Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 20.06.2016 10:32

niksfirefly napisał(a):Czy ktoś był w willa Antonio?

a cóż Cię interesuje w zakresie ?
Jest kawałek od morza ale za to widok z balkonu pikny ....
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 04.07.2016 15:30

Witam,

Pisak zaliczony, byliśmy w Apartamani Liki, Put Porta 51, od 26.06 do 03.07.2016, byliśmy zadowoleni.
Obecnie przebywamy w Rogoźnicy w Apartmani CRNJAC. Są wolne miejsca.

Pozdrawiamy

:papa: :papa: :papa:
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 05.07.2016 13:45

ryszard22 napisał(a):Witam,

Pisak zaliczony, byliśmy w Apartamani Liki, Put Porta 51, od 26.06 do 03.07.2016, byliśmy zadowoleni.
Obecnie przebywamy w Rogoźnicy w Apartmani CRNJAC. Są wolne miejsca.

Pozdrawiamy

:papa: :papa: :papa:

.... byliśmy w Pisaku... to wiadomo, a ocena miejsca, please po drodze na plażę ... :) :papa:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 05.07.2016 16:43

Ryszard, wreszcie jesteś autem na płaskim....uffff, na płaskim. 8O :D :D
Kapati
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2016
Apartamani Liki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapati » 12.07.2016 11:35

ryszard22 napisał(a):Witam,

Pisak zaliczony, byliśmy w Apartamani Liki, Put Porta 51, od 26.06 do 03.07.2016, byliśmy zadowoleni.
Obecnie przebywamy w Rogoźnicy w Apartmani CRNJAC. Są wolne miejsca.

Pozdrawiamy

:papa: :papa: :papa:


Witam, jadę z dzieciakami do Apartamani Liki w sobotę (16 lipca2016 r.). Byłabym wdzięczna o jakieś wskazówki (dojazd, plaża, sklep itp.)
Bardzo proszę o więcej szczegółów, jak wyposażone apartamenty.
Miłego pobytu w Rogoźnicy (też pięknie...)

pozdrawiam :papa:

Kapati
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 14.07.2016 19:05

Do Kapati; o ile nie otrzymałaś info od ryszarda 22 ymlem.
Wszystko na miejscu; sklep ogólnospożywczy, warzywno - owocowe stoisko -obok;
świeże ryby - facet stoi obok sklepu ale warto się carnąć, się znaczy pojechać rano do Omisia ( przy targu jest hala gdzie sprzedają ryby, małże, głowonogi) lub kupić na targu rybnym w Splicie;
Piekarnia na miejscu - kruh się chleb znaczy, bułeczki, ciasteczka... i inne piekarnicze wyroby;
Restauracje, sladolety - lody, napoje ... na miejscu;
Plaża - będzie ciasno jak to w lipcu, drobne kamienie i trza mieć buty do wody ( chyba, że ktoś preferuje akupresurę); konieczny sprzęt do nurkowania, maska rurka lub pełna maska - do zdobycia w Dekathlonie - koszt 160 zł; warto ; dodatkowo płetwy; krem z filtrem.
Dojazd - łatwy , ostrożnie przy zjeździe z Jadranki i w samym Pisaku; wąsko - raczej wolniej niż szybciej no i cóż by jeszcze ... miłego pobytu. Pozdrawiam, oG
Kapati
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapati » 15.07.2016 12:24

Dzięki wielkie. Auto spakowane, wieczorem wyruszam, po powrocie opowiem jak było :)
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 15.07.2016 14:53

Kapati napisał(a):Dzięki wielkie. Auto spakowane, wieczorem wyruszam, po powrocie opowiem jak było :)

No, se myślę ....
Pozdraw i szczęśliwego powrotu do chałpy... :papa:
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 15.07.2016 16:26

Kapati napisał(a):Dzięki wielkie. Auto spakowane, wieczorem wyruszam, po powrocie opowiem jak było :)


Witaj
Aby dojechać do apart, Liki, jedziesz w dół aż zobaczysz po prawej stronie konstrukcję dachu garażu wielostanowiskowego pomalowaną na zielono i skręcasz ostro w lewo w ulicę Vrulje po lewej stronie pod nr 21 jest apart, Liki, naprzeciwko apart, ORA.
Apartamenty ładnie wyposażone, sterylnie czyściutkie, dogodne zejście na plażę, mieszkaliśmy w 2. 2+1=60 Euro w lipcu, ładniejsza jest 1 2+2=90 Euro W lipcu. Gospodarze bardzo mili i pomocni, w okresie poza turystycznym mieszkają w Mostarze. Do plaży jest około 90 schodków, ale nie są uciążliwe. Jeden punkt z lodami, lody niesmaczne. Miejsce parkingowe w cieniu przy apart.

W załączeniu kilka zdjęć.
DSC09151.JPG

DSC09149.JPG

DSC09159.JPG

20160702_202713.jpg

DSC09090.JPG



Pozdrawiam, :papa: :papa: :papa:

Szerokiej drogi :)

Ryszard
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 18.07.2016 20:50

ryszard22 napisał(a):
Kapati napisał(a):Dzięki wielkie. Auto spakowane, wieczorem wyruszam, po powrocie opowiem jak było :)


Witaj
Aby dojechać do apart, Liki, jedziesz w dół aż zobaczysz po prawej stronie konstrukcję dachu garażu wielostanowiskowego pomalowaną na zielono i skręcasz ostro w lewo w ulicę Vrulje po lewej stronie pod nr 21 jest apart, Liki, naprzeciwko apart, ORA.
Apartamenty ładnie wyposażone, sterylnie czyściutkie, dogodne zejście na plażę, mieszkaliśmy w 2. 2+1=60 Euro w lipcu, ładniejsza jest 1 2+2=90 Euro W lipcu. Gospodarze bardzo mili i pomocni, w okresie poza turystycznym mieszkają w Mostarze. Do plaży jest około 90 schodków, ale nie są uciążliwe. Jeden punkt z lodami, lody niesmaczne. Miejsce parkingowe w cieniu przy apart.

W załączeniu kilka zdjęć.
DSC09151.JPG

DSC09149.JPG

DSC09159.JPG

20160702_202713.jpg

DSC09090.JPG



Pozdrawiam, :papa: :papa: :papa:

Szerokiej drogi :)

Ryszard

ORA apartament; tu wypoczywam ...
Kapati
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2016
Re: Pisak - kto był i pamięta? Apartament Liki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapati » 09.08.2016 20:25

Witam,
Pisak zaliczony. było dokładnie jak opisał Ryszard. Cicho , spokojnie, bardzo mili gospodarze. Pierwszy raz od lat trafiłam do tak wysprzątanego i czystego apartamentu. Mieszkaliśmy w ap. nr 3 tym z dwoma sypialniami i boskim balkonem z widokiem na Brac i Hvar. W zasadzie balkon był naszym domem :) Słońce nie dokuczało na nim i przez cały pobyt nie odczuliśmy potrzeby włączania klimy. Stromo to fakt: 93 stopnie do morza plus 78 do apartamentu z poziomu parkingu ;) ale za to dwa razy widzieliśmy z naszego balkonu delfiny. Zjazd do Pisaka no to naprawdę ostra jazda! Dwie knajpki (nam bardziej do gustu przypadła Porat), dwa sklepy i stragan z warzywami, co rano gość z rybami pod sklepem. 3 małe plaże , kamieniste (jak to w Chorwacji ;) i sporo ludzi, głównie Polacy i Czesi. Na plaży ciasnawo, trzeba wcześniej "upolować " miejsce. Jedyne czego mi brakowało to miejsca do spacerowania, można iść w stronę Mimic , kawałek przez las sosnowy , ale na tym koniec urwiste zbocza, raczej mało bezpieczne. Do deptaka z Breli do Baśki Wody trzeba podjechac autem.
Polecam apartament Liki, było super :)

P.S. internet w cenie za apart. ale trochę go "zrywało"

pozdrawiam

Kapati
Wierzbin
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wierzbin » 13.08.2016 21:42

Witam, cieszę się ogromnie że trafiłam na to forum :D .......wybieram się na wakacje do Pisaka od 3 września. W poprzednich lartach byliśmy w Vodicach i Draśnice ....Szukałam czegoś cichego i spokojnego . Z relacji poprzedników myślę że dobrze trafiłam . Zarezerwowałam Apartments Milan 3458 Put Porta 103- jeśli ktoś był zna proszę o opinie..... :papa:
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 18.08.2016 18:18

Wierzbin napisał(a):Witam, cieszę się ogromnie że trafiłam na to forum :D .......wybieram się na wakacje do Pisaka od 3 września. W poprzednich lartach byliśmy w Vodicach i Draśnice ....Szukałam czegoś cichego i spokojnego . Z relacji poprzedników myślę że dobrze trafiłam . Zarezerwowałam Apartments Milan 3458 Put Porta 103- jeśli ktoś był zna proszę o opinie..... :papa:

Ciśniesz tak jak i jo, Pisak.... pożyjesz-ocenisz; generalnie OK;
a jakie apartamenta wybrałeś/aś - okaże się na miejscu.
Jo cisna 6 roz; ludzi bydzie mniej o 1/2 niż w sierpniu ... se ocenisz po swojemu;
Dlo mnie jest zawsze zbyt krótko...
Mała_Li
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 08.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała_Li » 12.09.2016 16:38

Gizmo - pytałeś jakie wrażenia z Pisaka. Mnie i mojej rodzinie się podobało - lubię spokój, niecierpię tłumów także pod tym względem idealnie. Brak straganów z głupotami to brak jęczących dzieciaków - skupiły się na pływaniu i lodach 8)
Nasz domek był własciwie w samym centrum, bo nad portem, ale w drugiej lini zabudowy więc było nawet zacisznie. Gospodarz bardzo miły, uczynny i sympatyczny. Kiedy czuliśmy się znudzeni pływaniem i nurkowaniem (bo my raczej nie z tych co plażują) to robiliśmy wycieczki po okolicy (Omis, Makarska, Split, Baska Voda itd.).
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 12.09.2016 18:56

Mała_Li napisał(a):Gizmo - pytałeś jakie wrażenia z Pisaka. Mnie i mojej rodzinie się podobało - lubię spokój, niecierpię tłumów także pod tym względem idealnie. Brak straganów z głupotami to brak jęczących dzieciaków - skupiły się na pływaniu i lodach 8)
Nasz domek był własciwie w samym centrum, bo nad portem, ale w drugiej lini zabudowy więc było nawet zacisznie. Gospodarz bardzo miły, uczynny i sympatyczny. Kiedy czuliśmy się znudzeni pływaniem i nurkowaniem (bo my raczej nie z tych co plażują) to robiliśmy wycieczki po okolicy (Omis, Makarska, Split, Baska Voda itd.).


Nie lubisz tłumów to co Cię ciągnęło do Baski Voda, a o Splicie już nie wspomnę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone