Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pine beach Pakostane -chaty z trzciny czy kamp Kozarica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012
Pine beach Pakostane -chaty z trzciny czy kamp Kozarica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 25.06.2012 12:43

Hej. Witam . Jestem nowa na forum. Zamarzyl mi się eko wypoczynek i znalazłam właśnie ten ośrodek w pakostane. Przeszukalam cały internet i nie znalazalam osoby która by tam była. Domki nie maja dostępu do prądu i bierzacej wody. Szukam osoby która udzieli mi praktycznych rad..i informacji o sanitariatach, jedzeniu, atrakcjach dla dzieci. Będę wdzięczna za pomoc przy pakowaniu :lol: latarki? Środki na komary? .....
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012
Mam nadzieje...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 25.06.2012 12:56

Ze kogoś uda mi się złapać. Ośrodek mnie zauroczyl. Do tej pory wybiralam "wygodniejsze" wakacje.
Jeżeli się zdecyduje - zdam pełna relacje.
Póki co czekam dalej....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2012 13:04

To zaurocznie jest stosukowo drogie, czyli tzw. górna półka.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 25.06.2012 13:10

Tutaj jest troche opinii (20 sztuk)
http://www.booking.com/hotel/hr/club-pa ... ckdisplay4
Wygląda to fajnie ale ceny faktycznie dośc wysokie - dośc ubogie "all inclusive" ;)
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 25.06.2012 13:39

Fakt, obiekt tani nie jest ale wygląda ciekawie.... zaspokoję po części marzenie spania w domku z bali na Malediwach :oops:

Dzięki za linka. Tu też nie widać nikogo z Polski a potrzebowałabym kogoś przemaglować...warto czy nie.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 25.06.2012 14:02

Zuzior napisał(a):Fakt, obiekt tani nie jest ale wygląda ciekawie.... zaspokoję po części marzenie spania w domku z bali na Malediwach :oops:


Malediwy to to na pewno nie są :lol:
No ale same domki estetycznie wyglądają i faktycznie jakoś tak lekko egzotycznie. Tylko te "all inclusive" mocno bez sensu i niepotrzebnie podnosi cenę za w sumie biedny standard (np. brak klimy, prądu, wody).
Juz bym wolał chyba eleganckie mobile-home na duzych campach w Cro.
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 25.06.2012 14:09

Dodam, że nigdy nie byłam w Chorwacji :oops:
Wiem, wiem wstyd. Chce się poprawić w tym roku i złapać bakcyla jak inni którzy przyssali się do tej Chorwacji.
Mówicie więc, że to nie za dobry pomysł... właśnie dlatego potrzebny byłby mi ktoś kto tam był.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 25.06.2012 14:09

Nie mieszkałem tam (w drugiej połowie września już nie działają), ale zwiedzałem.
Wrażenia - wygląda ciekawie, domki wyposażone, a właściwie nie wyposażone :wink: , w łóżka i nic więcej. Bardzo skromnie, nawet w tym okresie kiedy ja to widziałem, brudno, może nie posprzątali po ostatnich gościach :?:
Sanitariaty na wysokim poziomie.'
Jakieś sklepy i chyba (nie pamiętam) knajpa na miejscu.
Plaża - to zależy co kto lubi, my tam chodziliśmy, było miło bo pusto.
Teren zadrzewiony.
W większości domków, które oglądałem, podłoga z terakoty, do remontu przed kolejnym sezonem koniecznie (popękana i poodrywana). Szczelność okien też pozostawia wiele do życzenia.
Ogólnie - ma to swój urok, nas jednak nie wciągnęło, może oglądając przed sezonem (po remontach) mielibyśmy inne zdanie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2012 17:01

Pine Beach Pakostane

Pierwszy raz w Pakoštane byłem w 2005 roku na kempingu Kozarica.

Wtedy w/w ośrodek należał do ClubMed ale w następnych latach stracił ten przywilej.
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 25.06.2012 21:03

Szkoda,że nikt nie był- jestem bliska zdecydowania się.
Liczyłam że w tak wielkiej społeczności tego forum ktosik się znajdzie.
-
Jeżeli jednak albo stchórzę albo kasowo nie wydolę to jaki region Cro polecacie na wypoczynek z dwójką szatanów 7 i 4 lata.

Podoba mi się u Was. :hearts:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2012 21:13

Zuzior napisał(a):Szkoda,że nikt nie był- jestem bliska zdecydowania się.
Liczyłam że w tak wielkiej społeczności tego forum ktosik się znajdzie.
-
Jeżeli jednak albo stchórzę albo kasowo nie wydolę to jaki region Cro polecacie na wypoczynek z dwójką szatanów 7 i 4 lata.

Podoba mi się u Was. :hearts:


Pisałem, że obiekt drogi, jak był w ClubMed to było jeszcze drożej.

Społeczność Cro.pl duża, ale nie ma nikogo z Listy 100 "Wprost" :wink:

Jak kasowo nie wydolisz, jedź do Pakoštane i szukaj kwatery :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2012 21:39

Faktycznie tani nie jest. Pokój 2-osobowy od strony morza w sierpniu to 470 za dobę. Rozumiem, że ma być ascetyczny, ale za te pieniądze bez prąd, wody i klimy? No na Malediwach w All to woda jest na pewno :o 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2012 21:42

Wody nie ma w domkach , ale łazienki i sanitariaty są w odrębnych budynkach :idea: (nawet dla piesków)

http://www.pinebeach.hr/EasyEdit/UserFi ... ne-map.pdf
Ostatnio edytowano 25.06.2012 21:50 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2012 21:47

Tak tak :wink:
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 25.06.2012 22:05

Aż Wy :evil:
Nie śmiać się z mojej drogiej surowizny :lol:
Aha- kiedyś byłam psiarą a skończyłam na dwóch kotach :oops:

Powracam do pytania- jeżeli nie "chorwackie Malediwy" :lol: to gdzie jest fantastycznie? Makarska? Korcula? Rab?
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Pine beach Pakostane -chaty z trzciny czy kamp Kozarica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone