Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
1mario_p
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1mario_p » 13.02.2017 19:01

Rafał78, to twój ponton? Właśnie chcemy kupić ponton i używać go w lipcu w Pisak-u :) może jakieś porady, daleko trzeba płynąć do tych plażyczek? Jest ich tam więcej czy tylko jedna?
pozdr
Mario
beata78
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata78 » 17.02.2017 22:39

odnośnie ap Sliskovic widzę że nikt nie był. Mam w takim razie inne pytanie. Jak wygląda dojście z ul. put vrulje do plaż głównych. Z tego co pisze nam właściciel będziemy mieć dostęp wprost do morza po schodkach(beton i drabinka) ale jedziemy z 5 latką więc na pewno będziemy musieli chodzić do głównej plaży. Bywalcy i znawcy Pisaka na pewno znają wszystkie ścieżynki. Czy jest właśnie takowa gdzieś bardziej brzegu morza czy czeka nas drałowanie ulicą i potem setki schodków ;-) ;) ;-) nie to żebym jakoś bała się tych schodków , ale wolę być na to przygotowana i mojej 5 latce za wczasu powiedzieć żeby potem nie było marudzenia :-)
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 18.02.2017 14:26

Do głównej plaży strome schodki, chyba, że drogą na około dużo dalej.
1mario_p
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1mario_p » 18.02.2017 14:27

Hm, właśnie z nami tez jedzie mała co ma prawie 5 lat i będziemy przy put vrujie 3, ciekawe jakie trasy trzeba będzie zaliczać nad wodę, chociaż nastawiam się na jakieś zatoczki zamiast głównej (ponton) ale gdzieś do plaży dojść trzeba :)
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 18.02.2017 15:05

1mario_p napisał(a):Rafał78, to twój ponton? Właśnie chcemy kupić ponton i używać go w lipcu w Pisak-u :) może jakieś porady, daleko trzeba płynąć do tych plażyczek? Jest ich tam więcej czy tylko jedna?
pozdr
Mario


To właściwie kajak , ale na zdjęciu faktycznie wygląda jak ponton :wink:
Teraz mamy dwie sztuki Sevylor Hudson i Sevylor Colorado
Obrazek
Obrazek

Co do porad o sprzęt to tu jest masa KLIK

Do bardziej kameralnych plażyczek czy zatoczek z Pisaka jest blisko
Zrzut ekranu (1).png

Zrzut ekranu (2).png


Pozdrawiam
1mario_p
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1mario_p » 19.02.2017 22:37

Dzięki :)
ememel
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ememel » 20.02.2017 22:34

sasiadekm napisał(a):Super! Dzięki za fotki i pomoc w odświeżeniu tematu ;-) My ostatnim razem (rok 2015) byliśmy w Omis-Nemira, zawsze staram się szukać apartmanów jak najbliżej pierwszej linii brzegowej żeby nie musieć tarabanić się z całym plażowym ekwipunkiem po kilkaset metrów (często po stromych schodach). W razie potrzeby mogę polecić kilka fajnych miejscówek z fajnymi plażami w tamtej okolicy :-)


Ja chętnie piszę się na namiar do Nemira adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki.
bercia
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bercia » 27.02.2017 15:31

Ja również bardzo bym prosiła namiary w Omis-Nemira, plisss :-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sasiadekm
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sasiadekm » 02.03.2017 15:15

ememel napisał(a):
sasiadekm napisał(a):Super! Dzięki za fotki i pomoc w odświeżeniu tematu ;-) My ostatnim razem (rok 2015) byliśmy w Omis-Nemira, zawsze staram się szukać apartmanów jak najbliżej pierwszej linii brzegowej żeby nie musieć tarabanić się z całym plażowym ekwipunkiem po kilkaset metrów (często po stromych schodach). W razie potrzeby mogę polecić kilka fajnych miejscówek z fajnymi plażami w tamtej okolicy :-)


Ja chętnie piszę się na namiar do Nemira adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki.


Wszystko poszło na maila, polecam szczególnie opcję pierwszą :-)
ewa.kedzierska
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.kedzierska » 02.03.2017 20:29

Ja też poproszę namiary na fajne kwatery w Nemira dla sporej grupy (3 rodziny 2+2) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę b. wdzięczna :papa:
AnnaK
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaK » 02.03.2017 20:40

Witam, ja w tym roku również zdecydowałam się na Pisak, apartament już zarezerwowany Villa Porat od 16.06.2017r. Myślę, że w tym terminie będzie spokojnie i tłoku na plaży nie będzie. Mam pytanie odnośnie jedynego sklepu w Pisaku - czy można płacić kartą ( to samo dotyczy knajpek ) czy raczej nastawiać sie na gotówkę? Pozdrawiam
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 02.03.2017 21:40

AnnaK napisał(a):Witam, ja w tym roku również zdecydowałam się na Pisak, apartament już zarezerwowany Villa Porat od 16.06.2017r. Myślę, że w tym terminie będzie spokojnie i tłoku na plaży nie będzie. Mam pytanie odnośnie jedynego sklepu w Pisaku - czy można płacić kartą ( to samo dotyczy knajpek ) czy raczej nastawiać sie na gotówkę? Pozdrawiam


We wszystkich Studenacach jest terminal. Co do knajpek to nie wiem.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 03.03.2017 10:39

W knajpach spokojnie zapłacisz kartą (w jednej i drugiej) :papa:
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 03.03.2017 10:42

A propo sklepów. W ubiegłym roku były dwa. Otworzył się taki mały, ale mega drogi przy samej plaży, obok Twojej kwaterki, w nim rownież mozna było płacić kartą, z tym że tak jak pisałem był dużo droższy od Studenaca. Kartą nie zapłacisz chyba w piekarni (ale pewności nie mam), którą masz pod swoim balkonem:)
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 03.03.2017 19:51

W Studenacu w Pisak na 100% można płacić kartą. Z knajp nie polecam konoby Leut - porcje głodowe i nie tanie. Już lepiej jest właśnie w Porat - dobra pizza była.
Pozdrawiam, ewa-irena
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone