Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sasiadekm
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sasiadekm » 25.04.2017 09:57

Nie rozumiem jednego pablo150... Twój pierwszy wpis o Pisaku jest z 2013 roku... Zakładam, że najpóźniej wtedy odwiedziłeś tę miejscowość... Czyli min. 4 lata temu... Nie uważasz, że od tego czasu mogło tam wiele się zmienić i to nawet na lepsze... Oceniasz Pisak przez pryzmat twoich doznań sprzed 4 lat dementując wszystkie wpisy gdzie jest o nim inna opinia np. sprzed roku czy dwóch i to najczęściej pozytywna... Byłeś nie podobało się i ok, Twoja opinia Twoja sprawa... nie musisz w każdym wpisie potwierdzać swojej awersji do nudnego Pisaka... Chyba nikt nie lubi czytać samych negatywów o miejscowości do której wybiera się na wypoczynek...
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 25.04.2017 15:04

pablo150 napisał(a):
henius34 napisał(a):
pablo150 napisał(a):
andy13 napisał(a):witam.
poczytałem trochę komentarzy co do dojazdu już w samym Pisaku i mam lekki (na razie) niepokój...
mniejsza z tym.... Apartnami Sonja Put Vrulje 57 - czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym obiektem? fotografie z samego obiektu oglądnięte :roll: bardziej interesuje mnie możliwość dotarcia do plaż - raczej tych mniejszych niż miejskiej.
pozdrawiam A


Niepokój? Apartament prawie na końcu Pisaka. Dojazd do apartamentu to głównie szczęście czy trafisz na duży ruch. Przy mijaniu miejscowi nawet nie hamują to ty masz zjechać. Gorzej jak trafisz na turystkę która stanie i ani w tył ani w bok i to ty będziesz musiał cofać 50m do tyłu i to pod górkę, a ona będzie Ci dojeżdżała do zderzaka.

Pablo z calym szacunkiem,ale gdzie Ty i kiedy robiłeś prawo jazdy? Byłem w Pisaku 5 razy na 9 w cro i nie wiem dlaczego twierdzisz,ze jest stromo... Jest normalnie, dla przecietnego nie niedzielnego kierowc
y. Powiem tak: ja i moja zona bez problemów radzila sobie mondeo kombi, renualt trafic i vw transporter. Te dwa ostatnie to takie busy :lol:


Heniu z całym szacunkiem, jaką szkołę skończyłeś, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Niepokój polega na długim odcinku do przejechania do apartamentu co wiąże się na większe prawdopodobieństwo trafienia na jakiegoś nie ogarniętego kierowce.
A gdzie pisałem, że jest stromo? Chłopie czytaj i myśl co przeczytałeś!!!
P.S. 5 raz w Pisaku? Brawo ty!!!!


"...Niepokój polega na długim odcinku do przejechania do apartamentu co wiąże się na większe prawdopodobieństwo trafienia na jakiegoś nie ogarniętego kierowce..."
do PISAKA średnio każdy z nas ma jakieś 1200 lub więcej km, więc ten kilometrowy zjazd nie powinien budzić chyba żadnego niepokoju, po pokonaniu w/w odległości.
PS.
jeżeli chodzi o szkołę, to kończyłem taką w której formy osobowe uczyli pisać z dużej litery.
Pozdrav i bez odbioru :)
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 25.04.2017 18:19

Heniu jak ty tak mało kumaty to może i dobrze, że poza Pisak się nie wybierasz.
Nie trzeba pisać całym zdaniem, bo wiadomo że chodzi o odciek w Pisaku czyli od Jadranki, a nie z Polski.
Ostatnio edytowano 25.04.2017 18:50 przez pablo150, łącznie edytowano 1 raz
anulka.pat
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka.pat » 25.04.2017 18:46

Witam ponownie i może ktoś z Was był w apartamencie GALIĆ na Put Vrulje 63, Pisak. Proszę o jakieś info i do zobaczenia od 31,07-11,08 :) :) :)
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 25.04.2017 21:35

pablo150 napisał(a):Heniu jak ty tak mało kumaty to może i dobrze, że poza Pisak się nie wybierasz.
Nie trzeba pisać całym zdaniem, bo wiadomo że chodzi o odciek w Pisaku czyli od Jadranki, a nie z Polski.

Poza Pisakiem, byłem cztery razy i nie twierdzę, że Pisak jest najlepszy, ale nie mogę o nim napisać, że jest zły... Zwłaszcza w czerwcu lub we wrześniu. Pozdrawiam Cię kolego i zarazem przepraszam Cię bardzo, ale nie zamierzam dalej z Tobą polemizować, bo po przeczytaniu Twoich wpisów uważam to po prostu za stratę czasu. Idę na parking osiedlowy zobaczyć czy żaden miejscowy nie obrysował mi gabloty.
Pozdrav :papa:
andy13
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy13 » 25.04.2017 21:47

a co wy tak moje niepokoje roztrząsacie? już ja najlepiej wiem czego mój niepokój dotyczy :wink: :wink: :wink: :wink:
miłego :D
mags_piwko
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mags_piwko » 26.04.2017 21:54

oldGIZMO napisał(a):
Jeżeli wybierzecie się do Mostaru (przez Medziugorie - chyba tak się to pisze, plus wodospady Kravica ) i powrót doliną Neretvy to powinniście być w posiadaniu ZIELONEJ KARTY.



kurcze własnie czytałam juz trochę o tym i polecają i doradzają by nawet jak bede jechac do Dubrovnika to potrzebuje zieloną kartę :) wiec tak czy siak musze ją wyrobić.


w ogole w chwili obecniej obawiam się o pogode... kwiecien nie rozpieszcza. A w czerwcu moze wiecej padać niż normalnie ... w chorwacji.
mirop78
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirop78 » 26.04.2017 22:06

... a może ktoś ma namiary na fajne apartamenty?
Szukam dla 3 osób dorosłych + 2 bliźniaków po 1,5 roku

adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 27.04.2017 12:47

ryszard22 napisał(a):
oldGIZMO napisał(a):a na drugim zdjęciu ( od rycha 22), pierwsza chałpa licząc od lewej do prawej, to moje locum .....


W tym Twoim lokum meldujemy się 5 sierpnia
Do zobaczenia :papa:



Niestety, nie "trafimy się" ponieważ ja zaczynam w tym roku od 5 czerwca.
Zostawiłbym fotkę z moją podobizną ale .... w dbałości o Twoje zdrowie psychiczne i komfort wypoczynku (byś uniknął koszmarów i budzenia się w nocy z krzykiem a zlany potem, a jakże) nie uczynię tego.
... a tak a propos, który apartmanio wybraliście w tym roku, bo w zeszłym byliście z widokiem na marinę...
Pozdrav :papa:
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 27.04.2017 12:56

Poniżej podaję link z prognozą pogody na max 25 dni - dla Pisaka by być w zgodzie z tematem.
Jeżeli "toto" podaje pogodę dla Pisaka ( jak to mówi pablo150 - dla takiej wątłej jakości miejscowości) to i dla innych miejscowości Waszego wypoczynku również.

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlug ... Id,2253877
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 27.04.2017 15:35

oldGIZMO napisał(a):
ryszard22 napisał(a):
oldGIZMO napisał(a):a na drugim zdjęciu ( od rycha 22), pierwsza chałpa licząc od lewej do prawej, to moje locum .....


W tym Twoim lokum meldujemy się 5 sierpnia
Do zobaczenia :papa:



Niestety, nie "trafimy się" ponieważ ja zaczynam w tym roku od 5 czerwca.
Zostawiłbym fotkę z moją podobizną ale .... w dbałości o Twoje zdrowie psychiczne i komfort wypoczynku (byś uniknął koszmarów i budzenia się w nocy z krzykiem a zlany potem, a jakże) nie uczynię tego.
... a tak a propos, który apartmanio wybraliście w tym roku, bo w zeszłym byliście z widokiem na marinę...
Pozdrav :papa:


Jeszcze jestem w stanie zrozumieć koniec czerwca, ale początek ?
Co przemawia za takim terminem?
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 27.04.2017 22:23

Pojedź przekonaj się, potem zrozumiesz... chociaż Ty wolisz lipiec/ sierpień żeby później narzekać, że jest ciasno brudno i sami wariaci na wąskich drogach
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 28.04.2017 08:08

cyt. pablo150 : "Jeszcze jestem w stanie zrozumieć koniec czerwca, ale początek ?"

... no to co mam tłumaczyć jak nie jesteś w stanie....
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 28.04.2017 16:37

henius34 napisał(a):Pojedź przekonaj się, potem zrozumiesz... chociaż Ty wolisz lipiec/ sierpień żeby później narzekać, że jest ciasno brudno i sami wariaci na wąskich drogach


Nie dziękuje. Tak jak piszesz wole przełom lipca i sierpnia. Pewnie jak bym liczył każdy grosik to pewnie też bym czerwiec rozważał i pewnie w tańszych mieścinach.
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 28.04.2017 16:42

oldGIZMO napisał(a):cyt. pablo150 : "Jeszcze jestem w stanie zrozumieć koniec czerwca, ale początek ?"

... no to co mam tłumaczyć jak nie jesteś w stanie....


Nic!!! Nie jesteś w stanie.

Aby sprostać Twojemu tokowi myślenia to google musiało by stworzyć specjalny dla Ciebie translator.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone