Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże w Chorwacji są dokładnie takie same jak u nas...

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.12.2006 00:20

Valerin Mite czy cóś... :D :D
Walendziak
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.11.2006
O oto chodzi że palenie szkodzi.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walendziak » 21.12.2006 01:30

Jeśli dla niektórych palenie wśród nie palących jest normalką to mam pytanie jak bym tak np. lokalu (knajpka ,Kawiarnia )najpierw bym sobie piardnął dwa razy głośno żeby zwrócić uwagę a pózniej co jakiś czas puszczał smierdzącego tajniaka to było kulturalnie wobec przebywjących w lokalu czy nie. Ciekawe czy palenie sieczki czy też trocin to rodzajowo lepszy smród czy nie i najważniesze czy ja powinienem się wstydzić czy też nie.To takie rozmyślania po przeczytaniu postów palaczy.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006
Re: O oto chodzi że palenie szkodzi.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 21.12.2006 09:11

Walendziak napisał(a):Jeśli dla niektórych palenie wśród nie palących jest normalką to mam pytanie jak bym tak np. lokalu (knajpka ,Kawiarnia )najpierw bym sobie piardnął dwa razy głośno żeby zwrócić uwagę a pózniej co jakiś czas puszczał smierdzącego tajniaka to było kulturalnie wobec przebywjących w lokalu czy nie. Ciekawe czy palenie sieczki czy też trocin to rodzajowo lepszy smród czy nie i najważniesze czy ja powinienem się wstydzić czy też nie.To takie rozmyślania po przeczytaniu postów palaczy.


a pierdź sobie ile wlezie :wink: ja sobie zapalę :D ciekawe kogo pierwszego barman lub współtowarzysze na butach wyniosą :wink:

a jeszcze Ps. Uważaj żeby Ci kleks nie wyskoczył :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.12.2006 13:12

Obaj po liściu i poszli... :D :D
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 21.12.2006 14:07

Sławomir Wocial napisał(a):Obaj po liściu i poszli... :D :D


Sławek - ale tylko jeden z czystymi portkami :wink:

Ps. Jak wprowadzą zakaz to się dostosuję :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.12.2006 14:16

Sam palę... i paliłem również na plażach Chorwackich, ale byłoby mi wstyd gdybym miał rzucić peta w kamienie na plaży. Mieliśmy ze sobą ZAWSZE :!: puszkę po jakiejś konserwie czy plastikowy słoiczek po jakimś jogurcie i tam zbierałem swoje pety. Przecież jaką chorwację zostawimy - taką ją zobaczymy za rok za dwa... to chyba daje do myślenia, nie :?: Co do wprowadzenia zakazu palenia w konobach... jestem ZA :!::!::!:
agus512
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus512 » 21.12.2006 20:27

Ja to sie zastanawiam po co on ten temat nawiazywal. Przecierz nigdzie nie ma plaz idealnych. A jak chce to niech se kupi troche piasku i basenik jakas duza lape i bedzie jak prawdziwa plaza. A do tego szum moza z niedzialajacego telewizora(co za frajda). Nic wiecej nie da sie powiedziec o takich ludziach jak autor tego tematu.
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 21.12.2006 21:16

Mam alergię na pety...
agus512
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus512 » 27.12.2006 20:22

Chlopie Chorwacja to tak jak Polsk i inne kraje sa wolne.
Mozna se palic i pierdziec ile sie chce.
To tylko swiadczy o czyjejs kulturze i w jakim domu byl wychowany.
Jak ci cos nie pasuje to se kup odswiezacz albo jakas perfume i wachaj ile chcesz do poki nie zacznie ci sie krecic w glowie:).
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.12.2006 22:32

bylismy nie raz i nigdy brudnych plaz nie widzielismy

ani kapsli, ani petow ani inncy smieci

wiadomo. cos sie zawsze znajdzie lecz plazy brudna bym nie nazwal
marc
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 27.03.2004
żubr przybiegł do cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) marc » 26.04.2013 22:35

jakem to se był niesamowicie szczęśliwy, gdy na skałkach w basce vodzie żem ujrzał widok tak radosny że aż niemożliwy. w ten ponury obraz kupy kamieni kreatywny artysta wrzucił swój kamyczek w postaci dwóch puszek, one zmieniły wszystko, moja duma urosła w sposób niewyobrażalny. ten prawdziwy polak k... też w cro pokazał - patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo. więc chylę czoła przed tymi bohaterami, którzy nie chcą już zaśmiecać własne podwórka wolą to robić na obcych...
Makar.....
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 01.08.2012
Re: żubr przybiegł do cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makar..... » 26.04.2013 23:20

Łączę się w bólu :( , nie miej za złe prostakowi - niestety cham, chamem będzie...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: żubr przybiegł do cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.04.2013 07:38

Użytkownik usunięty
Re: żubr przybiegł do cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.04.2013 08:01

weldon napisał(a):Albo Czechem ... ;)



Lub innym brudasem...
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Plaże w Chorwacji są dokładnie takie same jak u nas... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone