Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plan miasta NIN

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sigma4k
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.06.2008
Plan miasta NIN

Nieprzeczytany postnapisał(a) sigma4k » 04.03.2010 12:17

Mam problem ze znalezieniem ulicy w Ninie, czy może ktoś poradzić skąd można wziąć plan tego miasta a może ktoś był już w Nin i ma jakieś mapki z nazwami ulic proszę o informacje.
fotograf123
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 532
Dołączył(a): 16.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotograf123 » 04.03.2010 13:04

Obrazek
Jak widzisz nin to taki grad który możesz przejść w 30 minut znalazłem tylko tą mapkę.

jeśli chcesz zobaczyć więcej to napisz wyśle ci na prw moje zdjęcia z ninu...
Pozdrawiam...

jeszcze dodam ten link może ci pomoże ....

http://link2.de.map24.com/?lid=a467781c ... =hr&q0=Nin
Ostatnio edytowano 04.03.2010 13:15 przez fotograf123, łącznie edytowano 1 raz
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 04.03.2010 13:14

plan Ninu na stronie TZ Nin
Pozdrawiam

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone