Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 09.06.2017 18:02

no i jeszcze jedna fotka
Załączniki:
plaża 1 (1024x769).jpg
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 09.06.2017 18:09

a teroz do AGAWY:
Miejsce mocie fajne, do centrum tyle co i jo mom;
Mosz wienkszy wybór plaż ' może i spokojniej ..
a jakbyście jakiego fisha chcieli, to w centrum proponują .... jak w załonczonym obrozku
Pozdrowienia z Pisaka od naturalizowanego Hanysa; umia po polsku ... i geramatycznie, ale se luzuja
Załączniki:
czy ktoś zamawia .. rybki (1024x769).jpg
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 09.06.2017 20:54

Super fotki :D ... i na żywo :D aż żal d...... ściska ,jeszcze tylko trzy tygodnie i Pisak będę z Povlji oglądał 8)
dawaj jak najwięcej fotek , jak tylko masz czas :wink:
pozdrawiam
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 09.06.2017 21:47

oldGIZMO napisał(a):Generalnie ja tu jestem siódmy raz..... i dotarłem wszędzie gdzie chciałem i nie chciałem :) Gospodin ma camac i pyta nas , gdzie ma nas dostarczyć.

A propos plaż pod Zapadną ulicą .... zejścia troszkę strome...

ale, ale.... polecam maski do pływania, które jak widzę mają wielu zwolenników.
Maska pełna, do nabycia w Dekathlonie; cena ca 156 zł...
Sprawdzałem, znacznie większy komfort niż w zestawie maska + rurka.

Cisne na Zapadną ;
Pozdrawiam.


Mamy te maski od 4 sezonów - boskie są
109.jpg


oldGIZMO napisał(a):ryszard22: ja jestem w A-4, bo tylko w 2 osoby a Twój pokój - drzwi wcześniej; ma kapitalny, duży balkon i to od wschodnio-południowej strony;

Agawa: mam popytać czy Ivan nie ma czegoś wolnego ? Ile osób ? a poza tym możecie zabookować na 2018 rok.
Poza tym kawałek do plaży dla zdrowia ...
Muszę pooglądać tę Zapadną 50.
Najważniejsze to zabrać dobry humor...
Pozdrawiam : oG


nie dziękuję nie potrzeba - uwielbiamy zad.pia :lol:

oldGIZMO napisał(a):pooglądałem Zapadną.
Jest OK.
Poniżej dwie co najmniej plaże z zejściem ... lepiej w trekkingach chociażby płytkich ... japonki odpadają, jako obuwie oczywiście.
Ja to zrobiłem w sandałach; można.
Fotki - może wieczorem.


Fotki mile widziane, plaż na Zapadnej i "naszej" kwatery jeśli wiecie która to ;)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 09.06.2017 21:52

byłeś szybszy od mojej odpowiedzi OldGizmo. Serdeczne dzięki :oczko_usmiech:
Teraz pójdziemy z uśmiechami na twarzy spać i marzyć o Pisaku. Miłej nocki i reszty pobytu :papa:
Jo nie Hanys ino Zagłębiok ale kumam :lol:
Ostatnio edytowano 09.06.2017 22:44 przez Agawa., łącznie edytowano 1 raz
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 09.06.2017 21:54

oldGIZMO napisał(a):teraz o tej Zapadnej 50 ... fotoshop

nasz taras to góra z lewej ma być :)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 09.06.2017 21:59

mam pytanko,, stacjonuje w Lokvie i jadac z kierunku Brelii zauważyłem, że jest piekna zatoczka za Pisiakiem (blisko krzyzówki na autstrade i Makarska), robiliśmy sobie fotki na trasie widokowym przy niej. Kusiło na nas by spróbować tam zejść ale odległość nie była zachęcająca. Czy można tam podpłynąć kajakiem (zakupilismy w tym roku pneumatyka)np. z Pisiak albo z innego dogodnego miejsca gdzie mógłbym zostawić autko...czy warto tam podplynać. Proszę o sugetsie:)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 09.06.2017 22:06

amatus1 napisał(a):mam pytanko,, stacjonuje w Lokvie i jadac z kierunku Brelii zauważyłem, że jest piekna zatoczka za Pisiakiem (blisko krzyzówki na autstrade i Makarska), robiliśmy sobie fotki na trasie widokowym przy niej. Kusiło na nas by spróbować tam zejść ale odległość nie była zachęcająca. Czy można tam podpłynąć kajakiem (zakupilismy w tym roku pneumatyka)np. z Pisiak albo z innego dogodnego miejsca gdzie mógłbym zostawić autko...czy warto tam podplynać. Proszę o sugetsie:)


Kajakiem można - plaża to Vruja
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 09.06.2017 22:08

a warto tam podplynac...?moza plazowac i czy od Pisiak jest daleko?
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 09.06.2017 22:42

amatus1 napisał(a):a warto tam podplynac...?moza plazowac i czy od Pisiak jest daleko?

nie byliśmy ale z tego co wiem to warto z ciekawości, podobno na miejcu du...nie urywa jak ktoś już to pisał. Nie ma to jak zobaczyć samemu. Jak byliśmy w Breli to za daleko było ale z Pisaka to w sam raz ...
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 10.06.2017 07:11

amatus1 napisał(a):a warto tam podplynac...?moza plazowac i czy od Pisiak jest daleko?


Zawsze warto, chociażby po to by się przekonać .... czy warto :).
Płynąc z Pisaka pooglądacie sobie miejscowość z innej perspektywy w tym także plaże a także ciekawą budowlę, ośrodek, jaką dwóch młodych ludzi sobie wymyśliło .... i realizuje; tuż przed plażą Vrulje.
Samo miejsce:
- plaża jak plaża, zrobiła się ponoć plażą naturystów;
- miejsce, jeżeli chodzi o wodę, jest charakterystyczne; z głębokości 200 m wypływa źródło słodkiej wody.. i stąd nazwa Vrulje, w tym nazwa ulicy w Pisaku.
Jakiś przedsiębiorczy "zrobił" taki szlak do zejścia na tę plażę od tarasu widokowego pomimo, że generalnie jest to park krajobrazowy.
Reasumując ..... WARTO :)
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 10.06.2017 07:28

lotnikwsk napisał(a):Super fotki :D ... i na żywo :D aż żal d...... ściska ,jeszcze tylko trzy tygodnie i Pisak będę z Povlji oglądał 8)
dawaj jak najwięcej fotek , jak tylko masz czas :wink:
pozdrawiam


.... a teraz ja oglądam Povlję z Pisaka; ale kiedy Ty będziesz oglądał Pisak z Povji, ja co najwyżej, w Rybniku pisakiem na kartce papieru ... taka kolej ( nie mylić z PKP ) rzeczy ..
Szczęśliwego wojażowania i pozdrav..iż Pisaka
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 10.06.2017 07:30

..czego mi czas zimowy podaje ???? 8:29 a nie 9:29
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 10.06.2017 08:10

Do: lotnikwsk:
Załączniki:
Powlja.JPG
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 10.06.2017 08:17

do jadących do Povlji
Załączniki:
Povlja 1.jpg
Povlja z Pisaka
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 47
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone