Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Piwo w Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 14.09.2012 21:52

PabloX napisał(a):Gdańskie

Gdańskie to był kiedyś zacny trunek ......niestety już nie produkowany.
Specjal był i jest produkowany nadal i kupisz w każdym sklepie w Trójmieście bez najmniejszego problemu. :lol:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 14.09.2012 22:13

maniust napisał(a):Jak sam widzisz Grzegorz , większości w temacie ten trunek podszedł , zatem coś z tobą nie teges....... :mrgreen:


A próbowałes na to spojrzeć Maniek inaczej?
Może to ja mam szlachetne podniebienie i..........wysublimowany (q...a, trudne słowo :wink: ) gust? :lol:

maniust napisał(a):No dobra o gustach się nie gada :wink: ....... , ale Karlovaćko to siki ! :oczko_usmiech:
.......i nie boję się tego powiedzieć na forum maniaków Cro wiedząc o naszym/waszym "zboczeniu" .....jak to określi Bocian do Cro ! :D

Pozdrav


Ryzykujesz sporo. :oczko_usmiech:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.09.2012 19:01

maniust napisał(a):
anakin napisał(a):Natomiast największa padaka (wiem,wiem...zaraz mi się dostanie :lol: ) jaką piłem to...........Tomislav!
Piłem go dwa razy - pierwszy i ostatni! :evil:

Jak sam widzisz Grzegorz , większości w temacie ten trunek podszedł , zatem coś z tobą nie teges....... :mrgreen:



oki, nie jestem piwoszem .. co najwyżej coś malinowego, ale ... jak Maniek wytłumaczysz fakt, że trzy dorosłe osobi piły jednego Tomislava na spółę przez pół godziny???:)
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 15.09.2012 19:52

Fajny temat- w sam raz dla mnie. Też jestem miłośnikiem piw z browarów regionalnych. Oprócz sklepów specjalistycznych dobre piwa można ostatnio dostać w sieci Żabka. Widziałem tam Noteckie,Specjala,Warnijskie,Złote Lwy,Brackie i kilka innych dobrych ale uleciało z pamięci.
Wszystkim miłośnikom piwa polecam program Wiem co jem i co kupuję oraz artykuł o wkrótce dostępnym zwycięzcy Birofilii 2012(Grand Champion) Rauchbock
matrix02
Croentuzjasta
Posty: 198
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) matrix02 » 15.09.2012 20:07

Wszystkie piwa z Chorwacji umywają się do Polskiego i Czeskiego piwa są słabe rozwodnione i brak im smaku .
Jakość do ceny jest jak -60%.+200%
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 15.09.2012 20:36

Osijecko crno wypite w Osijeku - mój faworyt! 8)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.09.2012 20:51

matrix02 napisał(a):Wszystkie piwa z Chorwacji umywają się do Polskiego i Czeskiego piwa są słabe rozwodnione i brak im smaku .
Jakość do ceny jest jak -60%.+200%

Czeskie piwa to największy syf na świecie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.09.2012 22:06

BeJur napisał(a):
maniust napisał(a):
anakin napisał(a):Natomiast największa padaka (wiem,wiem...zaraz mi się dostanie :lol: ) jaką piłem to...........Tomislav!
Piłem go dwa razy - pierwszy i ostatni! :evil:

Jak sam widzisz Grzegorz , większości w temacie ten trunek podszedł , zatem coś z tobą nie teges....... :mrgreen:

oki, nie jestem piwoszem .. co najwyżej coś malinowego, ale ... jak Maniek wytłumaczysz fakt, że trzy dorosłe osobi piły jednego Tomislava na spółę przez pół godziny???:)

Ja wytłumaczę - te trzy osoby też nie były piwoszami :oczko_usmiech: :lol:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.09.2012 22:14

Janusz Bajcer napisał(a):Ja wytłumaczę - te trzy osoby też nie były piwoszami :oczko_usmiech: :lol:



a no tak :) :) :) dzięki Januszku :)
bo już myślałam, ze faktycznie coś nie tak z nami :)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 17.09.2012 06:57

Bocian napisał(a):Czeskie piwa to największy syf na świecie.

Nie generalizujmy - spróbuj lanego Velveta, to zmienisz zdanie ;)

Janusz Bajcer napisał(a):Ja wytłumaczę - te trzy osoby też nie były piwoszami :oczko_usmiech: :lol:

Na każdy trunek trzeba amatora - jeden lubi piwo, inny likier na myszach ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.09.2012 08:42

Arek napisał(a):
Bocian napisał(a):Czeskie piwa to największy syf na świecie.

Nie generalizujmy - spróbuj lanego Velveta, to zmienisz zdanie ;)

Oczywiście, że to generalizowanie i to zamierzone. Wpisałem się tylko w konwencję zacytowanego, w objawianiu aksjomatów...
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.09.2012 09:48

Bocian napisał(a):Czeskie piwa to największy syf na świecie.

Bynajmiej się z tobą zgadzam!
BeJur napisał(a):oki, nie jestem piwoszem .. co najwyżej coś malinowego, ale ... jak Maniek wytłumaczysz fakt, że trzy dorosłe osobi piły jednego Tomislava na spółę przez pół godziny???:)

.....trzeba było jeszcze zamówić do tego 1 kaszankę i 3 widelce. :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.09.2012 10:00

maniust napisał(a):.....trzeba było jeszcze zamówić do tego 1 kaszankę i 3 widelce. :mrgreen:



śmiej się Maniek :)
myśmy smaku szukali :)))))))))))))))))))))))))))))))
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 17.09.2012 20:44

bo prawda jest taka, że prawdziwe piwo warzy się na północy Europy, a tam na południu to sama cienizna... z wyjątkami oczywiście.
ostatnio miałem okazję popróbowac piw tu i tam i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że najlepsze piwo pod względem smaku i świeżości jakie piłem to Porterhouse Red, do spróbowania tu: http://www.porterhousebrewco.com/bars-dublin-temple.php
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 20.09.2012 11:09

Bocian napisał(a):Czeskie piwa to największy syf na świecie.


A to czemu?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone