Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plan wakacji 2016

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.06.2016 16:13

kaeres napisał(a):A to znaczy, że byłaś w Zavratnicy ?
Czytałem Twoją relację z Hvar i Pag i nie wiem dlaczego mi to umknęło :/

No przecież napisałam, że tylko na zdjęciach mnie nie zachwyciła. :oczko_usmiech:
Nie byłam. Za słaba motywacja. :mrgreen: Choć prawie, prawie dotarłabym w drodze z Brača na Istrię - ale byliśmy spóźnieni i wybraliśmy szybszą autostradę. :|


piekara114, tak też pisałam, że jeśli zostają na zachód słońca i wieczorny świecący Pozdrav Suncu, to tak. Ale jeśli mają w planie zwiedzanie tylko za dnia z jakiegoś powodu, to moim zdaniem starczy po drodze.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 07.06.2016 08:22

piekara114 napisał(a):
kaeres napisał(a):Dzięki za rady co do Zadaru. Wezmę go w drodze do Rogoźnicy.

A ja jednak polecałabym Zadar osobno, nie w drodze do...
Poplażujesz sobie (na jednej z plaż z planu), zjesz obiad i o 17 w auto. Po godzinie parkujesz i spacerujesz, zaglądasz, wchodzisz na wieżę, idziesz przez odpustowe stragany do organów, dzieciaki mogą pobiegać, Ty z małżonką patrzycie na zachodzące słońce. Potem gonienie kolorów na słoneczku, lody w jednej z kawiarni i spokojna jazda na Pag z popatrzeniem na kościółek Sv. Nikoli (nie wiem czy jest oświetlony) lub lepiej w drodze do Zadaru.
Polecam, bo łapać Zadar w drodze.... dla mnie nie bardzo. Może nie jest jakiś spektakularny, ale warto poświęcić mu popołudnie i wieczór...

Genialnie.
Właśnie o takie wpisy mi chodzi. Konkret zmieniający mój plan.
Dziękuję.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.06.2016 18:44

kaeres napisał(a):
piekara114 napisał(a):
kaeres napisał(a):Dzięki za rady co do Zadaru. Wezmę go w drodze do Rogoźnicy.
Polecam, bo łapać Zadar w drodze.... dla mnie nie bardzo. Może nie jest jakiś spektakularny, ale warto poświęcić mu popołudnie i wieczór...

Genialnie.
Właśnie o takie wpisy mi chodzi. Konkret zmieniający mój plan.
Dziękuję.

To co z tym Zadarem postanowiłeś? Może się wyrobię i będzie moja wrześniowa szybka Chorwacja i właśnie Zadar popołudniu..
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 09.06.2016 20:21

piekara114 napisał(a):
kaeres napisał(a):Dzięki za rady co do Zadaru. Wezmę go w drodze do Rogoźnicy.
Polecam, bo łapać Zadar w drodze.... dla mnie nie bardzo. Może nie jest jakiś spektakularny, ale warto poświęcić mu popołudnie i wieczór...


Ja Zadarowi poświęcam zwykle przedpołudnie. Fakt, że ostatnio bywam w pobliżu. Prócz spacerów i widoków o tej porze działa jeszcze targ i ribarnica. Moje Panie zaopatrują się w rybki, a ja na targu w inny asortyment. :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.06.2016 21:29

romuald22 napisał(a):Ja Zadarowi poświęcam zwykle przedpołudnie.

A dla mnie Zadar to późne popołudnie+ wieczór.
Tzn. poprzednie dwa razy, bo trzeci się nie wybieram. :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.06.2016 22:00

Ja byłam i do południa (sierpień 2010 r. mega upał) i popołudnie późne+wieczór (pierwsze dni września 2015) i ta druga opcja bardziej mi się podobała :D Ale wiadomo, to już było drugie podejście do miasta, więc na luzie...
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 10.06.2016 10:38

Zadar postanowione - jeden wypad z Pagu popołudniu, po obiadku. Zostaniemy tam do późnego wieczora.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 20.06.2016 13:27

Skoro tak Zavratnicę odradzacie to z chęcią zamienię ją na jakieś miasteczko wieczorem.
Nin jest warty osobnego potraktowania na dłużej czy w drodze do Zadaru, któregoś popołudnia ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2016 13:31

Po drodze. Chyba, że chcesz plażować na tzw. piasku... :mrgreen:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 20.06.2016 14:02

No popatrz. Jakaś atrakcja :)
Ciekawa opcja z tym plażowaniem w Nin na tzw. Lagunie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2016 14:06

piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.06.2016 21:10

kaeres napisał(a):Zadar postanowione - jeden wypad z Pagu popołudniu, po obiadku. Zostaniemy tam do późnego wieczora.

Jak chcesz popatrzeć na Zadar popołudniu to zapraszam do mnie, właśnie zaczęłam opisywać tą część ostatniego wyjazdu...

kaeres napisał(a):No popatrz. Jakaś atrakcja :)
Ciekawa opcja z tym plażowaniem w Nin na tzw. Lagunie.
Może i atrakcja, ale ja bym odpuściła sobie.... Tylko piach do d... na wchodzi, pobrudzi Ci się auto, a wielkich doznań nie doznasz....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.06.2016 21:16

W Nin nie tylko piach - jest też błoto do zdrowia

Obrazek
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.07.2016 00:38

figusek napisał(a):A co to za deser w EIS CAFFE RIVA? Pytam, bo będziemy prawdopodobnie na Hvarze na wycieczce, może się czegoś ciekawego dowiem :-)

No to już teraz wiesz.
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Plan wakacji 2016 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone