Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvice-nocleg

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rbandula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 17.03.2011
Re: Plitvice-nocleg-Lavanda

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 21.07.2014 09:12

mario766 napisał(a):
rbandula napisał(a):Polecam miejscowość Mukinje, która położona jest o rzut beretem od wejścia do parku (15 minut spacerkiem przez las). Byliśmy dwa lata temu robiąc przystanek w drodze do Orebica. Miejscówkę na jedną noc znaleźliśmy za drugim podejściem. Co prawda bez śniadania, ale i tak polecam :) . Zainteresowanym prześlę namiary na ten rodzinny pensjonat.


Witam serdecznie, gdybyś wrzuciła namiary i ile płaciliście za nocleg byłoby super, z góry dziękuję
Mariusz


Poszlo PW :) .
Mont
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 26.12.2007
Re: Plitvice-nocleg-Lavanda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mont » 12.08.2014 15:42

Szukam bezskutecznie wolnych pokoi w okolicy Plitvickich i albo brak wolnych albo ceny z kosmosu :roll:

Myślicie, że w szczycie sezonu znajdę pokój dla 2 osób ?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Plitvice-nocleg-Lavanda

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2014 15:47

Szukasz przez internet?

Poszukaj na miejscu i niekoniecznie w samych Plitvicach, tylko w którejś z miejscowości w pobliżu.
Warto zjechać z głównej drogi i popytać wśród mieszkańców - zazwyczaj wiedzą u kogo jest wolne i skierują cię tam.
Mont
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 26.12.2007
Re: Plitvice-nocleg-Lavanda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mont » 12.08.2014 15:51

Tak, siedzę ciągle w necie :( wolałbym nie tracić czasu na szukanie na miejscu, tym bardziej że to tylko 1 nocleg :/
Na Booking.com znalzałem Apm Andrea, w Smoljanac. Nie jest to bardzo daleko :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Plitvice-nocleg-Lavanda

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2014 17:21

Mont napisał(a):tym bardziej że to tylko 1 nocleg

Wierz mi, że pod tym względem nie jesteś wyjątkiem :D

Tam 99,99% ludzi jest przygotowane na jeden nocleg i mało kto sobie zawraca głowę czymś takim jak net i wcześniejsze zaklepywanie miejsca. No chyba, że masz sytuację wyjątkowo kryzysową i masz zamiar tam podjechać w nocy, ale, jak widzisz, to skomplikowane i kosztuje ;)

Do Plitvic i tak jedziesz samochodem (inaczej się nie da), więc zanocuj w pierwszym apartmanie jaki znajdziesz po drodze nad jeziora w Grabovacu czy Rakovicy, a nawet (jeśli będziesz tam wcześniej) w Slunj lub Rastoke.
Albo Jezerce, jeżeli jedziesz znad morza.
Samochód z klamotami możesz zostawić na parkingu i albo od razu jechać dalej albo rozpakować dopiero po zwiedzaniu.
endi1975
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 29.06.2014
Re: Plitvice-nocleg-Lavanda

Nieprzeczytany postnapisał(a) endi1975 » 18.08.2014 21:17

nocowałem jedną noc w okolicy jezior plitwickich z 14/15 sierpnia w Rudanowac 20 w przystępnej cenie 40 euro za nocleg 3 osoby. Polecam wyjazd w ciemno.
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008
Nocleg w Plitvicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 21.04.2015 20:35

Proszę o jakieś namiary na nocleg w Plitvicach lub jego okolicach. Planuję tam spędzić jedną noc 2+1 tanio :) i zwiedzić wodospady.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Nocleg w Plitvicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 21.04.2015 20:51

W tych okolicach jest klimat
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

my spaliśmy z km wcześniej.
Nocleg przez
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Przyjeżdżacie po południu, kolacja w knajpie wśród wodospadzików, kąpiel w dół rzeki w słodkiej wodzie.
Następny dzień od wczesnego rana Plitvice.

Z Rastoke są relacje na Forum. Korzystałem z informacji tam zawartych.
arni87
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2014
Re: Nocleg w Plitvicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 21.04.2015 20:53

Polecam (zresztą nie tylko ja bo namiary mam z forum) nocleg w miejscowości Rakovica u Pani Marii Brajdic . Bez problemu można z nią rozmawiać po polsku. Adres: Brjadic Selo 196a, Rakovica tel: +385 98 736 764 (14 km od parkingu nr 2 przy Plitvickich Jeziorach)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Nocleg w Plitvicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.04.2015 21:05

FUX napisał(a):Z Rastoke są relacje na Forum

oraz polecane w nich noclegi...
tereferelacja-czyli-czarnogora-i-hvar-2014-t46682-450.html#p1496658
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008
Re: Nocleg w Plitvicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 22.04.2015 18:50

Dziękuję za odpowiedzi :)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Nocleg w Plitvicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 22.04.2015 18:58

W ubiegłym roku nocowałem w Korenicy (15km od jezior), dokładnie tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i mogę polecić. Dość nowe, czyste i duże pokoje, śniadanie o umówionej godzinie na tarasie przy pokoju ;)
Użytkownik usunięty
Re: Nocleg w Plitvicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.04.2015 19:06

Tu jest dużo. Korzystałem kilka razy.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrav
Skimir
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 20.06.2020
Kwatery w ciemno - Plitvice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skimir » 17.07.2020 15:04

Witam

Początkiem sierpnia będę wracać z Chorwacji. Chętnie bym wpadł na dzień dwa w okolice jezior Plitvickich i przy okazji zobaczył opuszczoną bazę Zeliava.

Łatwo w tamtych okolicach o noclegi w przyzwoitej cenie (na dwie noce) z bezpiecznym miejscem do zaparkowania zapakowanego samochodu (już nie będzie mi się chciało całości rozpakowywać) bez wcześniejszej rezerwacji?
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 18.07.2020 08:52

Bez problemu coś znajdziesz, ale nie lepiej i wygodniej zarezerwować coś wcześniej przez np. booking ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Plitvice-nocleg - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone