Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AnnaK
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaK » 03.03.2017 23:51

Dzięki za info. To ważna informacja, bo teraz wiem ile gotówki przygotować. Mimo wszystko przelicznik jest lepszy płacą kartą czy wypłacając gotówkę w bankomacie niż kupować kuny w Polsce. Omiś jest niedaleko więc i "mój" bankomat , w którym mogę wypłacać bez prowizji gotówkę. Pozdrawiam
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 04.03.2017 09:39

Euro wymienialiśmy w Pisaku w lodziarni, przelicznik był pewnie trochę mniej korzystny niż w kantorze, ale odczuwalnej różnicy nie było, nie pamiętam tylko czy wymieniali też nasze złotówki.
ewa-irena
sasiadekm
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sasiadekm » 06.03.2017 11:31

AnnaK napisał(a):Witam, ja w tym roku również zdecydowałam się na Pisak, apartament już zarezerwowany Villa Porat od 16.06.2017r. Myślę, że w tym terminie będzie spokojnie i tłoku na plaży nie będzie. Mam pytanie odnośnie jedynego sklepu w Pisaku - czy można płacić kartą ( to samo dotyczy knajpek ) czy raczej nastawiać sie na gotówkę? Pozdrawiam


Ja z rodziną do Villi Porat wybieram się końcem lipca :) Mogę prosić o informację na temat tego noclegu po powrocie?
AnnaK
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaK » 06.03.2017 21:33

sasiadekm napisał(a):
AnnaK napisał(a):Witam, ja w tym roku również zdecydowałam się na Pisak, apartament już zarezerwowany Villa Porat od 16.06.2017r. Myślę, że w tym terminie będzie spokojnie i tłoku na plaży nie będzie. Mam pytanie odnośnie jedynego sklepu w Pisaku - czy można płacić kartą ( to samo dotyczy knajpek ) czy raczej nastawiać sie na gotówkę? Pozdrawiam


Ja z rodziną do Villi Porat wybieram się końcem lipca :) Mogę prosić o informację na temat tego noclegu po powrocie?



Nie ma problemu. Jak wrócę to napisze moje wrażenia z pobytu w Villi Porat jak i z Pisaka.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 07.03.2017 12:04

Ta willa jest idealna na czerwiec lub wrzesień, w sezonie możesz mieć lekko ciasnawo i głośno, ale ogólnie Pisak jest tak piękny że będziesz zadowolony
sasiadekm
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sasiadekm » 10.03.2017 11:26

henius34 napisał(a):Ta willa jest idealna na czerwiec lub wrzesień, w sezonie możesz mieć lekko ciasnawo i głośno, ale ogólnie Pisak jest tak piękny że będziesz zadowolony


Czemu ciasnawo? Wąskie korytarze itd.? Czy chodzi o plaże? :) A jak kwestia samych apartamentów? My wynajęliśmy AP.1
AnnaK
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaK » 10.03.2017 23:10

sasiadekm napisał(a):
henius34 napisał(a):Ta willa jest idealna na czerwiec lub wrzesień, w sezonie możesz mieć lekko ciasnawo i głośno, ale ogólnie Pisak jest tak piękny że będziesz zadowolony[/quo

Dzięki za info. Z opisu na forum większość zachwala Pisak więc myślę, że będzie ok. Wybrałam tą miejscowość, apartament i miesiąc pobytu celowo licząc na bliskość morza i spokój. W zeszłym roku byłam w Vodicach w połowie lipca i niestety te tłumy na plaży zraziły mnie do takich miejscowości.

Czemu ciasnawo? Wąskie korytarze itd.? Czy chodzi o plaże? :) A jak kwestia samych apartamentów? My wynajęliśmy AP.1

My również mamy zarezerwowany Ap. 1 :) Więc dam znać jak faktycznie jest w rzeczywistości.
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 11.03.2017 21:54

Temat: Kto był i pamięta? Niestety wciąż pamiętam i w tym roku do Breli.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 12.03.2017 17:08

Hejka, my w tym roku również Pisak :) mam nadzieję, ze nas nie zawiedzie. Willa na końcu ulicy Zapadnej - ap Tade - opinii o tym apartmani żadnych 8O. Mam jedno pytanie, w którym miasteczku najbliżej jest kantor, bo w samym Pisaku z tego co czytam nie ma ?
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 14.03.2017 00:32

Agawa. napisał(a):Hejka, my w tym roku również Pisak :) mam nadzieję, ze nas nie zawiedzie. Willa na końcu ulicy Zapadnej - ap Tade - opinii o tym apartmani żadnych 8O. Mam jedno pytanie, w którym miasteczku najbliżej jest kantor, bo w samym Pisaku z tego co czytam nie ma ?


Na lewo 13km Omiś, na prawo Brela 5km, ale najlepszy kurs zawsze w Makarskiej.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 14.03.2017 11:25

pablo150 napisał(a):
Agawa. napisał(a):Hejka, my w tym roku również Pisak :) mam nadzieję, ze nas nie zawiedzie. Willa na końcu ulicy Zapadnej - ap Tade - opinii o tym apartmani żadnych 8O. Mam jedno pytanie, w którym miasteczku najbliżej jest kantor, bo w samym Pisaku z tego co czytam nie ma ?


Na lewo 13km Omiś, na prawo Brela 5km, ale najlepszy kurs zawsze w Makarskiej.


Dzięki, jednak Brela najbliżej, stawiałam na Marusici :lol:
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 14.03.2017 11:46

W Maruśce też wymienisz :papa:
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 16.03.2017 13:21

Agawa. napisał(a):Hejka, my w tym roku również Pisak :) mam nadzieję, ze nas nie zawiedzie. Willa na końcu ulicy Zapadnej - ap Tade - opinii o tym apartmani żadnych 8O. Mam jedno pytanie, w którym miasteczku najbliżej jest kantor, bo w samym Pisaku z tego co czytam nie ma ?


Polecam wymianę w Banku w Omiśiu. Po tej samej stronie co stragany ... idąc od targowiska w kierunku ... na Pisak.
Najdroższy kurs przy parkingu po lewej, za Cetiną.... w kierunku na Split
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 16.03.2017 19:02

Przyznajcie racje, że miejscowość bez kantoru to raczej zadupie.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 16.03.2017 22:18

Kantor był tylko jeden.....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone