Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże na istri gdzie warto podjechać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lisartur
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2011
Plaże na istri gdzie warto podjechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) lisartur » 23.07.2013 15:07

Witam
Czy macie jakieś piękne plaże na istrii w rejonie poreca które warto odwiedzić i zobaczyć
Jakie macie propozycje oraz co wogóle warto zwiedzićna istrii
Wiem że odpiszecie że mogę wejść w google ale mnie bardziej interesuje Wasze doświadczenie
Pozdrawiam i czekam na propozycje
PHOENIX
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PHOENIX » 29.07.2013 19:59

również przyłączam się do pytania
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 30.07.2013 18:14

Tak szczerze? Moim zdaniem na całym zachodnim wybrzeżu Istrii nie ma pięknej plaży. To było moje ogromne rozczarowanie . W zeszłym roku nieźle się naszukałam ,żeby znaleźć jakiekolwiek fajne miejsce do plażowania . Gdzieś między Poreczem a Rovinjem znaleźliśmy jedyną zatoczkę , gdzie można było się pokąpać w pięknych okolicznościach przyrody , chociaż czystość wody nie powalała. Rozłożyliśmy się na skałkach nad samą wodą w zagłębieniu , z samego rana , a potem koło południa okazało się , że to plaża dla nudystów. I tylko moje najmłodsze dziecko było tam "ubrane" jak należy... :lol: Zachodnia Istria to jedyne miejsce w Chorwacji , do którego nie wrócę, właśnie ze względu na czystość wody ,przeogromną ilość turystów i brak "własnych " skałek do kąpieli. Osobiście wolę takie miejsca ( a nie brak ich w Chorwacji) , gdzie mogę być naturystką sama jedna na plaży...No , może z moim małżem rodzonym... :wink: W czasie naszego pobytu korzystaliśmy z plaż kempingowych , na których to mieszkaliśmy. Na Istrii natomiast warto zwiedzić miasteczka Rovinj , Umag, Porec , ewent.Novigrad , koniecznie amfiteatr w Puli , bo to warte zobaczenia.Na północ od Poreca - 20 km , między Novigradem a Umagiem jest Jaskinia Baredine , nie trafiliśmy tam , ale podobno warto zobaczyć.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 30.07.2013 22:18

joanna młodzik napisał(a):Tak szczerze? Moim zdaniem na całym zachodnim wybrzeżu Istrii nie ma pięknej plaży. To było moje ogromne rozczarowanie . W zeszłym roku nieźle się naszukałam ,żeby znaleźć jakiekolwiek fajne miejsce .



Obrazek


» If you have had enough of crowded beaches, visit Kamenjak» recommends the popular world tourist guide, pointing out that on Kamenjak you can find some of the most hidden corners of the Mediterranean.

Obrazek

Obrazek
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 31.07.2013 07:51

Ja nie mówię o Kamenjaku , tylko o zachodnim wybrzeżu . Banjole też są fajne. Kto był w Dalmacji potwierdzi, tam każda plaża jest piękna. Zresztą , to tylko moje spostrzeżenie. Mnie na przykład podoba się ,ze w Jadranie są jeżowce , buty do wody trzeba mieć i tyle . To nie to co zdechłe meduzy w Bałtyku. A dzieciaki mają frajdę . Na Istrii widziałam pod wodą i to dopiero na ok. 4 m. gł. DWA jeżowce, a moje młodsze dziecko , które było pierwszy raz w Cro , strasznie chciało zobaczyć takiego stworka.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 31.07.2013 08:54

joanna młodzik napisał(a): Na Istrii widziałam pod wodą i to dopiero na ok. 4 m. gł. DWA jeżowce, a moje młodsze dziecko , które było pierwszy raz w Cro , strasznie chciało zobaczyć takiego stworka.



Chciałbym również, aby zobaczyć rekiny ale do tej pory nie miałem okazji :?
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 31.07.2013 09:24

Mało w życiu widziałeś . W Dalmacji pływałam z delfinami , co prawda jachtem , ale zawsze ...
bob_bud
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 15.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bob_bud » 31.07.2013 09:26

Nie wiem jakie masz oczekiwania, ale może ta strona pomoże coś znaleźć: http://www.istra.hr/en/attractions-and-activities/coast-and-beaches

Co do Dalmacji, to chyba się zgodzisz, że tam też trzeba takiej "NAJ" plaży trochę poszukać.
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 31.07.2013 09:39

Najlepsze plaże , a właściwie skałki to w południowej Dalmacji , można znaleźć miejsce tylko dla siebie. :D
bob_bud
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 15.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bob_bud » 31.07.2013 09:48

To też Dalmacja :D
Obrazek
michalagata
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 13.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalagata » 31.07.2013 09:58

Plaża w Brsec na wschodnim wybrzeżu

_DSC2087.jpg


_DSC2104.jpg
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 31.07.2013 10:06

O to , to , to ostatnie zdjęcie . O tym mówię ! :D
michalagata
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 13.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalagata » 31.07.2013 15:56

joanna młodzik napisał(a):O to , to , to ostatnie zdjęcie . O tym mówię ! :D


No to akurat Istria :)
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 31.07.2013 19:04

Dobra , pasuję . Może chociaż nie zachodnie wybrzeże...? :)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 31.07.2013 19:19

joanna młodzik napisał(a):Dobra , pasuję . Może chociaż nie zachodnie wybrzeże...? :)



Obrazek
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Plaże na istri gdzie warto podjechać
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone