Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

plaża VUCINE zuljana

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Horhusie
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 03.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Horhusie » 03.03.2014 16:47

ita napisał(a):
przemo99 napisał(a):zuljana, tresnik, borak

sorry ale wysil się choć trochę ;)
nazwy miast z dużej litery piszemy ;)

Żuljana, Trstenik, Borek

ja niestety nie pomogę, jeżdżę pod namiot. Wiem, że w Żuljanie są apartamenty, ale w centrum, one też są przy plaży, ale nie Vucine, do niej trzeba dojść kawałek. Na mnie akurat ta plaża nie robi żadnego wrażenia, idę tam może raz na 3 tygodnie na wieczorny spacer i tyle. Tłok, jakiś bar przy plaży, muzyka, mi to nie odpowiada. Zachód słońca tam jest może i ładny, ale na plażowanie niekoniecznie. Oczywiście to moje całkiem subiektywne zdanie, bo jednak sporo ludzi tam chodzi.
Trstenik ma całkiem szeroką plażę, Borek też na forum lubiany :) Myślę jednak, że w tych miejscowościach konieczna wcześniejsza rezerwacja bo są małe.

Witam. Polecisz jakies pole w Zuljanie??Ogólnie szukam jakichkolwiek info o kampie Vucine:D
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 03.03.2014 18:21

uzupełnię za Przema, coś tam mamy i jedziemy od 14.08 na bite 2 tygodnie :)

zaintrygowało mnie to Zuljana Party :lol:
Tasza64
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tasza64 » 07.07.2015 20:10

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem i po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji.
Nie bardzo poruszam się jeszcze po forum i czytam na oślep. Poszukuję jakichś namiarów na camp na Pljesac. Czytałam o Vucine ale coś piszecie o zimnej wodzie (w morzu?) jeśli tak, to odpada, zamaczanie zajmie mi czas do września.
Generalnie nie mam wysokich wymagań co do kempingu, wystarczy żeby były sanitariaty czyste i wsiowy sklep gdzieś w pobliżu, i może być totalne zadupie.
Proszę polećcie coś
Bartek L.
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek L. » 27.01.2016 15:55

No wlasnie, odnosnie kampinow w Zuljanie. Mi udalo sie namierzyc 2 szt. Pierwszy Sunce - bardizejw "centrum" - podobno malo kameralny, drugi to Vucine - jakeis 10 min. pieszo z Zuljany- tylko ,ze podobno tam jakos halasliwie ze wzg. na imprezy na prazy. Prosze o opinie ludzi, ktorzy tam byli niedawno. Moje wspomnienia sa raczej troche stare (ok.2002 rok...).
Czy wiecie moze cos na temat kampigu w Trsteniku "Perla", ktory zostal zamkniety jakis 10 lat temu ?
bartas6912
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartas6912 » 02.02.2017 21:56

aga2 napisał(a):zgadzam się z Itą, Zuljana to mała mieścinka, ale jak się już ją pokocha to na zawsze :) ;)
Vucine to już, niestety nie ta sama co kiedyś, cicha i spokojna plaża....
teraz w sezonie odbywają się na niej imprezy "Žuljanan summer party".
w sezonie działa tam plażowy bar....co przyciąga sporo ludzi...więc zazwyczaj jest tam tłoczno i hałaśliwie.
Ale to na szczęście nie jedyna plaża w okolicy :)
jak zdecyduje się na wyjazd tam, odezwijcie się prv, jakiś namiar na apartamenty znajdę, jednak nie mogę zapewnić że w waszym budżecie się zmieszczą ;)


Wybieramy się z rodzinką 2+2 do Zuljany w terminie 27.06-6.07.2017.
Wstępnie zarezerwowaliśmy apartament u Davora Lopina. Adres: Zuljana 15.
Czy coś wiesz o tych apartamentach?
Piszesz, że jakiś namiar na apartamenty znajdziesz. Może znasz jakieś sprawdzone?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.02.2017 08:20

bartas6912 napisał(a):
aga2 napisał(a):zgadzam się z Itą, Zuljana to mała mieścinka, ale jak się już ją pokocha to na zawsze :) ;)
Vucine to już, niestety nie ta sama co kiedyś, cicha i spokojna plaża....
teraz w sezonie odbywają się na niej imprezy "Žuljanan summer party".
w sezonie działa tam plażowy bar....co przyciąga sporo ludzi...więc zazwyczaj jest tam tłoczno i hałaśliwie.
Ale to na szczęście nie jedyna plaża w okolicy :)
jak zdecyduje się na wyjazd tam, odezwijcie się prv, jakiś namiar na apartamenty znajdę, jednak nie mogę zapewnić że w waszym budżecie się zmieszczą ;)


Wybieramy się z rodzinką 2+2 do Zuljany w terminie 27.06-6.07.2017.
Wstępnie zarezerwowaliśmy apartament u Davora Lopina. Adres: Zuljana 15.
Czy coś wiesz o tych apartamentach?
Piszesz, że jakiś namiar na apartamenty znajdziesz. Może znasz jakieś sprawdzone?


z tego co widzę to gość jest właścicielem apartamentów Tina,są one położone przy deptaku(głośno),w zeszłym roku widziałem że Czesi go okupowali,trochę gość manipuluje zdjęciami ponieważ na jego stronie wygląda to tak jakby ta prywatna plaża za siatką była jego a w rzeczywistości jest oddalona od nich o 150m.,przy apartamencie Tina nie ma plaży tylko nabrzeże do cumowania łódek.
Bona
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bona » 20.02.2017 21:24

W apartamentach Tina byliśmy dwa razy w 2014 i 2015. Apartamenty bardzo fajne, niczego nie brakuje, widoki z balkonów na zatokę fantastyczne, plaża miejska zaczyna się 20 metrów od budynku choć do plażowania polecam plażę Vucine (jak w tytule postu) - miodzio, plaża miejska bardzo dobra dla rodzin z dziećmi, w wodzie drobniutki piasek-mułek, bardzo płytko i ciepła woda choć szału nie robi. Wokół Zuljany dużo fajnych kameralnych plaż ale głównie okupowanych przez golasów.
Gospodarze mili i pomocni ale żyją swoim życiem, głośno nie jest, bawiące się dzieci i ludzie na mini promenadzie nie przeszkadzają.
Parking oddalony od domu jakieś 100-150m na działce właścicieli - czasem nawet w cieniu.
Ogólnie miejscówka fantastyczna i tylko chęć poznawania innych ciekawych miejsc w Chorwacji kazała nam porzucić to "najpiękniejsze zadupie Chorwacji"
Więcej informacji chętnie udzielę na forum czy też na priva.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
plaża VUCINE zuljana - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone