Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plan 2016: Vodice, Tribunj, Pakostane, Biograd na Moru?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 30.12.2015 11:45

No właśnie sobie zwiedziłem na googlach ludzikiem Tribunj i tak widzę, że przy tych skałkach i przy wejściu do portu coś ciekawego się znajdzie :). Tym bardziej, że na razie plan jest, aby jechać pod koniec czerwca, czyli w zasadzie przed sezonem.
Aczkolwiek rejony plaży Zamalin wyglądają jeszcze ciekawiej :)
Ale i ta wysepka Lukovnik tez ma ciekawe brzegi. Na dodatek ten rejon między Tribunj a Vodicami też nie najgorszy. Będzie co zwiedzać :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.12.2015 12:09

Nooo, nawet foczka u wejścia do portu się znajdzie :lol:
A na FKK między Tribunj a Vodicami uważaj bo tam sami seniorzy ...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 30.12.2015 14:00

Znajomy ze trzy lata temu nurkował przy tych skałkach za plażą, był zadowolony.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 31.12.2015 08:47

sdolas napisał(a):Nooo, nawet foczka u wejścia do portu się znajdzie :lol:
A na FKK między Tribunj a Vodicami uważaj bo tam sami seniorzy ...


To mi nie grozi, w zeszłym roku byłem na Istrii, i byłem otoczony plażami FKK :), już się napatrzyłem, poza tym mnie interesuje najbardziej to, co pod powierzchnią wody.

Z napisał(a):Znajomy ze trzy lata temu nurkował przy tych skałkach za plażą, był zadowolony.


No to dobra wiadomość, cel zaczyna się kształtować :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 03.01.2016 23:31

Witam. W tym, a właściwie to już zeszłym roku byliśmy w Drage, a dokładnie w dzielnicy Dolaska Draga. Tak nam się spodobało, że w tym roku jedziemy w to samo miejsce po raz drugi. Plaże do wyboru do koloru i kamieniste i żwirkowe i duże tzw. publiczne i platformy do skakania. Lokalizacja dobra do zwiedzania wodospadów Krka i Sibenika. Niedaleko jezioro Vransko ale przede wszystkim urzekły nas widoki na usłane wysepkami morze. Podwodny świat też niczego sobie :) Zatem serdecznie polecam :papa:
apol
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) apol » 09.01.2016 20:13

Ja byłem w ubiegłym roku w lipcu w Vodicach w apartamencie rodziny Dario (nie Mario :)).info i fotki na priv. Apartament super wyposażony, klimatyzowany. Na plażę chodziliśmy do Srimy ok 5 min, mniej zatłoczona ale trzeba było pójść wcześnie żeby zająć zacienione miejsce. Plaża żwirkowa, przy plaży knajpki lody itp. Wzdłuż plaży w Vodicach spory deptak z zapleczem gastronomicznym, prysznicami i straganami, non stop muzyczka ale trochę ciasno. Poza tym wszystko na miejscu sklepy konzum i lidl, kantory. Niedaleko do Parku Krka i rejs na Kornati. Byłem pierwszy raz i wróciliśmy bardzo zadowoleni.
TomaszO
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomaszO » 09.01.2016 22:59

Agawa. napisał(a):Witam. W tym, a właściwie to już zeszłym roku byliśmy w Drage, a dokładnie w dzielnicy Dolaska Draga. Tak nam się spodobało, że w tym roku jedziemy w to samo miejsce po raz drugi. Plaże do wyboru do koloru i kamieniste i żwirkowe i duże tzw. publiczne i platformy do skakania. Lokalizacja dobra do zwiedzania wodospadów Krka i Sibenika. Niedaleko jezioro Vransko ale przede wszystkim urzekły nas widoki na usłane wysepkami morze. Podwodny świat też niczego sobie :) Zatem serdecznie polecam :papa:

Witam,
Możesz podać jakiś namiar na apartament?
msladzio
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msladzio » 12.01.2016 17:47

Witam. Czy moge prosic namiary na sprawdzone apartamenty blisko morza?pakostane biograd na moru i vodice w tribunj juz bylem. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 12.01.2016 17:52

Street view i masz, co chcesz. Na wielu domach nr. telefonów do odcyfrowania.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 20.01.2016 10:11

Witam ponownie
Czy ktoś Was posiada jakąś alternatywę dla apartamentów Dario i spółka, biorąc pod uwagę miejscowości Vodice i Tribunj? Priorytetem jest czystość i odległość od morza (będę z conajmniej dwójka małych dzieci - jedno w wózku).

Aktualnie próbuję sposobem, który opisał Fux, ale jest to bardzo żmudna robota i skuteczna w 10-20 % niestety.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.01.2016 12:06

Slavko1974 napisał(a):Witam ponownie
Czy ktoś Was posiada jakąś alternatywę dla apartamentów Dario i spółka, biorąc pod uwagę miejscowości Vodice i Tribunj? Priorytetem jest czystość i odległość od morza (będę z conajmniej dwójka małych dzieci - jedno w wózku).

Aktualnie próbuję sposobem, który opisał Fux, ale jest to bardzo żmudna robota i skuteczna w 10-20 % niestety.

Google: nazwa miejscowości + tz (sposób wielokrotnie podawany przez Kasię) lub vodica+smjestaj i już masz
Vodice: http://www.vodice.hr/hr/smjestaj/privatni-smjestaj
http://www.infovodice.com/tag/tz-vodice.html
http://www.smjestaj.com.hr/vodice/
z Tribunnj czy inną miejscowością już sobie poradzisz

Podzwoń czy napisz maile, jak będzie miejscówka ok, lokalizacja ok i cena to pytań w odpowiednich wątkach o opinie.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 20.01.2016 12:44

Piekara - dziękuję bardzo za linki :), ale chodziło mi bardziej o miejscówki sprawdzone przez forumowiczów...
Niemniej jednak szukam sposobami takimi jak opisałeś.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.01.2016 13:07

Slavko1974 napisał(a):Piekara - dziękuję bardzo za linki :), ale chodziło mi bardziej o miejscówki sprawdzone przez forumowiczów...
Niemniej jednak szukam sposobami takimi jak opisałeś.

Zawsze szukam tym sposobem (od 2009 r), bo to co dla jednego super kwatera dla innego będzie porażka (np. dla mnie miejscówka przy głównej trasie przemarszu na plażę czy do centrum). Wolę znaleźć kilka co mi pasuje i wtedy pytać o opinie w wątkach - lub założyć wątek: apartament ABC w XYZ - opinie
martaksc
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 17.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) martaksc » 03.02.2016 22:12

Kochani,

Jesteście nieocenieni w pomaganiu dlatego zwracam się po raz drugi:)

W tamtym roku niezawodnie poleciliście nam Pakostane, byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. W związku z tym w tym roku szukam czegoś podobnego- jeżeli nic się nie znajdzie wracam do Pakostane :D ( aczkolwiek w CRO jest napewno tyle fajnych miejsc, że nie trzeba być dwa razy w tym samym)

Nasze priorytety ( i to było w Pakostane):

- domki/pokoje/apartamenty 50 m od plaży( najlepiej bez ulicy dla samochodów, ewentualnie ruch samochodowy minimalny). W Pako mieszkaliśmy przy A. Stepinca i było rewelacyjnie, bo do plaży 1 minutę:)

- plaża zwirkowa ( nie piach) z łagodnym wejściem ( dzieci: 7 i 4l)

- "coś" w mieście, czyli nie wiocha: jakiś porcik, kościółek, ewentualnie punkt widokowy, stare mury, ryneczek, promenada, wzgórze itp( oczywiście nie wszystko na raz) :D

- o knajpkach, lodziarniach nie pisze bo to jest wszędzie:)

- okolice od Zadaru do Trogiru, bo jdziemy tylko na tydzień nie ma sensu się dalej pchać :)

Myślę o Tribunj. Polecicie coś jeszcze?

Bardzo, bardzo Wam dziękuje za pomoc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.02.2016 23:31

Tribunj na tydzień jest OK :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Plan 2016: Vodice, Tribunj, Pakostane, Biograd na Moru? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone