Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvickie Jeziora nocleg

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 09.04.2007 11:10

wit38 napisał(a):Plitvickie Jeziora poszukuje w okolicach taniego noclegu proszę o rady na temat

Podaj e-maila to prześlę CI fajny , niedrogi adresik. :D
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 16.04.2007 18:00

cos sie popieprzylo na tym forum,kiedys bylo tu zdecydowanie milej,szkoda
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.04.2007 18:18

kaszubskiexpress napisał(a):cos sie popieprzylo na tym forum,kiedys bylo tu zdecydowanie milej,szkoda

Nikt nie zakazuje Ci odpowiadać na lamerskie pytania.... :roll:
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 17.04.2007 08:47

wit38 napisał(a):Plitvickie Jeziora poszukuje w okolicach taniego noclegu proszę o rady na temat


Szukaj w miejscowości Prijeboj jakieś 5-8km za Plitwicami w stronę wybrzeża. Kwaterka znajduje się jakieś 200m za skrzyżowaniem głównej drogi i drogi na BiH.

Cena w zeszłym sezonie wynosiła 13E (płacąc w kunach było to trochę taniej).
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 17.04.2007 09:07

Proszę bardzo linka do mojej relacji. Nocowałem w Plitvickich Jezerach.

Dodam tyle, że w ubiegłym roku cena noclegu to 120 HRK za osobę. Wychodziło więc ok 75-78 zł. To chyba nie jest dużo skoro właściciele częstują jeszcze śliwowicą, można skorzystać z całego ogromnego zaplecza kuchennego, zapalić grilla...

Pozdrav :papa:

P.S. naprawdę doradzam używanie opcji szukaj można się mile zdziwić :D
kiziormizior
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiziormizior » 28.04.2007 10:21

Szukalem i w tych osiemset milionach postow nic nie znalazlem.
Nie rozumiem tych dziwnych ludzi ktorzy sie napinaja jacy to sa fachowcy nie mowiac juz o tym ze nie kazdemu przypadaja do gustu te tanie zarty. Czlowieku jeden z drugim nie nabijaj sobie postow bo to tez jest naganne i zasmieca forum.
Po przeczytaniu stwierdzilem ze 80% odpowiadajacych to zalosni napinacze ktorzy przypadkiem nauczyli sie wlaczac komputer.
Widac golym okiem kto ma checi i traktuje jako zabawe odpowiadanie innym na pytania np. Pan Leszek Skupin , ktorego pozdrawiam.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.05.2007 17:22

kiziormizior napisał(a):Szukalem i w tych osiemset milionach postow nic nie znalazlem.
Nie rozumiem tych dziwnych ludzi ktorzy sie napinaja jacy to sa fachowcy nie mowiac juz o tym ze nie kazdemu przypadaja do gustu te tanie zarty. Czlowieku jeden z drugim nie nabijaj sobie postow bo to tez jest naganne i zasmieca forum.
Po przeczytaniu stwierdzilem ze 80% odpowiadajacych to zalosni napinacze ktorzy przypadkiem nauczyli sie wlaczac komputer.
Widac golym okiem kto ma checi i traktuje jako zabawe odpowiadanie innym na pytania np. Pan Leszek Skupin , ktorego pozdrawiam.

Kolego drogi.
Jeżeli chciałbym nabijac posty na tym lub innym forum, to na każde bardziej lub mniej inteligente pytanie, odpowiadałbym ach, ech, doprawdy i licznik bije.
Uwierz na słowo, około 15ej wróciłem z Cro, i chce mi się odpowiadać, ALE NA ROZSĄDNE PYTANIA, a nie jak to zadane w pierwszym poście tego wątku przez osobę, piszącą coś po raz pierwszy na tym Forum. Ani be, ani me, ani dzień dobry, witam, jestem nowy, pomóżcie, nic nie znalazłem.
Co roku występują te same pytania, więc nie dziw się, że ludziom nie chce się pisać po raz X tego samego. O Plitwicach pisałem ja, Janusz jeden, drugi, Rysio, L. Skupin i szereg osob, których nie wymieniłem.

Z przykrością muszę stwierdzić, że z tego Forum uciekło szereg ciekawych osobowości tylko dlatego, że po raz nasty nie mieli ochoty pisać tego samego.
Szkoda, że nie ma Moderatorów, którzy nagradzali by banami tego typu zachowania, jak ten pierwszy post, bez dzień dobry, witajcie, etc.
Błędem także jest, że licznik bije wszystkie wypowiedzi, a nie tylko merytoryczne w zakresie CRO.
Wtedy samemu byś zobaczył, ilu jest nabijaczy a ilu takich, mktórzy chcą pomóc.
Pozdrawiam, jeszcze z tego Forum
FUX
kiziormizior
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiziormizior » 05.05.2007 20:22

Odpowiedz jest logiczna i prosta. Jezeli mam obrzydzenie do glupich pytan to po prostu na nie nieodpowiadam. Post robi sie martwy i ginie smiercia naturalna. Nagannym jest tylko ( w moim miemaniu ) ze zamiast wogole nie odpowiadac "gostek" wyżywa sie na pytajacym, wykorzystujac przy tym dziwna ekwilibrystyke slowna. Co sie tyczy tych wartosciowych osob ktore uciekly z forum , hmm ?? podejrzewam ze forum jest dla wszystkich nie tylko dla wartosciowych i dzielenie ich na tego typu grupy do czego ma prowadzic ??? nie rozumiem . Czy jak ja jestem nie wartosciowym to mozna mi powiedziec (bylo w 800 milionach postow i ucz sie wyszukiwac informacji ) ?? A wogole jak poznac po pierwszym poscie ze ktos jest fajny i wartosciowy ( pewnie jak powiedzial "witam" ) Reasumujac ten kłębek zdan , wszystko zalezy od kultury odpowiadajacego i jego stanu psychicznego gdyz ma on zawsze wybor pomiedzy odpowiedzieniem lub nie skorzystaniem z tej mozliwosci. No chyba ze napiszecie w tytule forum " forum tylko dla fajnych i wartosciowych ludzi, glupkom mowimy nie" to wtedy OK
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.05.2007 08:16

:roll: Nie ogarniam Twego toku myślenia. Przykro mi.
Może powymieniamy uwagi w innych wątkach bardziej merytorycznych.
kiziormizior
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiziormizior » 06.05.2007 12:46

kaszubskiexpress napisał(a):cos sie popieprzylo na tym forum,kiedys bylo tu zdecydowanie milej,szkoda


Mysle ze to co napisalem nie jest skomplikowane. Ale..... ciekawe dlaczego ludzie maja wrazenie ze jest tu grupa osob "nie milych" POMYSL
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 06.05.2007 13:12

Ewa Zuber napisał(a):
wit38 napisał(a):Plitvickie Jeziora poszukuje w okolicach taniego noclegu proszę o rady na temat

Podaj e-maila to prześlę CI fajny , niedrogi adresik. :D


Jeśli można to również poproszę o namiar na sprawdzoną kwaterę, w zeszłym roku nie zanocowałem i to był błąd.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Grzegorz. :wink:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 06.05.2007 20:32

FUX masz okolo 1400 postow w ciagu dwoch lat (srednio dwa dziennie) ja w tym samym czasie napisalem okolo 500 (jeden co poltora dnia).Byc moze sa merytoryczne ,nie sledze ich ,ale piszac o tym ze ktos zasmieca,ze ktos nabija sobie rank postow ,co juz zupelnie mnie rozbawia robisz dokladnie to samo.Masz zal ,ze nie korzystaja z opcji "szukaj".Ja skorzystalem tylko dwa razy,za pierwszym razem na moje wpisane haslo dostalem morze postow w wiekszosci nie na temat ,ktory mnie interesuje a w drugim pytaniu odpowiedz ,ktora znalazlem a ktora mnie zaciekawila byla juz nieaktualna,bo sprzed dwoch lat.Spojrz na BALCERKA,jemu nigdy odpisywanie nie przychodzi z trudnoscia,bo gosc wie od czego sa takie wlasnie fora.Draznia Cie pytania innych,wejdz na forum Radia Maryja tam napewno pisza tylko zorientowani jednokierunkowo i monotematycznie.Pozdrawiam wszystkich ktorzy zechcieli odpowiedziec na czyjes pytania,rowniez moje w przeszlosci i tych ,ktorzy otrzymali tu pomoc.
Fux ,Ciebie tez pozdrawiam,wiecej optymizmu kolego.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.05.2007 21:54

Zajrzenie chociażby tutaj https://www.cro.pl/forum/viewforum.php?f=4, MOŻE spowodować u szukającego/ej, znalezienie odpowiedzi.
Wystarczy poczytać tematy.
Napisalem kilka postów wyżej, że Forum jest zaśmiecane dublującymi się tematami i wątkami. Brak Moderatorów, którzy nad tym bajzlem by zapanowali.
Co do zasady pracy licznika się wypowiedziałem. Moim zdaniem wszelkie tematy nie chorwackie, że się tak wyrażę, nie powinny zwiększać dorobku Forumowicza.
Dowcipy, bary, rozmowy off top, jak wyżej.
Podałem kiedyś przykład jednego Forum samochodowego, gdzie porządku "pilnuje" kilku modów i jest ok.
Notabene mam tam około po ośmiu miesiącach około 900 postów merytorycznych. Reszta, typu rozmowy o d.... Maryni (przepraszam wszystkie Marynie), nie powodują nabijania licznika.
Zatem Koleżanki/Koledzy. Zanim coś napiszecie, przejrzyjcie, poczytajcie i później pytajcie.
Wtedy nie będzie kilkunastu tematów o Plitvicach, stacjach LPG, jaką trasą jechać, kamizelkach odblaskowych, etc.
Sądzę, że temat wyczerpaliśmy. Osobiście kończę śledzenie tego tematu.
Pozdrawiam wszystkich.
P.S. Kiedyś także byłem młody. Pierwsze, co zrobiłem, to używałem GOOGLE (bardzo pomocne narzędzie, ale wymaga trochę wysiłku, aby zadać odpowiednie pytanie), potem poczytałem tematy z interesujących mnie działów, na końcu się zarejestrowałem, przywitałem i pytałem.
kiziormizior
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiziormizior » 07.05.2007 06:02

NO i widzisz, wklejaj ten tekst przy kazdym glupim pytaniu a moze zbawisz swiat . To bardziej pouczajace niz ordynarne pyskowki i niskiego lotu dowcipy , ponizajace pytajacego . ENDE
Walk3r
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 26.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walk3r » 10.03.2011 21:24

Odświeżam temat aby się dowiedzieć aktualnej informacji na temat kwater w Plitvickich Jeziorach. Gdzie, za ile oraz czy łatwo będzie znaleźć w ostatni tydzień sierpnia wolne miejsca. Proszę bez OT.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Plitvickie Jeziora nocleg - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone