Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże piaszczyste

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 27.02.2015 20:42

No i abym nie wyszedł na fanatyka piasku. Żwirek też lubię, chociaż może ze starszymi dzieciakami :) Braku fanatyzmu życzę :)

Obrazek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.02.2015 20:48

wtopek napisał(a):...

Nie panujesz nad sobą, wtopku. Używasz obelg zamiast odpowiedzieć merytorycznie na pytanie.
To nie przystoi dorosłemu mężczyźnie.


W temacie: wolę plaże kamieniste. Ale nie będę tu wklejać masy zdjęć, bo nie muszę nikomu udowadniać, że są piękne i przyjazne dla dzieci.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 27.02.2015 21:01

Wyluzujcie Panowie... do czego prowadzi ta jałowa dyskusja? dla mnie nie ważny jest piasek, żwirek, beton, kamienie itd., liczy się niepowtarzalna atmosfera jaka panuje nad Jadranem - w Chorwacji, Czarnogórze... w Albanii nie byłem, a Adriatico Italino jakoś mnie nie kręci...
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 27.02.2015 21:37

Mikromir napisał(a):
wtopek napisał(a):...

Nie panujesz nad sobą, wtopku. Używasz obelg zamiast odpowiedzieć merytorycznie na pytanie.
To nie przystoi dorosłemu mężczyźnie.


ktoś ostatnio napisał mi tu, że wyzywam forumowiczów od prostaków :/

nie idź tą drogą Mikromirze :cry:

przed donosem, warto było sprawdzić, kogo potocznie określa się mianem psychofana na forach

pozdrowienia

i już naprawdę EOT
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.02.2015 21:47

wtopek napisał(a):i już naprawdę EOT

No to pa.
Do następnej smutnej buźki. Tylko może w końcu zastanów się, dlaczego je dostajesz... Czyżby cały świat uwziął się na wtopka?... Czy też to jednak wtopek ma przesunięte granice taktownego wyrażania się w relacjach międzyludzkich?... Może wystarczy odpowiedzieć na czyjeś pytanie, skoro inni cierpliwie odpowiadali na Twoje?... I co najstraszniejsze 8O - może jednak przeceniasz się i dzięki swoim wypowiedziom nie masz tu fanów - jakichkolwiek?...
Przemyśl... :papa:

W temacie plaż - ten chorwacki piasek jednak nie jest fajny - zazwyczaj jakiś taki klejący... Zupełnie nie wiadomo czemu?... :roll:

Znikam z tego wątku. :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.02.2015 20:30

Bea.ta napisał(a):jak nad jeziorem żywieckim :)


A gdzie nad zywieckim taką plażę znajdę? Na pół letniej niedzieli byłaby jak znalazł
Sorry za OT
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.02.2015 20:37

piekara114 napisał(a):A gdzie nad zywieckim taką plażę znajdę? Na pół letniej niedzieli byłaby jak znalazł
Sorry za OT


oj bardziej o kolor wody mi chodziło :)
ale w Międzybrodziu Żywieckim przy moście prowadzącym w stronę lotniska i Żaru - jest coś niby plażowego, rowerki wodne i jakieś inne cuda wodne, ale osobiście nie korzystałam.
Może bliżej Żywca coś jeszcze jest :)
kajastama
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kajastama » 05.03.2015 01:10

Witam serdecznie, poszukuję fajnych niedrogich pensjonatów na wyspie Rab - Lopar. Mam dwoje małych dzieci i zależy mi na piaszczystych plażach - 2i 4 latka:) A i proszę o informację czy plaże są odpłatne? Dziekuję bardzo za odpowiedzi, :D to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i trochę się boimy czy dla dzieci to odpowiednie miejsce
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 05.03.2015 11:23

kajastama napisał(a):Witam serdecznie, poszukuję fajnych niedrogich pensjonatów na wyspie Rab - Lopar. Mam dwoje małych dzieci i zależy mi na piaszczystych plażach - 2i 4 latka:) A i proszę o informację czy plaże są odpłatne? Dziekuję bardzo za odpowiedzi, :D to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i trochę się boimy czy dla dzieci to odpowiednie miejsce


Byłem na Rabie w 1996, czyli w czasach prehistorycznych. W okolicach Karlowaca i Slunja było jeszcze słychać świst kul ;)

Duża plaża San Marino idealna dla dzieci. woda płytka daleko w morze, dno piaszczyste. Pod jednej stronie plaży kemping, po drugiej wieś Lopar która ciągnie się aż na drugą stroną wyspy (a w zasadzie półwyspu). Tam też jest mniejsza plaża i przystań rybacka. Idąc lewo od San Marino w zasięgu kilkuset metrów jest kilka kameralnych zatoczek dla bardziej wyluzowanych plażowiczów ;) Na plaży są też zjeżdzalnie i inne atrakcje dla dzieci.

We wsi było wtedy mnóstwo kwater do wynajęcia. W szczycie sezonu było stosunkowo pusto, bo turyści dopiero powoli zaczeli wracać do HR po wojnie. Dziś pewnie kwater jest sporo więcej, ale ludzi chyba też...
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 05.03.2015 14:55

Podbijam pytanie Kajastamy :)
my się wybieramy do Chorwacji na koniec sierpnia z dwójką dzieci - 2 i 5 lat :)
zależy nam na piasku, bo są w okresie twórczym tj dostaną zabawki a ja mam ochotę w końcu odpocząć :P
widzę, że polecacie Lopar, Kampor na wyspie Rab, Lumbarde na wyspie Korcula, Bańska Woda na wyspie Pag.
Gdzie najlepiej jechać tak co nie utkniemy na 8 dni w piachu na plaży tylko będzie jeszcze możliwość pozwiedzania czegos?
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 05.03.2015 14:56

tak mi się przypomniało, bo trafiłam na wątek chwalący Rogożnice...
jak tam plaze wygladaja? warto się wybrać z dziecmi?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.03.2015 15:02

Wszędzie warto wybrać się do Cro z dziećmi. Nie ma co gloryfikować piasku w kontekście dzieciaków...
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 05.03.2015 15:06

Alka84 napisał(a):tak mi się przypomniało, bo trafiłam na wątek chwalący Rogożnice...
jak tam plaze wygladaja? warto się wybrać z dziecmi?

Ja tez zastanawialem sie dokad jechac i po poczytaniu forum stwierdzilem za jade z rodzinka do Rogoznicy a tez jest to moj pierwszy wyjazd do Cro :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.03.2015 15:10

Alka84 napisał(a):tak mi się przypomniało, bo trafiłam na wątek chwalący Rogożnice...
jak tam plaze wygladaja? warto się wybrać z dziecmi?

Plaże w Rogoźnicy:
http://www.tz-rogoznica.hr/plaze/
Przenieś się tam:
rogoznica-t41909.html
Piasku nie widziałam. Są miejsca zdrobnym żwirem.
informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html#p707499
Jest wiele pięknych miejsc w Chorwacji. Zastanów się, jakie są naprawdę Twoje priorytety.
Ostatnio edytowano 05.03.2015 15:16 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 05.03.2015 15:13

Mi w podjeciu decyzji pomogly wlasnie te linki i opisy ogoznicy pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone