Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże FKK Na Makarskiej

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 26.08.2014 22:19

dzięki ;)
CroNudi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroNudi » 11.09.2014 12:38

raffiu napisał(a):Ostatnich dwóch pozycji już w tym roku nie daliśmy rady odwiedzić :(
Mamy trochę fotek ale zanim je umieścimy chcielibyśmy obejrzeć również wasze zdjęcia.


Alen, która z tych pięciu wymienionych spodobała wam się najbardziej i możecie ją polecić?
CroNudi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroNudi » 11.09.2014 12:39

Sorry, pytanie skierowane do "raffiu".
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 12.09.2014 11:58

Nie jestem autorem cytowanej dwa wątki wyżej wypowiedzi. To wypowiedź Alena. Ale ponieważ wszystkie 7 miejsc jest mi znanych to mogę się odnieść :). Osobiście lubię małe, kameralne plaże. Plaże trudno dostępne, ukryte między skałami. Dlatego też najbardziej do gustu przypadły mi małe plażyczki/zatoczki w okolicy Żivogosce Blato (jedna z nich na zdjęciu Alena - choć ja sam w tych rejonach plażuję na plaży oddalonej o 40 metrów). Lubię urokliwie położoną plażę Nugal, ale tam bywa wielu tekstylnych oraz często jest zatłoczona. Nie spełnia tym samym kryterium "kameralności" ;). Plażę w Igrane odwiedzam również zawsze ilekroć jestem gdzieś na Makarskiej Rivierze. Najlepsza rada, to odwiedzić każdą z tych plaż i samemu wybrać tą "idealną". Wakacje samochodem i zakwaterowanie gdzieś na Riwierze dają przecież taką możliwość. Pozostałe plaże również mają swój urok, ale bliskie sąsiedztwo Jadranki, oraz łatwiejsza dostępność sprawiają, że nie są na szczycie mojego rankingu :)
Pozdrawiam
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 19.09.2014 23:14

Ta nam przypadła do gustu.
Może dlatego że jest prawie bezludna i łatwo się do niej dostać.
Pod warunkiem że znasz drogę :)
Obrazek
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 23.09.2014 22:01

eeeee no ładna zatoczka :)
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 24.09.2014 18:46

Hmm no wlanie widze ze te miejsce jest bezludne :-D I to nie PRAWIE tylko na pewno :-P
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 25.09.2014 16:43

Dla nas to była zaleta ale rozumiem że są tacy którzy lubią popatrzeć na innych ....
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 25.09.2014 19:05

Z tym popatrzec na innych. . . . Perfidnie to patrza samotni mezczyzni. Jak sa pary to problem znika. Ale niestety nic tym nie zrobimy. . . no chyba ze wybierzemy sie na taka odosobniana zatoczke i bedziemy zupelnie sami.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 25.09.2014 19:08

BigDaniel napisał(a):Z tym popatrzec na innych. . . . Perfidnie to patrza samotni mezczyzni. Jak sa pary to problem znika. Ale niestety nic tym nie zrobimy. . . no chyba ze wybierzemy sie na taka odosobniana zatoczke i bedziemy zupelnie sami.


Niestety zgadzam się w 100% .... :roll: :roll: :roll:
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 28.09.2014 13:31

BigDaniel napisał(a):Z tym popatrzec na innych. . . . Perfidnie to patrza samotni mezczyzni. Jak sa pary to problem znika. Ale niestety nic tym nie zrobimy. . . no chyba ze wybierzemy sie na taka odosobniana zatoczke i bedziemy zupelnie sami.


Może nie wrzucajmy wszystkich samotnych do jednego worka.
Przecież każdy z nas był a może będzie jeszcze samotny.
Czy to znaczy że ma być traktowany jak trędowaty?
Na naszych plażach faktycznie czasem sporadycznie można było zaobserwować dziwnych osobników ale w Cro tego problemu nie zauważyliśmy.
Większym problemem byli Polacy w wielkich gaciach nie rozumiejących znaczenia FKK.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 28.09.2014 13:44

No niestety ja byłem swiadkiem perfidnego gapienia sie .... na plazowiczki....
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 02.06.2016 10:38

Alen napisał(a):Kolejny piękny dzień spędzony tym razem na plaży Dracevac - Tucepi.
Nadal jest to jedna z piękniejszych plaż Chorwacji.
Obrazek
Ale opłaty za parkowanie skoczyły do góry i to prawie o 100%
Parking GAMA 50Kn było 30Kn
Następny 30Kn dla stałych klientów czyli nas 20Kn :)
Widzę, że tuż obok przebiega droga. Czy hałas od samochodów jest słyszalny na tej plaży? I czy mógłbyś podać więcej szczegółów na temat lokalizacji, dojazdu itp?
tomaszproblem
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 18.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszproblem » 02.06.2016 17:12

Ślicznie tam jest!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.06.2016 18:48

Jadranka nad łbem i ślicznie?
No weź przestań...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Plaże FKK Na Makarskiej - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone