Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plany są po to, żeby je zmieniać - moja Chorwacja po raz 1.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 07.08.2008 20:53

Od wtorku do piątku 6.00-10.00, od soboty do poniedziałku 7.00-10.00, dziwne się wydaje, ale tak stoi na tabliczce przy recepcji i jadalni.
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 07.08.2008 22:13

Pyszna relacja!
Szkoda, że juz sie skończyła... :(
Ja niebawem będę zbierać swoje wrażenia - 5 DDW :D :D :D
piotrus
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus » 08.08.2008 09:53

moscatel - piękne zdjęcia! Jakiego używasz aparatu?
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 08.08.2008 15:31

Canon S3 IS

Wolałabym lustrzankę jakąś, ale się pospieszyłam - w tym roku Nikon D40 kosztuje tyle samo, co ten Canon w ubiegłym :(
Ale powoli się z nim zaprzyjaźniam - dzięki Chorwacji odkryłam, że funkcja panoramy trochę mi wynagradza niedostatki obiektywu :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.08.2008 20:07

Fantastyczna relacja, masz rękę do pisania.
Ja zawsze szczególnie mocno chłonę opisy z Plitvic bo mimo, że do Chorwacji pojadę w tym roku po raz 5 chyba to ich nie udało mi się zobaczyć. Dwa razy wygoniły nas stamtąd bardzo obfite deszcze.

Rozumiem Cię z tym lękiem wysokości. Doskonale. Dodam tylko, że na twierdzę Stone weszłam dwa lata temu od połowy becząc że chcę zejść, co okazywało się gorsze niż wchodzenie. Po dotarciu na górę, usiadłam i ze łzami w oczach stwierdziła, że ja już tu umrę. Na szczęście brat znalazł drogę w dół może mniej wygodną, bo pomiędzy wdzierającymi się w oczy krzaczkami ale na pewno w moim mniemaniu bezpieczniejszą :) W tym roku się już tam nie dam zaciągnąć. Co roku staramy się zabrać tam innych znajomych, rodzinę (jeździmy zawsze w to samo miejsce z racji posiadania prywatnego domu) i pewnie i oni będą chcieli zobaczyć Stone. Ale ja mam w tym roku kartę przetargową - naszą 9 miesięczną córkę :) Za żadne skarby nie wejdę tam z nią.
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 20.08.2008 12:41

Lęk wysokości...Hm, po dwukrotnym pobycie w Chorwacji i przejrzeniu wielu relacji z pobytu w Cro, myślałem że jestem jedyną osobą która dobrowolnie skazuje sie na tego typu męki. Aż mi ulżyło że nie jestem tutaj sam :wink:
P.S. Bardzo ładne zdjęcia
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 20.08.2008 13:17

MTG napisał(a):Lęk wysokości...Hm, po dwukrotnym pobycie w Chorwacji i przejrzeniu wielu relacji z pobytu w Cro, myślałem że jestem jedyną osobą która dobrowolnie skazuje sie na tego typu męki.


Ale te męki, sam przyznasz, są przynajmniej sowicie wynagrodzone przepięknymi widokami. I pomimo, że pod tym względem dostałam w kość, to do Chorwacji na pewno wrócę, a i do Czarnogóry też dojadę, tam zdaje się nie lepiej, jeśli nie gorzej pod tym względem.
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 20.08.2008 14:07

moscatel napisał(a):
MTG napisał(a):Lęk wysokości...Hm, po dwukrotnym pobycie w Chorwacji i przejrzeniu wielu relacji z pobytu w Cro, myślałem że jestem jedyną osobą która dobrowolnie skazuje sie na tego typu męki.


Ale te męki, sam przyznasz, są przynajmniej sowicie wynagrodzone przepięknymi widokami. I pomimo, że pod tym względem dostałam w kość, to do Chorwacji na pewno wrócę, a i do Czarnogóry też dojadę, tam zdaje się nie lepiej, jeśli nie gorzej pod tym względem.


Rzeczywiście przyznaję i tez z tego powodu nie zrezygnowałbym z Chorwacji i jej pięknych widoków.
Życzę wielu zdobytych szczytów :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 20.08.2008 17:58

Bardzo miło mi się czytało i oglądało 8) .

Też jestem Koziorożcem i co za tym idzie, planowanie mam w naturze :) , niemniej jednak również cieszą mnie odstępstwa od planów. Zresztą, po latach przeżytych w rodzinie składającej się z Ryby, Strzelca i Bliźniaka (na szczęście nie mającego nic wspólnego z tymi co ukradli księżyc), przyzwyczaiłam się że plany są zawsze stawiane na głowie :lol: i ostatnimi czasy na wakacjach staram się coraz częściej iść na żywioł...

Lęk wysokości czy coś innego w tym stylu - to też nie jest mi obce :wink:, chociaż jednak nie na tyle, jak u Ciebie na murach w Dubrovniku - tam poszło mi gładko :D . Gdzież :? te czasy, kiedy bez problemu łaziłam po drzewach, wędrowałam po Orlej Perci itp. itd... Dziś już nie stanę na skraju przepaści! Ba, po wejściu na balkonik minaretu w Egerze nie odważyłam się na przejście dookoła :oops: , bo mając na plecach maleńki plecaczek musiałabym cały czas być nieco przechylona przez barkierkę...

Życzę Ci kolejnych wspaniałych wojaży 8) po Cro i nie tylko, a sobie czytania Twoich kolejnych relacji :D
Martiniso
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martiniso » 20.08.2008 20:43

też mi fajnie się czytało ,pozdrowienia :D
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 25.08.2008 10:25

Bardzo fajna relacja :lol:
Ach ten Dubrownik, Trogir ..pięknie! Miło powspominać.

pozdrawiam!
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 25.08.2008 13:12

Danusiu, Martiniso, marsylio, dziękuję :)
Ech, dziś pierwszy dzień pracy po urlopie - jak ja bym chciała mieć już materiał na kolejną relację tego typu :(
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 25.08.2008 16:32

Mały suplement - Bośnia i Chorwacj widziane oczami (obiektywem) mojej córy

Neretva w dwóch odsłonach - z wieży w Pocitelj

Obrazek

i z mostu w Mostarze

Obrazek

Jak nie kupię, to przynajmniej zdjęcie zrobię ;-)

Obrazek

Obrazek


Ślady wojny

Obrazek

Chciałabym tym popływać...

Obrazek

Dubrovnik

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wodospady Kravica

Obrazek

Obrazek

Przystań w Sucuraju

Obrazek

Chorwackie słońce :)

Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Plany są po to, żeby je zmieniać - moja Chorwacja po raz 1. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone