym tematem, to nie znajdziesz tu własnych myśli, zresztą już jest ciężko. Jeśli ktoś uszanuje zasady tu panujące z pewnością zostanie miło przyjęty.

Wystarczyło wpisać Plitvice i otrzymałem 323 wyniki wyszukiwania :D

Jeszcze coś takiego fajnego znalazłem :wink: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Hunter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 339
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hunter » 07.04.2007 18:36

Rysio napisał(a):A jeśli każdy nowo przybyły, założy ze 3 tematy bez szukania bo tak łatwiej, a spotkałem i takich co napisali 9 postów i każdy był nowym tematem, to nie znajdziesz tu własnych myśli, zresztą już jest ciężko. Jeśli ktoś uszanuje zasady tu panujące z pewnością zostanie miło przyjęty.


Zupełnie się z tym zgadzam. Ale można delikwentowi wytłumaczyć w bardziej miły sposób. Chociaż ten pierwszy raz.

Przyznasz, że te twoje "Było o tym 8 miliardów 842 milionów sto dwadzieścia dwa tysiące siedemset sześć razy" brzmi trochę sarkastycznie.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 07.04.2007 18:58

Zadawanie lamerskich pytań z reguły wiąże się z niechęcią do przejżenia tego, o czym już było napisane 10miliardów 100 milionów i jeden raz. Chodzi mi o pytania, tzw. ogólne.
Towarzyszki, Towarzysze, nie irytujcie się. Za rok za nas napiszecie to samo :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: .
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 07.04.2007 20:10

Hunter napisał(a):
Rysio napisał(a):Było o tym 8 miliardów 842 milionów sto dwadzieścia dwa tysiące siedemset sześć razy

forum/search.php


Nie rugajcie tak tych nowicjuszy bo się wystraszą i nie zajżą juz więcej na forum. Po kilkudziesięciu postach sie wyrobią i nauczą się tu poruszać.



Przepraszam, ale kolejne zakładanie tego i tym podobnym wątków to nie kwestia tego, że ktoś jest nowicjuszem, czy nie, tylko zwykłe LENISTWO (nie krzyczę, tylko wolno literuję :D :wink: ). A jak ktoś tylko w ten sposób ma zamiar tutaj zaglądać, niech się wystraszy :devil: i w ogóle nie zagląda.

P.S. wit nie gniewaj się, ale nie rób tego więcej, na dobry (jednak) początek -
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 07.04.2007 20:14

Na marginesie.
Na innym Forum (subaru), nowicjusze są "besztani" za zadawanie pytań zanim sie najpierw w odpowiednim dziale przedstawia i przywitają. Równajmy do lepszych- zasad....
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.04.2007 20:21

FUX, a tak na marginesie ciekawe kiedy zaczną pytać o ceny gazu w Cro :lool: :lool: :lool: :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.04.2007 20:23

Hunter napisał(a):Zupełnie się z tym zgadzam. Ale można delikwentowi wytłumaczyć w bardziej miły sposób. Chociaż ten pierwszy raz.

Przyznasz, że te twoje "Było o tym 8 miliardów 842 milionów sto dwadzieścia dwa tysiące siedemset sześć razy" brzmi trochę sarkastycznie.


Dlatego zapodałem tego linka zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D

Ps. Hunter, ja to przeżywam po raz 5 przed sezonem na tym forum i naprawdę w dołku mnie ściska i nie potrafię być mniej sarkastyczny czy bardziej miły. Taki ze mnie zgred i nie liczcie, że się poprawię :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 07.04.2007 21:47

Autobahny w Cro już były, temat gazu Ty wyywołałeś, teraz kolej, którą trasą lepiej jechać i cena winietek i autostrad w Cro i Austrii :roll: :roll: :roll: :roll:
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 07.04.2007 22:47

Fux, o kamizelkach odblaskowych zapomniałeś :-D nastepna będzie Zielona karta do BiH ;-)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Plitvickie Jeziora nocleg
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone