Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

plaże dla dzieci

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monic
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.01.2011
plaże dla dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) monic » 31.01.2011 08:56

Witam serdecznie pierwszy raz.Wiem,że ogrom informacji dostępny na tym forum powinien mi zapewnić odpowiedź na każde pytanie ale nie mam niestety czasu na tyle by zagłebiać się w to morze relacji.Proszę o pomoc.Chcemy wyjechać w drugiej połowie czerwca do Chorwacji w składzie 2+1 i 2+2 (dzieci do lat 2).Interesuje mnie region pomiędzy Zadarem a Splitem-ceny rozsądne, a baza wypadowa b.dobra.Problem w tym, że potrzebuję plaże z b.łagodnym zejściem by nasze pociechy też mogły skorzystać.Raczej mała miejscowość niż miasto.Pozdrawiam serdecznie.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.01.2011 09:33

Może tu?

Poczytaj-pomyśl

Pzdr
becia25
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia25 » 31.01.2011 10:42

Proponuję miasteczko Poljica koło Trogiru,plaża może niezbyt duża ale co najwazniejsze nie jest skalista i ma bardzo łagodne zejścia do morza więc dla dzieciaków akurat:)Do Trogiru tylko 8 km a życie tam tętni głównie wieczorem:)pozdrawiam
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 20.02.2011 19:09

my byliśmy w zeszłym roku w Policje - tylko na plazy żwirek - nie paisaek.
Miejscowośc bardzo fajna, spokojna - super.
No ale dla moich dzieci brak piasku to było niedogodność.
Nastar
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nastar » 06.03.2011 23:10

Właśnie jedziemy w 2 rodziny z dziećmi w to miejsce N 43° 30' 54.76" , E 16° 8' 47.91" czyli blisko Poljicy. Kojarzy może ktoś akurat tę miejscówkę ?
Zastanawia mnie fakt, że do plaży zasuwa się przez ulicę 8O :D
Duży tam ruch ?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone