Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Planuje wyjazd z Interhome, kilka pytan :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hacknas
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.03.2009
Planuje wyjazd z Interhome, kilka pytan :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hacknas » 16.03.2009 23:52

witam, wybieram sie pierwszy raz do chorwacji i ogolnie przeczytalem jush wszystkie watki z tego forum ale jakos nie moglem odnalezc jakiegos o tematyce zwiazanej ze wspolpraca z serwisem Interhome.pl. Jechaliscie jush kiedys do Cro przez ten serwis?? Poniewaz ja planuje z 15 osobami wybrac sie do takiego duzego domu, ktory planujemy wynajac. A drugie pytanie dotyczy regionu, ktorym sie ten dom znajduje, tj. Trstenik/Dingać. Będe wdzieczny za jakiekolwiek informacje :)

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.03.2009 00:40

Hacknas napisał(a):witam, wybieram sie pierwszy raz do chorwacji i ogolnie przeczytalem jush wszystkie watki z tego forum ale jakos nie moglem odnalezc jakiegos o tematyce zwiazanej ze wspolpraca z serwisem Interhome.pl. Jechaliscie jush kiedys do Cro przez ten serwis?? Poniewaz ja planuje z 15 osobami wybrac sie do takiego duzego domu, ktory planujemy wynajac. A drugie pytanie dotyczy regionu, ktorym sie ten dom znajduje, tj. Trstenik/Dingać. Będe wdzieczny za jakiekolwiek informacje :)

Pozdrawiam


Po Twoim poście widzę, że nie przeczytałeś regulaminu forum - pkt.4 :cry:
kowal1971
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kowal1971 » 26.03.2009 21:41

hej. jeżdżę z interhome od kilku lat. do tej pory nie miałem problemów . przeważnie jeździmy na narty , ale w 2008 r byliśmy z nimi w chorwacji.
wynajmowalismy domy nawet na 30 osob ( dwa bliżniaki w austrii ). tego lata też jedziemy do chorw. w 11 osob
polecam to biuro z czystym sumieniem .
pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2009 23:37

hej kowal1971 - nazwy krajów piszemy dużą literą.
noicodok
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 13.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) noicodok » 02.06.2009 00:26

Witam, dwa razy jeździłem z Interhome'em i byłem bardzo zadowolony. W tym roku jadę "z Nimi" po raz trzeci. Myślę, że będzie wszystko bardzo OK.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Planuje wyjazd z Interhome, kilka pytan :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone