Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pivo Ožujsko

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Pivo Ožujsko

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.05.2013 08:42

Witam wszystkich :)

Czy ktoś znajdzie miejsce w bagażniku i mi przywiezie (Kraków lub okolice) :hut: 10 x Pivo Ožujsko niestety w tym roku też nie pojadę a chętnie przypomnial bym sobie ten smak !!!! :D :D :D
Załączniki:
xdw6ds.jpeg
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 12.05.2013 14:31

Poszukaj w sklepch. Bylo w Auchan, fakt troche drogie (3,99 za 0,33l). :wink:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 12.05.2013 19:53

Z mojej strony nie widzę problemu ale do Krakowa mi nie po drodze :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.05.2013 20:58

dids76 napisał(a):Poszukaj w sklepch. Bylo w Auchan, fakt troche drogie (3,99 za 0,33l). :wink:


Było też w MAKRO aale cena trochę odstrasza :evil: ( oczywiscie kupilem pare ale to było jeszcze w 2012 )
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.05.2013 21:01

lukasz22i napisał(a):Z mojej strony nie widzę problemu ale do Krakowa mi nie po drodze :lol:


Dzięki ale do Wrocka trochę daleko :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.05.2013 21:20

Już drugi rok z rzędu nie jadę na urlop ( budowy domu się zachcialo 8) ), więc b. cięzko czyta się wasze przygotowanie do wyjazdu a zdjęcia to są jak tortury :(
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 12.05.2013 21:52

krbaton napisał(a):
dids76 napisał(a):Poszukaj w sklepch. Bylo w Auchan, fakt troche drogie (3,99 za 0,33l). :wink:


Było też w MAKRO aale cena trochę odstrasza :evil: ( oczywiscie kupilem pare ale to było jeszcze w 2012 )

Jutro zobacze czy w Auchan jeszcze jest. Tez Ci moge przywiezc, niby blizej jak do Wrocka, ale tez daleko :wink:
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 12.05.2013 22:16

Nema problema !!! Mieszkam pod Krakowem i spoko mogę przywieźć tylko musiałbyś mi się przypomnieć przed wyjazdem bo może mi umknąć. Jadę w połowie lipca.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.05.2013 07:22

jaceek1 napisał(a):Nema problema !!! Mieszkam pod Krakowem i spoko mogę przywieźć tylko musiałbyś mi się przypomnieć przed wyjazdem bo może mi umknąć. Jadę w połowie lipca.


No to super, przypomnę się na pewno 8) 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.07.2013 12:38

Jednak jadę, więc sam się zaopatrzę 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :hut:
Jeszcze raz dzięki za chęci :papa:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone