Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 05.07.2018 22:36

sossna napisał(a):Jeszcze tylko tydzień, jeszcze tylko tydzień... :D Za tydzień o tej porze będę już od świtu smażyć się na plaży w Pisaku :D Agawa, zostaw nam dobrą pogodę i cieplutką wodę ;) Nawet komary mi niestraszne ;)

Jutro wyjeżdżamy i zostawiamy taką patelnię i cieple morze, że będziecie zadowoleni. Komary też...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2018 22:47

pablo150 napisał(a):
sossna napisał(a):Jeszcze tylko tydzień, jeszcze tylko tydzień... :D Za tydzień o tej porze będę już od świtu smażyć się na plaży w Pisaku :D Agawa, zostaw nam dobrą pogodę i cieplutką wodę ;) Nawet komary mi niestraszne ;)


Żenada.

Proponuję zakończyć udzielanie się w wątku z podobnymi postami. :idea:
awaq
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) awaq » 06.07.2018 16:58

Agawa. napisał(a):
naskret napisał(a):Witam,

czy komary sa teraz w Pisaku??
Zawsze jezdzilismy w sierpniu - wtedy nie bylo.
Teraz dostałem @ od gospodarza, ze jemu nie, ale sąsiadom przeszkadzają komary.


z góry dziekuję za odpowiedz.

moja broda w sobote melduje sie w Pisaku


pzdr


Niestety są, weźcie sobie wtyczki do gniazdek na komary :)


Dzięki za info , do tej pory w Cro tylko cykady przeszkadzały :-)
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 06.07.2018 19:52

Janusz Bajcer napisał(a):
pablo150 napisał(a):
sossna napisał(a):Jeszcze tylko tydzień, jeszcze tylko tydzień... :D Za tydzień o tej porze będę już od świtu smażyć się na plaży w Pisaku :D Agawa, zostaw nam dobrą pogodę i cieplutką wodę ;) Nawet komary mi niestraszne ;)


Żenada.

Proponuję zakończyć udzielanie się w wątku z podobnymi postami. :idea:


Proponuje pisać na temat.
Dla zapominalskich przypomnę temat: Pisak-kto był i pamięta?
Kto był!!! a nie kto co będzie robił za tydzień.
Ten temat już dawno upadł odkąd zaczęło rozpisywać się tu kilku Pisakomaniaków.
Chciałem być tylko równoważnią która opisze Pisak na chłodno bez nadmiernej podniety.
Jestem pewny, że wiele osób po przyjeździe do Pisaka było rozczarowanych po tym co czytały na tym forum.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2018 19:55

pablo150 napisał(a):Chciałem być tylko równoważnią która opisze Pisak na chłodno bez nadmiernej podniety.

Równoważnia bardzo słabo Ci wychodzi.
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 06.07.2018 20:45

Janusz Bajcer napisał(a):
pablo150 napisał(a):Chciałem być tylko równoważnią która opisze Pisak na chłodno bez nadmiernej podniety.

Równoważnia bardzo słabo Ci wychodzi.


Tak jak pisałem jest tu kilku Pisakomaniaków, a z maniakiem nikt nie wygra.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2018 20:51

Każdy ma prawo do oceny Pisaka - pozytywnej lub negatywnej.
Tobie natomiast radzę zakończyć oceny userów i wycieczki osobiste. :idea:
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 06.07.2018 21:01

Janusz Bajcer napisał(a):Każdy ma prawo do oceny Pisaka - pozytywnej lub negatywnej.
Tobie natomiast radzę zakończyć oceny userów i wycieczki osobiste. :idea:


Dokładnie każdy ma prawo do oceny. Ja do negatywnej.
Co do rad to nie stosuj ich w moim kierunku.
Ostatnio edytowano 07.07.2018 16:43 przez pablo150, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2018 21:05

pablo150 napisał(a):Co do rad to zastopuj je w moim kierunku.

Kończę dyskusję.
Ostrzeżeń więcej nie będzie.
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 06.07.2018 21:22

Janusz Bajcer napisał(a):
pablo150 napisał(a):Co do rad to zastopuj je w moim kierunku.

Kończę dyskusję.
Ostrzeżeń więcej nie będzie.


Prawidłowo.
Zacząłeś to i kończysz.
P.S. Nie strasz.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 06.07.2018 21:28

Dzis jadać z moim gospodarzem dowiedziałem się, że w zatoce za Pisiak ( tej gdzie jest taras widokowy i skrzyżowanie Brel, Makarska-Svestanovac) jest ponoć na dole "restauracja" miejsce gdzie można zjeść(mini). Właściciel niby długo walczy o dojazd ale widziałem, że jest jakaś droga szutrowa z góry do zabudowań. Ciekawi mnie na ile są to sprawdzone info? Byliście może w tym miejscu?
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 06.07.2018 23:09

pablo150 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
pablo150 napisał(a):
sossna napisał(a):Jeszcze tylko tydzień, jeszcze tylko tydzień... :D Za tydzień o tej porze będę już od świtu smażyć się na plaży w Pisaku :D Agawa, zostaw nam dobrą pogodę i cieplutką wodę ;) Nawet komary mi niestraszne ;)


Żenada.

Proponuję zakończyć udzielanie się w wątku z podobnymi postami. :idea:


Proponuje pisać na temat.
Dla zapominalskich przypomnę temat: Pisak-kto był i pamięta?
Kto był!!! a nie kto co będzie robił za tydzień.
Ten temat już dawno upadł odkąd zaczęło rozpisywać się tu kilku Pisakomaniaków.
Chciałem być tylko równoważnią która opisze Pisak na chłodno bez nadmiernej podniety.
Jestem pewny, że wiele osób po przyjeździe do Pisaka było rozczarowanych po tym co czytały na tym forum.


Ale Ty już wyraziłeś swoją opinię, jest w tym wątku, kto będzie chciał, weźmie ją pod uwagę. Też na nią trafiłam, szukając informacji przed pierwszym wyjazdem. Doprawdy nie pojmuję, po co nieustannie zaglądasz do wątku dotyczącego miejscowości, która tak straszliwie Cię rozczarowała... Nie zauważyłam też tych "wielu osób" rozczarowanych Pisakiem po tym, co przeczytały na forum... Moje oczekiwania Pisak spełnia (na ten moment), bo nie ma tam tłumów, nie ma wieczornych imprez, jest za to spokój leniwej wioski i dobra baza wypadowa do okolicznych popularnych miejscowości. Irytowali mnie za to turyści (tak się złożyło, że akurat z Polski), którzy na chorwackie plaży usiłowali przenieść bałtyckie zwyczaje rozkładania parawanów oraz zajmowania miejsc przez zostawianie swoich klamotów na noc aż do południa, kiedy to pojawiali się zdziwieni, że ktoś im jednak miejscówkę zajął - ale tacy turyści są zapewne wszędzie, podobnie jak ci, którzy palą na plaży. Tak jak w internecie zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Cię przekonywał, że on wie lepiej, co powinno Ci się podobać...
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 07.07.2018 17:01

sossna napisał(a):
pablo150 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
pablo150 napisał(a):
sossna napisał(a):Jeszcze tylko tydzień, jeszcze tylko tydzień... :D Za tydzień o tej porze będę już od świtu smażyć się na plaży w Pisaku :D Agawa, zostaw nam dobrą pogodę i cieplutką wodę ;) Nawet komary mi niestraszne ;)


Żenada.

Proponuję zakończyć udzielanie się w wątku z podobnymi postami. :idea:


Proponuje pisać na temat.
Dla zapominalskich przypomnę temat: Pisak-kto był i pamięta?
Kto był!!! a nie kto co będzie robił za tydzień.
Ten temat już dawno upadł odkąd zaczęło rozpisywać się tu kilku Pisakomaniaków.
Chciałem być tylko równoważnią która opisze Pisak na chłodno bez nadmiernej podniety.
Jestem pewny, że wiele osób po przyjeździe do Pisaka było rozczarowanych po tym co czytały na tym forum.


Ale Ty już wyraziłeś swoją opinię, jest w tym wątku, kto będzie chciał, weźmie ją pod uwagę. Też na nią trafiłam, szukając informacji przed pierwszym wyjazdem. Doprawdy nie pojmuję, po co nieustannie zaglądasz do wątku dotyczącego miejscowości, która tak straszliwie Cię rozczarowała... Nie zauważyłam też tych "wielu osób" rozczarowanych Pisakiem po tym, co przeczytały na forum... Moje oczekiwania Pisak spełnia (na ten moment), bo nie ma tam tłumów, nie ma wieczornych imprez, jest za to spokój leniwej wioski i dobra baza wypadowa do okolicznych popularnych miejscowości. Irytowali mnie za to turyści (tak się złożyło, że akurat z Polski), którzy na chorwackie plaży usiłowali przenieść bałtyckie zwyczaje rozkładania parawanów oraz zajmowania miejsc przez zostawianie swoich klamotów na noc aż do południa, kiedy to pojawiali się zdziwieni, że ktoś im jednak miejscówkę zajął - ale tacy turyści są zapewne wszędzie, podobnie jak ci, którzy palą na plaży. Tak jak w internecie zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Cię przekonywał, że on wie lepiej, co powinno Ci się podobać...


Życzę Ci aby urlop był udany. Jeżeli Pisak nie spełni Twoich oczekiwań to na szczęście jesteś na jednej z ładniejszych riwier w Chorwacji, a dookoła wiele fajnych miejsc do wypoczynku.

P>S> Kiedyś jak jeszcze jeździł Robert Kubica w Formule 1 w ekipie Renault udzielił wywiadu że jest zadowolony ze swojego bolidu to wtedy Niki Lauda (były kierowca, a obecnie doradca mercedesa) stwierdził: "że was Polaczki byle co zadowala".
Oczywiście potem przeprosił, ale każdy już wiedział co on i inni myślą o Polakach.
jgx1
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 25.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jgx1 » 18.07.2018 18:57

Cześć
Jak kształtują się ceny w Pisak - czy od 4 sierpnia za 20 euro od osoby jest możliwe (4 dorosłe, dwie pary) może być w jednym apart. lub osobno. Czy wtedy jest więcej czy mniej ludzi niż w lipcu? Do tej pory zawsze jeździłem w lipcu, sporo razy do Podgory i zawsze coś do 20 było ale jak w Pisak???
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 23.07.2018 13:03

Czy w Pisak znajdują się jakieś supermarkety? Jakiś większe sklepy? Jeżeli nie to gdzie najbliżej?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 62
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone