Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak, Put Vrulje 100

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marytka
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 26.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marytka » 24.05.2011 20:57

bardzo dziekuję za pomoc,jeśli tam zakotwiczę to na pewno w kierunku wskazanym przez ciebie ,od kibli w lewo :P :P :P
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 24.05.2011 21:31

Ło Jezu, ludzie, tam się nie da zgubić ... :wink:
Arken
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 11.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arken » 25.05.2011 09:06

w zeszłym byłem w Baska Voda, w tym jadę właśnie do Pisaka i dokładnie do Apartmani Derek, ze zdjęć rzeczywiście wynika, że to urokliwe miejsce, chociaż pokazane na zdjęciu zejście z ogrodzeniem napawają pewnym niepokojem, ale nic to, rakija zapewne pomoże zwalczyć stress.
A mapa pokazuje że rzeczywiście ciężko się tam zgubić, jak się człowiek w centrum Pisaka położy, to nogi ma w Breli a głowę w Omisiu
:D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 25.05.2011 09:28

rakija zapewne pomoże zwalczyć stress.


po kielichu nie radzę ... od wchodzenia po schodkach z plaży ciśnienie skacze wystarczająco bez dopalaczy :wink:
Arken
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 11.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arken » 25.05.2011 09:45

No to mam nadzieję, że ta najmłodsza jak i ta "odmiennopłciowa" część ekipy da radę wejść.....
Bo jak nie, to może być z nimi różnie po 2 tygodniach spędzonych na plaży :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 25.05.2011 09:48

będą zachwycone :D
do Kro jeździ się w dużej mierze na plażę :roll:
Arken
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 11.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arken » 25.05.2011 10:55

No wiem - w końcu właśnie po to tam jedziemy......
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 25.05.2011 17:54

myszkin napisał(a):
marytka napisał(a):bóg zapłać Myszkin.jak jestes taki obcykany w Pisku-jakos bardziej gramatycznie pasuje mi ta nazwa-to podpowiedz jeszcze czy jak dojadę do pierwszego rozwidlenia koło smietników i grafiti hajduka split to w prawo czy w lewo-/szukam wiekszego zadupia/


Pisak czy Pisek obie formy są OK jak wolisz to odnośnie gramatyki , a co do rozwidlenia koło kibli to w lewo spokojniej , w prawo do CENTER :lol: .
To CENTER to przenośnia , po prostu droga do jedynego sklepu , tzw.portu i
miejscowego bimbrownika mniam , mniam .
Resumując PISAK to według wielu zadupie ale dla mnie bardzo urokliwe ,
polecam plaże mało odwiedzane w kierunku zatoki , od kibli w lewo do końca drogą a dalej przez gaje oliwne albo brzegiem .

Czy ten bimbrownik jest w Apartamentach ORA czy polecasz jakiegoś innego? Jeżeli innego tak jak dokładnie do niego trafić?
myszkin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1081
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszkin » 25.05.2011 18:53

henius34 napisał(a):
myszkin napisał(a):
marytka napisał(a):bóg zapłać Myszkin.jak jestes taki obcykany w Pisku-jakos bardziej gramatycznie pasuje mi ta nazwa-to podpowiedz jeszcze czy jak dojadę do pierwszego rozwidlenia koło smietników i grafiti hajduka split to w prawo czy w lewo-/szukam wiekszego zadupia/


Pisak czy Pisek obie formy są OK jak wolisz to odnośnie gramatyki , a co do rozwidlenia koło kibli to w lewo spokojniej , w prawo do CENTER :lol: .
To CENTER to przenośnia , po prostu droga do jedynego sklepu , tzw.portu i
miejscowego bimbrownika mniam , mniam .
Resumując PISAK to według wielu zadupie ale dla mnie bardzo urokliwe ,
polecam plaże mało odwiedzane w kierunku zatoki , od kibli w lewo do końca drogą a dalej przez gaje oliwne albo brzegiem .

Czy ten bimbrownik jest w Apartamentach ORA czy polecasz jakiegoś innego? Jeżeli innego tak jak dokładnie do niego trafić?



Jest jeszcze jeden jakieś 100-150m od sklepu po prawej stronie idąc w kierunku kościoła w garażu gościu ma ma mały POLMOSIK .
Z lokalizacją nie będzie problemu po 2 dniach sam znajdziesz albo zapytasz innych smakoszy z ojczyzny a jest ich wielu :lol:
marytka
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 26.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marytka » 25.05.2011 18:55

Krystof napisał(a):Ło Jezu, ludzie, tam się nie da zgubić ... :wink:


mam taką nadzieję że Pisak jest taki mały :wink: jednak po 15-16 godzinach jazdy chciałabym bez omyłki zajechać na Put Vurlje i tam zacząć szukać kwatery.-stąd też moje pytania :P
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak, Put Vrulje 100 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone