Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

planowany wyjazd 15/16.08 na 12-14 dni

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 01.08.2013 18:55

krystian186 napisał(a):Temat jakiś rok nieaktualny ale co tam :D


:)

ważne, że miło :)
robert.gda
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.07.2013
Re: planowany wmnie Okdla yjazd 15/16.08 na 12-14 dni

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert.gda » 01.08.2013 22:23

Witam
Byłem w Tucepi dwa lata temu i było OKale zależy co komu sie podoba, rok temu byłem w Gradaću i tam bym pojechał jeszcze raz . Ja obecnie siedzę w Baśka Voda jest bardzo fajnie mnóstwo Polaków i coś się dzieje ale jedynie co mi się się nie podoba to rzędy leżaków wzdłuż morza które wystawili Chorwaci i ich opryskliwość jak tylko przesuniesz ich leżak .
Dlatego więcej tu nie przyjadę ale ogólnie jest Ok poznałem fajnego Chorwata właściciela pokoi u którego mieszkam.
Pozdrawiam
Robert
Ostatnio edytowano 28.06.2016 16:16 przez robert.gda, łącznie edytowano 1 raz
Czeki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 01.08.2013 22:31

gosiaczek8776 napisał(a):Witam po raz pierwszy planujemy wybrać się do Chorwacji para 25/ 35l jestesmy z okolic Grójec/ Piaseczno pod Warszawą. Chętnie pojedziemy z kimś kto już tam był lub wybiera się w tym terminie. Miejsce pobytu jeszcze nie ustalone, auto srebne BMW.


Witam,
15/16 ok. północy planujemy w Cieszynie wjechać do Czech, kierunek Pakostane przez Wiedeń i objazd Mureck-Lenart-Ptuj i dalej autostradą pod Zadar. Jedziemy do Chorwacji pierwszy raz, totalnie w ciemno wstępnie na 10 dni z możliwością przedłużenia do 14 dni za Sibenik, Rogoznica. Będzie na aucie naklejka Cro.Pl
Załączniki:
pakostane.jpg
gosiaczek8776
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 29.07.2012
Re: planowany wmnie Okdla yjazd 15/16.08 na 12-14 dni

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiaczek8776 » 02.08.2013 07:27

robert.gda napisał(a):Witam
Byłem w Tucepi dwa lata temu i było OKale zależy co komu sie podoba, rok temu byłem w Gradaću i tam bym pojechał jeszcze raz . Ja obecnie siedzę w Baśka Voda jest bardzo fajnie mnóstwo Polaków i coś się dzieje ale jedynie co mi się się nie podoba to rzędy leżaków wzdłuż morza które wystawili Chorwaci i ich opryskliwość jak tylko przesuniesz ich leżak .
Dlatego więcej tu nie przyjadę ale ogólnie jest Ok poznałem fajnego Chorwata właściciela pokoi u których mieszkam.
Pozdrawiam
Robert


a pana od Kukurydzy poznaliście?;D
Daniel&Ala
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel&Ala » 14.08.2013 13:20

gosiaczek8776 napisał(a):Witam po raz pierwszy planujemy wybrać się do Chorwacji para 25/ 35l jestesmy z okolic Grójec/ Piaseczno pod Warszawą. Chętnie pojedziemy z kimś kto już tam był lub wybiera się w tym terminie. Miejsce pobytu jeszcze nie ustalone, auto srebne BMW.

Witamy...my wybieramy sie tam po raz 10 więc możemy pomóc...wyjeżdżamy 17.08 z okolic Zielonej Góry jedziemy tylko we dwoje więc możemy jechac na dwa auta...zapraszamy do kontaktu...my2935@o2.pl
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
planowany wyjazd 15/16.08 na 12-14 dni - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone