Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże u Slatine

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 20.03.2013 02:18

Polly napisał(a):
stalowy.mis napisał(a):moze jeszcze ktos ma jakies zdjecia ciekawych miejscowek / plaz-yczek w tych okolicach ?


Jak znajdę wolna chwilę (może weekend) to wkleję kilka fotek. Zatoczki sa naprawdę świetne. Choć w sezonie cumuje tam sporo łodzi i robi się tłoczno! Co do ciekawych miejscówek to musisz się bardziej określić co lubisz.
Mi osobiście bardzo się podobało po drugiej stronie wyspy, choć żona była odmiennego zdania (wszystko rzecz gustu). Świetna plaża jest obok kościółka w Slatine.


ciężko określić co lubię gdyż to będzie mój 1 wyjazd:P ale ogólnie to właśnie spokojniejsze miejsca i coś takiego jak zatoczki co by nie leżeć jeden na drugim jak morsy :P i w zasięgu możliwości dojścia tam w sierpniu turbonogami :D

za zdjęcia będę wdzięczny:)
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 20.03.2013 08:33

stalowy.mis napisał(a):
Polly napisał(a):
stalowy.mis napisał(a):moze jeszcze ktos ma jakies zdjecia ciekawych miejscowek / plaz-yczek w tych okolicach ?


Jak znajdę wolna chwilę (może weekend) to wkleję kilka fotek. Zatoczki sa naprawdę świetne. Choć w sezonie cumuje tam sporo łodzi i robi się tłoczno! Co do ciekawych miejscówek to musisz się bardziej określić co lubisz.
Mi osobiście bardzo się podobało po drugiej stronie wyspy, choć żona była odmiennego zdania (wszystko rzecz gustu). Świetna plaża jest obok kościółka w Slatine.


ciężko określić co lubię gdyż to będzie mój 1 wyjazd:P ale ogólnie to właśnie spokojniejsze miejsca i coś takiego jak zatoczki co by nie leżeć jeden na drugim jak morsy :P i w zasięgu możliwości dojścia tam w sierpniu turbonogami :D

za zdjęcia będę wdzięczny:)


Jaka masz lokalizację kwatery to ułatwi co jest blisko :mrgreen:
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 20.03.2013 08:34

slawekewa napisał(a):.W prawo i to ostro w prawo prawie do tyłu skręcasz i po lewej stronie miniesz kawiarnie.Jedziesz dalej lekko pod górkę i widzisz szkołę, jedziesz dalej lekko w lewo pod górkę i cały czas prosto główną drogą.Nigdzie w bok ni jesteś w stanie skręcić bo cholernie wąsko. za jakieś 200 m poczujesz zapach i trafisz.

Na street view tej piekarni chyba nie widać, to gdzieś TUTAJ?
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 20.03.2013 08:39

komanch napisał(a):
slawekewa napisał(a):.W prawo i to ostro w prawo prawie do tyłu skręcasz i po lewej stronie miniesz kawiarnie.Jedziesz dalej lekko pod górkę i widzisz szkołę, jedziesz dalej lekko w lewo pod górkę i cały czas prosto główną drogą.Nigdzie w bok ni jesteś w stanie skręcić bo cholernie wąsko. za jakieś 200 m poczujesz zapach i trafisz.

Na street view tej piekarni chyba nie widać, to gdzieś TUTAJ?


Tak w tym revirze. To nie jest sklep jak u nas tylko piekarnia gdzie przyjeżdzają inne sklepy po pieczywo a wpiwnicy domu jest mikro sklepik. Na pewno znajdziesz.
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 20.03.2013 08:44

slawekewa napisał(a):Tak w tym revirze. To nie jest sklep jak u nas tylko piekarnia gdzie przyjeżdzają inne sklepy po pieczywo a wpiwnicy domu jest mikro sklepik. Na pewno znajdziesz.

Sklepik w piwnicy powiadasz .... to chyba ten na wprost? TUTAJ
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 20.03.2013 12:49

lokalizacja to Slatine Bana Jelacica 50 :))
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 21.03.2013 14:41

Słuchajcie a czy jest tam może gdzieś możliwość wypożyczenia jakiejś małej łódki, takiej z wiosłami, żeby sobie popływać trochę, albo jakieś rowery wodne itp? :)
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 21.03.2013 18:29

komanch w jakim terminie sie wybierasz do Slatine ?
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 21.03.2013 20:06

Od 27 lipca tam będę
p007
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) p007 » 21.03.2013 20:49

w kwestii celników na drodze do plaży Kava - są to strażacy z Slatine , zawsze rano ,na południe i tak koło 16-17 podjeżdzał samochód straży i zamieniał bądź zabierał "celników"
jak ktoś szuka kwater w Slatine i na Ciovo niech szuka Grigorija Pozderaca - gość ma agencję turystyczą i mieszka prawie na końcu Slatine na ulicy Staraci ...
mannda
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mannda » 14.05.2013 14:46

hej, slawekewa a wiesz cos może o apartamentach STIPE w Slatine? jedziemy tam 6 lipca, zaliczka już wpłacona.....
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 11.06.2013 00:01

czy ktoś orientuje się czy a jeśli tak to gdzie w Slatine mozna "wykkupić" np. jednodniową wycieczkę do Krka (wodospady) i jaki jest to koszt ?
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 15.06.2013 09:32

Slatine to jest to byliśmy tam dwa razy super miejsce
andu-10
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 09.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) andu-10 » 02.09.2013 14:22

Właśnie wróciłem ze Slatiny i napisze Wam swoje odczucia odnośnie plaży na Kavie. Nie polecam tej plaży prze reklamowana, brud przy drodze, głośno, pełno Włochów i Niemców. Owszem jest kilka miejsc czystych, ale jest to walka o każdy metr, trzeba wcześnie rano już tam być. Jest oczywiście bramka na której kasują 10 kun za auto, a droga to taka jakby ktoś mąkę wysypał, tak że możecie sobie wyobrazić jak te auta wyglądają. Na nogach kawał drogi, nie polecam chyba że na spacer. Na poboczach tej drogi pełno pustych puszek, zużytych reklamówek papierów. Myślę że ci zmotoryzowani pseudo Europejczycy zamiast zabierać to ze sobą po prostu wyrzucają to z samochodów. Oczywiście są też i plusy: piękne widoki, małe zatoczki, jeżeli znajdzie się oczywiście miejsce, błękitna woda. Polecam samemu sprawdzić i przekonać się czy warto tam codziennie przebywać czy nie lepiej jednak rozbić się gdzieś w centrum Slatiny.
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 02.09.2013 14:46

Ja również dopiero co wróciłem ze Slatine. Zależy co kto lubi, jak dla mnie super miejsce. Słońce w przeciwieństwie do miejscowości na kontynencie już od godz 11:00 mamy za plecami, woda nie świeci się od błysku jak świetlówka, i oczów nie trzeba mrużyć, zdjęcia nie sa prześwietlone, kolory piękne. Wieczorem spokojnie, akurat mi zależało na ciszy. Całe praktycznie wybrzeże Ciovo obszedłem nogami, bardzo dużo miejsc, zatoczek gdzie nie ma w ogóle ludzi, spokój, czysta woda.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Plaże u Slatine - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone