Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże na wyspie Korcula

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 17.03.2009 21:28

Czy ja też mogę kukną fotki (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)Dzięki
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 17.03.2009 22:53

Jeśli chodzi o Lumbardę, spróbuję Wam wysłać. Innych niestety z Korculi jeszcze nie posiadam, będę tam dzięki sympatycznemu koledze z forum w tym roku pierwszy raz :papa:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 18.03.2009 00:40

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17633&highlight=
trzeci od góry, to mój post i 2 zdjęcia z plaży w Lumbardzie.
Pozdrawiam!
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.03.2009 18:57

majeczka napisał(a):Jeśli chodzi o Lumbardę, spróbuję Wam wysłać. Innych niestety z Korculi jeszcze nie posiadam, będę tam dzięki sympatycznemu koledze z forum w tym roku pierwszy raz :papa:


8)
... I zapamietaj :!: Najlepsze klapy są na Korculi :D
Klapa Kumpanji z Blato , specjalnie dla koleżanki :D


:papa:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 18.03.2009 20:22

mkm napisał(a):
majeczka napisał(a):Jeśli chodzi o Lumbardę, spróbuję Wam wysłać. Innych niestety z Korculi jeszcze nie posiadam, będę tam dzięki sympatycznemu koledze z forum w tym roku pierwszy raz :papa:


8)
... I zapamietaj :!: Najlepsze klapy są na Korculi :D
Klapa Kumpanji z Blato , specjalnie dla koleżanki :D


:papa:


Świetne, dziękuję mkm. :D :hearts:
Mam nadzieję, że podczas tegorocznego pobytu zarejestruję co nieco, a może nawet nieco więcej?... Znasz moje preferencje...
:papa:
jomarijo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jomarijo » 18.03.2009 23:03

Majeczko dzieki za maila!!! :D :D :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 20.03.2009 21:15

majeczka napisał(a):
mkm napisał(a):
majeczka napisał(a):Jeśli chodzi o Lumbardę, spróbuję Wam wysłać. Innych niestety z Korculi jeszcze nie posiadam, będę tam dzięki sympatycznemu koledze z forum w tym roku pierwszy raz :papa:


8)
... I zapamietaj :!: Najlepsze klapy są na Korculi :D
Klapa Kumpanji z Blato , specjalnie dla koleżanki :D


:papa:


Świetne, dziękuję mkm. :D :hearts:
Mam nadzieję, że podczas tegorocznego pobytu zarejestruję co nieco, a może nawet nieco więcej?... Znasz moje preferencje...
:papa:


...A tymczasem , od jutra mamy już proljece :D... Przynajmniej w Chorwacji :wink:

:papa:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 21.03.2009 01:27

Szkoda, że właśnie nie jesteśmy w Cro...
Podobno nawet Omenaa Mensah stara się o lepszą prognozę pogody...? :papa:
http://miasta.gazeta.pl/poznan/
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 22.03.2009 11:02

No cóż ... w życiu piękne są tylko chwile :wink: :D
misia53
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) misia53 » 06.04.2009 15:43

Do wszystkich wyjezdzajacych na Kurczule , zachecam do odwiedzenia zacisznej zatoczki odcietej od tłumów i barów, Zavalaticy!!
Przed wjazdem do wioski trzeba pojechac w lewo kawałek pod górke, a potem droga przy boisku
Miałam nie zdradzac tego miejeca , ale mam nadzieje ze tylko czytaja nawiedzeni to forum;-) i nie bedzie tłumów
http://www.panoramio.com/photo/1788903
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.04.2009 20:07

misia53 napisał(a):Do wszystkich wyjezdzajacych na Kurczule , zachecam do odwiedzenia zacisznej zatoczki odcietej od tłumów i barów, Zavalaticy!!
Przed wjazdem do wioski trzeba pojechac w lewo kawałek pod górke, a potem droga przy boisku
Miałam nie zdradzac tego miejeca , ale mam nadzieje ze tylko czytaja nawiedzeni to forum;-) i nie bedzie tłumów
http://www.panoramio.com/photo/1788903

misiu panorama wskazanego linku obrazuje prawdoodobnie Żitną, Ty jednak polecasz chyba coś swoistego, i bardziej kameralnego?
Oczywiście droga pod górkę i przy boisku rozumiem, że to jedynie trasa pieszo-rowerowa? :papa:
Margarets
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margarets » 13.04.2009 19:30

Czy ja też mogę jeszcze prosić o zdjęcia na maila? Próbujemy się z mężem zdecydować na jakąś wyspę, więc zdjęcia byłyby bardzo pomocne.
Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 18.06.2009 12:06

Mam pytanie: gdzie w Lumbardzie szukać kwatery żeby była blisko piaskowej plaży dobrej dla dzieci.
Może ma ktoś link do mapy tej miejscowości, szukałem ale nie znalazłem.
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 26.06.2009 13:02

Czy można dojść na nogach z miejscowości Pupnat do Pupnatskiej Luki??
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 26.06.2009 14:24

W sumie można... Ale trochę trzeba się nałazić :) . Moim zdaniem za daleko (3-4 km). Biorąc pod uwagę warunki pogodowe (upał) i profil trasy - to może jednorazowo, ale nie codziennie.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone