Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anulka.pat
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka.pat » 01.08.2017 07:52

Witajcie.Dzisiaj krótko : trasa w tym roku była męcząca i na dodatek mam problem z autem. Sam pisak ok,jest wszystko czego potrzeba tylko jeszcze nie ogarniałem wszystkich miejsc do plażowania. Pogoda.... upał i bardzo ciepła woda. Wczoraj wieczorem 3 samoloty nabierały wodę do gaszenia pożarów po kilka razy
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 01.08.2017 10:22

Witajcie :)
Ania my jesteśmy w Podaca , a od 5 sierpnia bedziemy w Pisaku w apar. Ora. Zarezerwuj nam miejsce na plaży ;P hehheeh
W Podaca o godzinie 6 rano chodzą "parawaniarze" i rezerwuja miejsca.
papuga007
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 687
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) papuga007 » 01.08.2017 12:57

Witaj
czy ta maska do snorkowania , która jest na filmiku warta jest uwagi??

pozdrawiam
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 01.08.2017 13:35

papuga007 napisał(a):Witaj
czy ta maska do snorkowania , która jest na filmiku warta jest uwagi??

pozdrawiam

Witaj. Co prawda nie do mnie było pytanie ale polecam tę maskę.... inna jakość nurkowania; jak dla mnie, w porównaniu
z rurką trochę "ciężej" się oddycha ... ale ledwie zauważalnie; a może old już tak mają ...
.... najlepiej kupić maskę z uchwytem do kamery ... i kręcić filmiki ...
Pozdrawiam :papa: , oG
lewar90
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 01.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) lewar90 » 01.08.2017 13:54

Witajcie. Kolego bardzo fajne filmiki miło się ogląda. Pozdrawiam
papuga007
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 687
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) papuga007 » 01.08.2017 13:56

:mrgreen: dzięki za szybka odpowiedź , za 3 tygodnie mam nadzieję ,że ją przetestuję
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 01.08.2017 14:00

lewar90 napisał(a):Witajcie. Kolego bardzo fajne filmiki miło się ogląda. Pozdrawiam


lepiej byłoby ... koleżanko ... Agawa to jednak rodzaj żeński ....
ale sam popełniam takie gafy również :papa:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 01.08.2017 18:34

oldGIZMO napisał(a):
lewar90 napisał(a):Witajcie. Kolego bardzo fajne filmiki miło się ogląda. Pozdrawiam


lepiej byłoby ... koleżanko ... Agawa to jednak rodzaj żeński ....
ale sam popełniam takie gafy również :papa:


Dziekuję, jak najbardziej rodzaj żeński :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 01.08.2017 18:41

oldGIZMO napisał(a):
papuga007 napisał(a):Witaj
czy ta maska do snorkowania , która jest na filmiku warta jest uwagi??

pozdrawiam

Witaj. Co prawda nie do mnie było pytanie ale polecam tę maskę.... inna jakość nurkowania; jak dla mnie, w porównaniu
z rurką trochę "ciężej" się oddycha ... ale ledwie zauważalnie; a może old już tak mają ...
.... najlepiej kupić maskę z uchwytem do kamery ... i kręcić filmiki ...
Pozdrawiam :papa: , oG


Maska rewelacyjna. mamy ją już 4 lata :)
Po pierwsze mam suchą twarz po wyjściu z wody, po drugie swobodnie oddycham nosem lub ustami jak kto woli, nie mając tego ustnika w buzi, po trzecie nie paruje, a po czwarte widoczność w 3D. :)
Co do uchwytu na kamerkę to nie wiem ale nie do końca jestem przekonana bo kamerka będzie na poziomie tafli wody, a ja lubię nagrywać z kijka zbliżając go do nagrywanego obiektu :)

Ogólnie maskę polecam ale do snoorkingu, bo do nurkowania raczej standardowy zestaw :papa:
anulka.pat
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka.pat » 01.08.2017 20:20

ryszard22 napisał(a):Witajcie :)
Ania my jesteśmy w Podaca , a od 5 sierpnia bedziemy w Pisaku w apar. Ora. Zarezerwuj nam miejsce na plaży ;P hehheeh
W Podaca o godzinie 6 rano chodzą "parawaniarze" i rezerwuja miejsca.


Witaj,napewno jakieś miejsce się znajdzie ale tutaj też rozkladaja koce wczesnie rano a pozniej przychodza. Nawet mam takie przemyslenia czy jutro tak sam nie zrobie :D :D :D :papa: :papa: :hut: :hut:
pf78
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pf78 » 02.08.2017 10:37

@papuga007

również polecam tę maskę - i buty do kompletu też z Decathlon
bo te ze sklepów Mar... po jednym sezonie do wyrzucenia
(mieliśmy 2 pary Dec. i 2 pary Mar. - porównanie jakościowe bezwzględnie na korzyść Dec.)
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 02.08.2017 11:46

By być w temacie Pisak podkreślam, że tę maskę miałem po raz pierwszy będąc w Pisaku właśnie.

Dla podkreślenia jej walorów w porównaniu z tradycyjnym zestawem maska + rurka przedkładam, że "podciekanie" ze względu na posiadane
jak to u "old" bywa wąsy i brodę było nieznaczne w porównaniu z maską tradycyjną; trza lepiej dociągnąć troczki; ... poza walorami wymienionymi przez "AGAWĘ" , swobody oddychania nosem lub ustami lub jednym i drugim :) system wydechu pozwala na łatwe "wydmuchanie" wody z maski..
Nurkować nie nurkowałem to fakt, ale byli i tacy co to czynili...
Co do kamerki; można robić filmiki snoorkując, ponieważ obiektyw zamocowanej kamery jest zwrócony jako i oczka " snoorka".
Mój syn tak właśnie nagrał filmik ....
anulka.pat
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka.pat » 03.08.2017 16:31

Witam wszystkich. Pewnie nie zaskocze was piszac,ze w Pisaku jest upal nie do wytrzymania a woda cieplejsza niz w kranie. Troszke to meczace ale po to jezdzi sie do Chorwacjij. :hut: :papa: aaa zapomnialem dodac ,ze jest tutaj mnustwo polakow :papa: :papa: :papa:
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 05.08.2017 06:32

Witam
Dzisiaj dołączymy do Was :) :hut::hut::hut: Pozdrawiamy z Podaca :-) :papa: :papa: :papa:
anulka.pat
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka.pat » 05.08.2017 07:10

Witajcie,Ryszard22 tylko szybko bo miejsca coraz mniej :hut: :hut: :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 55
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone