Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże w Chorwacji są dokładnie takie same jak u nas...

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ebi
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 24.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ebi » 07.08.2006 19:47

Sławomir Wocial napisał(a):exit , a chciałbys aby koło ciebie w kolejce stał jakis smrol co sie nie mył ze dwa tygodnie , pierdział i bekał w twoim kierunku? Przeciez mu wolno bo jest na świezym powietrzu , nie?? Jak ja sie nachlam gorzały i leże w domu to to nikomu nie przeszkadza a jeśli ktoś pali w moim towarzystwie to niezaprzeczalnie wpływa to na mnie. A nie powinno!!


POPIERAM!!!!!!

A co do np. wypowiedzi Exita i Richa 72 to ludziom ktorzy nie chca wdychac smrodow ktore inni uwazaja za niewiadomo co nie chodzi o to, ze sa nie wyluzowani albo szukaja wszedzie problemow lub chca odebrac komus "wolnosc" do trucia siebie. MYLNY POGLAD NIESTETY WIELU PALACZY!!!

BO MY POPROSTU I NASI NAJBLIZSI niemamy zamiaru byc truci a w efekcie chorzy! Porownywanie tego ze komus przeszkadzaja dzieci i glosna muzyka DO PALENIA przy innych bez chociazby grzecznego zapytania "PRZEPRASZAM CZY MOGE I CZY TO PANSTWU NIE BEDZIE PRZESZKADZALO" to jak porownywanie szafy do krowy. Nikt niechcialby zeby ktos inny kaszlal i "smarkal" jemu na rekaw tylko dlatego ze jest na wolnym powietrzu. Pozdrav :D
exit
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) exit » 08.08.2006 14:09

ebi napisał(a):
Sławomir Wocial napisał(a):exit , a chciałbys aby koło ciebie w kolejce stał jakis smrol co sie nie mył ze dwa tygodnie , pierdział i bekał w twoim kierunku? Przeciez mu wolno bo jest na świezym powietrzu , nie?? Jak ja sie nachlam gorzały i leże w domu to to nikomu nie przeszkadza a jeśli ktoś pali w moim towarzystwie to niezaprzeczalnie wpływa to na mnie. A nie powinno!!


POPIERAM!!!!!!

A co do np. wypowiedzi Exita i Richa 72 to ludziom ktorzy nie chca wdychac smrodow ktore inni uwazaja za niewiadomo co nie chodzi o to, ze sa nie wyluzowani albo szukaja wszedzie problemow lub chca odebrac komus "wolnosc" do trucia siebie. MYLNY POGLAD NIESTETY WIELU PALACZY!!!

BO MY POPROSTU I NASI NAJBLIZSI niemamy zamiaru byc truci a w efekcie chorzy! Porownywanie tego ze komus przeszkadzaja dzieci i glosna muzyka DO PALENIA przy innych bez chociazby grzecznego zapytania "PRZEPRASZAM CZY MOGE I CZY TO PANSTWU NIE BEDZIE PRZESZKADZALO" to jak porownywanie szafy do krowy. Nikt niechcialby zeby ktos inny kaszlal i "smarkal" jemu na rekaw tylko dlatego ze jest na wolnym powietrzu. Pozdrav :D


Hmmmm.....ciekawe czy znane ci jest slowo TOLERANCJA?
Czy wogole ruszasz sie z domu?

Przeciez wszysko wokolo tak naprawde jest trujace i wplywa niekorzystnie na zdrowie ( w powietrzu,jedzeniu,materialach,etc)

Czy lezysz na plazy 20 cm od czlowieka ktory pali? czy kiedykolwiek chodzisz do Pub-ow,dyskotek,etc gdzie sie pali?czy stojac w korku zastanawiasz sie jak smog i spaliny wplywaja na Twoje zdrowie?
Czy wiesz co pijesz?

Czlowieku zejdz na ziemie i nie rob z siebie MONK-a:-)))

Tak przy okazji - jestem niepalacy.

exit
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.08.2006 17:33

exit , wydaje mi sie , że nie masz racji. Chodzi o to , że jesli chce sie narażac na coś szkodliwego ta ja mam o tym decydować. Tolerancja niema z tym nic wspólnego i nie o nią tu chodzi! Jesli ide do knajpy gdzie sie pali to mój wybór , jesli stoje w korku to nie mam na to wpływu (gasze silnik bo tak mówi prawo). Nie chce żeby ktoś truł mnie bo jemu to sprawia przyjemność. gdy ja mu dam w jape bo mi to sprawi przyjemność to on napewno nie będzie zadowolony!
dora
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dora » 08.08.2006 17:55

Ja też nie widziałam w Chorwacji tak brudnych plaż jak opisujesz. Mieszkałam kiedyś w hotelu, który był umiejscowiony pod samą plażą i pamietam, że tamcodziennie rano plaża była sprzątana. W życiu nie nadziałąm się tam na żaden papierek butelkę czy pet. Fakt, to była plaża przy hotelu, więc o nią dbano, ale gdzie indziej też nie widziałam żadnej plaży w tak tragicznym stanie. Gdzieś ty tam chodził??
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 08.08.2006 18:45

Nie chce żeby ktoś truł mnie bo jemu to sprawia przyjemność. gdy ja mu dam w jape bo mi to sprawi przyjemność to on napewno nie będzie zadowolony!


bo jak na razie jak mi dasz w japę to będzie to ścigane prawem (o czym Ty akurat powinieneś wiedzieć - polecam KK) natomiast palenie jeśli nie jest zabronione (a w Chorwacji z tego co wiem nie jest) to jest dozwolone.

Jeśli zostanie wprowadzony odpowiedni przepis dostosuję się do niego
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.08.2006 19:14

natomiast palenie jeśli nie jest zabronione

jeszcze!!!! ale żyje nadzieją.
bo jak na razie jak mi dasz w japę to będzie to ścigane prawem

japa i palenie - efekt ten sam : utrata zdrowia! :D
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 08.08.2006 19:52

japa i palenie - efekt ten sam : utrata zdrowia!


to gdzieś Ty się w firmie uchował z takim daremnym szlagiem :wink: :lol: jak przylać to ma być ojom :wink: nie gadali w firmie że tylko martwi nie świadczą przeciwko Tobie :wink:

Pomimo tego że palę - przyznaję Ci rację - miejsca publiczne powinny być bezdymne z mocy prawa - przykład Włochy - wszystkie bary, knajpy , dyskoteki są bezdymne - i bardzo dobrze - siedząc przy piwie paliłem 1/3 tego co normalnie a to już duży plus i nie siedziałem w dymie innych - myślę że prędzej czy później ludzie się tam oduczą.

Ps. Ponoć jest propozycja żeby u nas top wprowadzić od 1 stycznia - pożyjemy zobaczymy :lol: :wink: Ja mimo że palę pomysł popieram 2 rękami :D
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 08.08.2006 20:19

Skoro poruszylismy temat syfu i smrodu, to co powiedzie na temat rozpalonych grilli na plazy.Niedziela upal 35 stopni nie ma czym oddychac a na plazyludziska griluja kaszanke ;)
exit
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) exit » 08.08.2006 21:43

Lubuszanin napisał(a):Skoro poruszylismy temat syfu i smrodu, to co powiedzie na temat rozpalonych grilli na plazy.Niedziela upal 35 stopni nie ma czym oddychac a na plazyludziska griluja kaszanke ;)


To samo co na temat rozpalania grilli na balkonach....:-))

pozdrawiam
exit
a.d.a.m.
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) a.d.a.m. » 08.12.2006 01:49

Na szczęście coraz popularniejszy staje się zakaz palenia w miejscach publicznych. Co daje nam możliwość wyboru czy chcemy wdychać dym papierosowy czy nie. Jeśli sprawia nam to przyjemność to nic nie stoi na przeszkodzie w miejscu prywatnymm zażyć tej przyjemności.

http//:auto-uzywane.pl
Zajrzyj Poczytaj Warto
Zapraszamy
patart
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2005
pety

Nieprzeczytany postnapisał(a) patart » 17.12.2006 22:57

chyba kolego przesadzasz z tymi petami !!!
agus512
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus512 » 20.12.2006 17:46

Kolego! Chyba cos Ci sie pomylilo! To straszne. Wedlug mnie to plazy corwackiej do polskiej nie ma co porownywac. Odrazu przeciez widac gdzie sa czystsze plaze, a tym bardziej moze. Wedlug mnie moze miales pecha. Pojes na wyspe Ciowo do Okrugu Gornego, a zobaczysz prawdziwy urok chorwackich plaz mi morza. Wedlug mnie zle trafiles. No ale coz nie ma miejsc idealnych tak samo jak ludzi.:)
agus512
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus512 » 20.12.2006 17:51

domeldoom napisał(a):... śmieci, porozrywane materace. To jakoś zniosę, bo zawsze i tak jak przychodze na plażowanie to zbieram śmieci po kimś:-(
Ale najgorsze co moze być to masy petów - to mnie straszliwie wkur..a!!!!!!! Nie dość, ze często gęsto chcąc nie chcąc siedzę koło śmierdziela jarającego faję za fają to jeszcze te skur...e wyrzucają pety wprost na piasek czy kamienie dookoła siebie - kur..a do czego to podobne???
Czy ci syfiarze i brudasy jak wyjarają tą fajkę w domu to rzucają peta na podłogę??
LUDIE SKOŃCZMY Z TYM BRUDACTWEM, ŚMIECENIEM I GNOJEM pozostawianym po sobie gdziekolwiek, niezależnie czy to plaża, dom czy biuro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PALACZU - JAK WYPALISZ PAPIEROSA NA PLAŻY TO POMYŚL ( o ile to mozliwe), ŻE NIE KTÓRZY NIE ZNOSZĄ SMRODU ANI WIDOKU PETÓW. WEŹ PETA ZE SOBĄ, ZJEDZ GO ALBO ZRÓB Z NIM COKOLWIEK CO ZECHCESZ, ALE NIE RZUCAJ NA PLAŻĘ - PROSZĘ - BO ZANIEDŁUGO NIE BĘDZIE PLAŻ PIASZCZYSTYCH, KAMIENISTYCH CZY INNYCH TYLKO BĘDZIEMY LEŻEĆ NA PETACH (to znaczy wy palaczę bedziecie leżeć - ja wolę zostać w domu.

Widac udales sie w jakies bardzo publiczne miejsce. Po poscie widac ze to wulgarny czlowiek ktoremu cal czs ktos staje na odcisk.Wyluzju chlopie! Jedz na jakeis odludnione miejsce to morze wtedy poprawi ci sie humorek i samopoczucie. A przy okazji zanim wezmiesz sie za smieciarzy to lepiej sam popracuj na swoja osoba, bo w MIEJSCACH PUBLICZNYCH NIE JEST TOLEROWANE HAMSTWO I WULGARYZM!!!!!(A tym bardziej na tym forum)
Mam nadzieje ze admin to przeczyta i zwroci koledze uwage.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 20.12.2006 18:24

Aguś nie denerwuj się bo złość piękności szkodzi :wink: domeldoomtom wpadł tu tylko na chwilkę założył 8 tematów, ubrudził się już w autobusie potem jeszcze na plaży i mu ciśnienie podskoczyło :wink: :D
agus512
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus512 » 20.12.2006 18:52

Zgadzam sie z taba. Ma problemy z opanowaniem wlasmych nerwow.
Moj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Plaże w Chorwacji są dokładnie takie same jak u nas... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone