Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plany miast na smartphone

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grochiczko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 11.01.2012
Plany miast na smartphone

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grochiczko » 15.04.2012 14:53

Witam,


Czy ktoś z Was, orientuje się może gdzie znajdę plany miast, konkretnie chodzi mi o Split i Trogir na smartphone ? Żeby nie było potrzeby kupować mapy. Zaznaczę, że szukałem z google ale nie znalazłem niczego dobrego.
brunor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 685
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) brunor » 15.04.2012 16:00

Jeśli masz androida to w mapach ( google) - ustawienia - laboratorium - zaznaczasz - zapisz mapę w pamięci i możesz ściągnąć sobie mapy w okręgu 16 km od zaznaczonego punktu, taka mapa jest dostępna offline.
Jeśli masz apple - nic nie pomogę - nie znam się.
Grochiczko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 11.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grochiczko » 15.04.2012 16:39

Mam androida wiec pokombinuje :)

Dzięki :)
brunor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 685
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) brunor » 15.04.2012 16:56

- jakby coś służę pomocą.
...jeśli potrzebujesz jakiś program nawigacyjny, żeby dojechać do Chorwacji i z powrotem ( sygic, automapa, igo) + mapy na andka - jeśli będę znał markę telefonu (wszystko zależy od rozdzielczości fona) - nie ma sprawy - coś poradzimy ;)
Ostatnio edytowano 21.08.2012 10:35 przez brunor, łącznie edytowano 1 raz
dejavu032
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 24.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejavu032 » 17.04.2012 08:13

brunor napisał(a):- jakby coś służę pomocą.
...jeśli potrzebujesz jakiś program nawigacyjny, żeby dojechać do Chorwacji i z powrotem ( sygic, automapa, igo) + mapy na andka - jeśli będę znał markę telefonu (wszystko zależy od rozdzielczości fona) - nie ma sprawy - coś poradzimy ;)
napisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


a czy ja też ładnie mogłabym się uśmiechnąć :mrgreen: z tymi nawigazjami na androida ??!!
brunor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 685
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) brunor » 17.04.2012 09:05

Przepraszam, że się nie odpowiadam na maile - nie spodziewałem się takiego zainteresowania i tego, że będę miał trochę osobistych spraw po południu - nie mogę na razie zająć się "doradztwem" w sprawie nawigacji...obiecuję, że od soboty postaram się ze wszystkimi piszącymi skontaktować i załatwić sprawę map oraz navi na androida. :wink:
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 17.04.2012 19:05

A czy na Symbiana Anna z Noki 500 Automapa by działała ? Mam nawigację Nokia tam i boję sie ,że będzie niedokładna .
brunor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 685
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) brunor » 18.04.2012 07:08

_Rafi_ napisał(a):A czy na Symbiana Anna...

przykro mi - nie interesowałem się nigdy Symbianem...na innym forum napisane jest, że Automapa działa na nokii 500 (nie wiem z jakim systemem), ale od wersji 6.9 (AM) nie można wgrać trasy z zewnętrznego pliku (pozostaje zaplanowanie trasy w Automapie) - reszta podobno chodzi płynnie.
Na symbiana polecany jest Garmin Mobile XT, Sygic Mobile Maps 10, Nokia Ovi Maps 3.04...ale to już inne tematycznie forum.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone