Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże FKK Na Makarskiej

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 27.08.2016 21:32

Odnośnie plaży FKK w Makarska w sierpniu 2016 wygląda to następująco:
- naturyści zepchnięci w zasadzie poza lasek, w ub. latach leżeli dużo wcześniej. W okolicach ostatniego baru postawiono nawet tablicę z zakazem FKK i informacją, że plaża dla ... psów :lol: jest 300m dalej. Oczywiście żadnego info o plaży FKK;
- pierwsza zatoczka w lasku i większość mniejszych opanowana przez tekstylnych;
- następna zatoczka w lasku opanowana przez naturystów (wszyscy w wieku 60+, więc my, młodzi ludzie z dzieckiem podziękowaliśmy;
- dalej zaczynają się już skały z małymi zatoczkami - i tutaj nasza cierpliwość się skończyła - plażowaliśmy tam w sumie 2 dni i za każdym razem dookoła masa samotnych starszych panów w ciemnych okularach, która dziwnym trafem zawsze skupiała się w okolicach nielicznych młodych kobiet na plaży (razem z moją żoną naliczyłem 2 takie panie :lol: ) + cała masa młodszych panów, którzy zawsze przychodzili w parach i dziwnie się mi przyglądali :? Każdego dnia w pobliżu rozkładał się też taki samotny osobnik, który co chwila drapał się po... siusiaku.
Plażowaliśmy na tych skałkach w ubiegłych latach i może nigdy nie było idealnie, ale to co w tej chwili te za przeproszeniem pedały i zboki zrobiły z tej plaży przechodzi ludzkie pojęcie :evil: My już tam nigdy się nie pojawimy, a naturyzm zaczyna kojarzyć mi się dewiacją, zboczeniem seksualnym i wszelkimi wynaturzeniami na tym tle...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.08.2016 21:38

zmichal napisał(a):+ cała masa młodszych panów, którzy zawsze przychodzili w parach i dziwnie się mi przyglądali :? Każdego dnia w pobliżu rozkładał się też taki samotny osobnik, który co chwila drapał się po... siusiaku.

Mam nadzieję, że przezornie opalałeś się leżąc na plecach........ :? :mrgreen:
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 28.03.2017 17:45

Czołem, po poprzednich pobytach w Breli i plażowaniu na tamtejszych plażach FKK w tym roku uderzamy do Zivogosce Porat. Czy za hotelem Nimfa można sobie spokojnie plażować w stroju wiadomym? Ktoś może był i sprawdził na własnej skórze? :) Jedziemy w 2 poł lipca.
Cacus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cacus » 05.07.2017 13:17

algirdas napisał(a):Czołem, po poprzednich pobytach w Breli i plażowaniu na tamtejszych plażach FKK w tym roku uderzamy do Zivogosce Porat. Czy za hotelem Nimfa można sobie spokojnie plażować w stroju wiadomym? Ktoś może był i sprawdził na własnej skórze? :) Jedziemy w 2 poł lipca.


Będziemy w drugiej połowie lipca w okolicach Makarskiej - chętnie dołączymy się do poszukiwań fajnej plaży FKK :) :roll:
kowalczyk-stefan
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 18.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kowalczyk-stefan » 12.07.2017 15:31

Witam. Co do wcześniejszej wypowiedzi "zmichala"... Niestety coraz częściej też to zauważam. Za granicą może nie za często chociaż na Krecie na plaży Kedrodassos też czułem na sobie wzrok kilku...panów, a raczej gejów, bo z prawdziwym mężczyzną nie ma to nic wspólnego...Podobnie na Chorwacji. Ostatnio w Chałupach kiedy żona spała a ja...hmm no cóż...trzymałem się tam gdzie czasami facet się trzyma...po kilku minutach usłyszałem za nami dochodzący z krzaków dźwięk...Odwracam się a tam facet stoi i się na mnie patrzy...i nagle znaczącym gestem zaprosił mnie do odbycia tzw "loda"... Jakby nie to że raczej nie dałbym mu sam rady, bo był lepiej zbudowany, to po prostu tylko podejść i palnąć w ryj... Potem co chwilę zerkałem i widziałem, że przez kilkanaście minut podglądał nas... Nie wiem... Lubię z żoną plażować nago... Lubię chodzić nago po plaży, kąpać się nago... Nie wstydzę się swojej nagości... Nie krępuje mnie, że ktoś na mnie patrzy bez względu na czyjś wiek. Nie przeszkadza mi to...a niech se ktoś popatrzy... Ale zachęcenie kogoś do takiego gestu względem mnie?!?!?!?! Really???... Nie wiem co mam robić. Czy skończyć z plażowaniem nago bo tu budzi u innych dziwne zjawiska? Zaczynam tracić radość z wakacji kiedy nie mogę poplażować nago...więccc chyba ze mną też jest coś nie tak...
Cacus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cacus » 19.07.2017 11:54

Dziś próbowaliśmy dojechać na plażę fkk w Makarskiej - nie udało się. Nie znaleźliśmy parkingu w pobliżu i wróciliśmy na dziką fkk w Krvavicy...

Ktoś podpowie jak dotrzeć na tą w Makarskiej?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.07.2017 12:02

kowalczyk-stefan napisał(a):Witam. Co do wcześniejszej wypowiedzi "zmichala"... Niestety coraz częściej też to zauważam. Za granicą może nie za często chociaż na Krecie na plaży Kedrodassos też czułem na sobie wzrok kilku...panów, a raczej gejów, bo z prawdziwym mężczyzną nie ma to nic wspólnego...Podobnie na Chorwacji. Ostatnio w Chałupach kiedy żona spała a ja...hmm no cóż...trzymałem się tam gdzie czasami facet się trzyma...po kilku minutach usłyszałem za nami dochodzący z krzaków dźwięk...Odwracam się a tam facet stoi i się na mnie patrzy...i nagle znaczącym gestem zaprosił mnie do odbycia tzw "loda"... Jakby nie to że raczej nie dałbym mu sam rady, bo był lepiej zbudowany, to po prostu tylko podejść i palnąć w ryj... Potem co chwilę zerkałem i widziałem, że przez kilkanaście minut podglądał nas... Nie wiem... Lubię z żoną plażować nago... Lubię chodzić nago po plaży, kąpać się nago... Nie wstydzę się swojej nagości... Nie krępuje mnie, że ktoś na mnie patrzy bez względu na czyjś wiek. Nie przeszkadza mi to...a niech se ktoś popatrzy... Ale zachęcenie kogoś do takiego gestu względem mnie?!?!?!?! Really???... Nie wiem co mam robić. Czy skończyć z plażowaniem nago bo tu budzi u innych dziwne zjawiska? Zaczynam tracić radość z wakacji kiedy nie mogę poplażować nago...więccc chyba ze mną też jest coś nie tak...



Ja bym się cieszył, że mnie ktoś docenił :mrgreen: Byłeś dla niego widocznie atrakcyjny :mrgreen: Poniosłeś też konsekwencję trzymania się :papa:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 19.07.2017 20:45

Cacus napisał(a):Dziś próbowaliśmy dojechać na plażę fkk w Makarskiej - nie udało się. Nie znaleźliśmy parkingu w pobliżu i wróciliśmy na dziką fkk w Krvavicy...

Ktoś podpowie jak dotrzeć na tą w Makarskiej?

Tutaj możesz poczytać i pooglądać zdjęcia z mojego poszukiwania plaży Nugal, ale ja wędrowałam z Tučepi a po zobaczeniu plaży Nugal wracałam do Makarskiej.
Jadąc samochodem musisz się zatrzymać gdzieś w tym miejscu i kierować się w stronę lasu, a potem to już według tej mapki

droga do FKK Nugal.jpg
Cacus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cacus » 22.07.2017 07:56

FKK w Krvavicy na dzikiej plaży.
Nawet oznaczone :)
Załączniki:
2017_Krvavica_fkk_3.jpg
2017_Krvavica_fkk_2.jpg
2017_Krvavica_fkk_1.jpg
adam_wwy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_wwy » 28.07.2019 19:02

23 lipca plaża Nugal
Dojście wg. wskazówek z forum bezproblemowe, my z dzieciaczkami ok. 25-30 minut z parkingu Kaufland w Makarskiej. Plaża podzielona "linką" na część tekstylną ok 1/3 plaży i część naturystyczną. Ogólnie podział jest zachowany, kilka osób przeniosło się na stronę FKK. Większość par, kilku samotnych Panów i Pań, ogólnie osoby w różnym wieku. Plaża bardzo sympatyczna, czysto, w lasku worki na śmieci które są zabierane co kilka dni (ktoś na forum narzekał na brzydki zapach - nic takiego nie poczuliśmy). Nie ma co zabierać ze sobą tony bagażu (my zawsze zabieramy ze względy na dzieci ;) - na plaże przypływa łódka z produktami pierwszej potrzeby - owoce (dużo), woda, napoje, chyba też było Karlovacko :) Plaża kamyczkowa, zejście łagodne, fajne miejsce do nurkowania, przy skałkach wystających z wody przy klifie warto porzucać chlebek do wody - spływa się mnóstwo ryb :) Piękne widoki, mam nadzieję że kiedyś ją odwiedzimy ponownie.
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Plaże FKK Na Makarskiej - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone