Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pine beach Pakostane -chaty z trzciny czy kamp Kozarica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 16.11.2014 18:03

Plaża na kamp. Kozarica mnie nie interesuje. Nic ciekawego. Tak jak pisałem wcześniej Pine Beach lub Pilatusa ta na końcu drogi.

ferster napisał(a):Od strony Pakostane jest ogrodzenie ale furtka otwarta. Ponieważ dominuje towarzystwo z PL,CZ,SK,SLO to - skoro dom jest otwarty, to można wejść. Albo, rower nie zamknięty na kłódkę - niczyj!
Może troszeczkę za daleko poszedłem.


Pewnie jak furtka otwarta to dlatego aby udostępnić plaże i jak najbardzie można wejść!
Napisze ci po raz kolejny i wreście przeczytaj to ze zrozumieniem:
Dostęp do całej lini brzegowej w chorwacji jest bezpłatny i nie ma tz. płatnych plaż. Co innego jest wejście na kamping czy parkowanie samochodu koło plaży tu opłaty można pobierać. Jeżeli nie ma innej drogi do plaży jak przejście przez kamp. to wybacz nikt tu nie narusza kogoś prywatności.

Widziałem kilka plaż koło hoteli gdzie plaże były bardzo zadbane i były udostępniona dla ludzi z zewnątrz. Przy wejściu siedział sobie pan z tależykiem na monety i tam w podziekowaniu nieobowiązkowo można było uiścić opłatę za ładnie przygotowana plażę.
ferster
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ferster » 16.11.2014 21:12

Wszyscy Ci piszą że nie ma wejścia na plażę Pine beach! A Ty pytasz i pytasz!
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 16.11.2014 22:22

ferster napisał(a):Wszyscy Ci piszą że nie ma wejścia na plażę Pine beach! A Ty pytasz i pytasz!


Jeżeli już to wejście jest od Kozaricy co było już pisane. A ty to nie wszyscy!!! Proszę nie odpisuj więcej, bo żaden twój post nic nie wniósł do mojego zapytania. Wszyskim innym dziekuje za wpisy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.11.2014 22:29

Od strony Kozaricy nie ma wejścia na Pine Beach, chyba że przez dziurę w płocie.
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 17.11.2014 00:01

Janusz Bajcer napisał(a):Od strony Kozaricy nie ma wejścia na Pine Beach, chyba że przez dziurę w płocie.


Ogrodzenie między Kozarica a Pine Beach kończy się na skałkach. -Tak pisałeś?
Czyli po skałkach przejście jest.
Ale nie o to chodzi.
Ogółem bezpośredniego wejścia na plaże Pine Beach nie ma.
Trudno.
Albo trzeba kombinować, albo szukać innej.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.11.2014 00:04

A możesz napisać, dlaczego tak intensywnie drążysz to wejście do tego ośrodka?

Żal uczciwie zapłacić?
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 17.11.2014 00:23

FUX napisał(a):A możesz napisać, dlaczego tak intensywnie drążysz to wejście do tego ośrodka?

Żal uczciwie zapłacić?


O jakiej uczciwości piszesz?

To nie ty pisałeś, że chcieli od ciebie kase, ale w końcu odpuścili! Czyli też nie za bardzo byłeś skłonny zapłacić. Trzeba było uczciwie zapłacić to nie musieli by odpuszczać. Czy nie tak?
Nie na tym to polega, aby każdemu płacic kto sobie tylko zażada. Jeżeli w Chorwacji dostęp do plazy (każdej) jest bezpłatny to tak powinno być.
Ostatni raz pisze do tych którzy nie rozumieją sensu pytania.
Nie odpowiadajcie na pytania których nie rozumiecie.!!!!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.11.2014 00:29

Doczytaj.

Kiedyś było tak, że jak płaciłes za parking, to wejście było free.
Bylismy na wycieczce rowerowej i się krzywili, że z rowerami do środka. Chcieli kasę ale wpuścili.


Skoro nie przyjechałem samochodem, a za rowery nie było cennika, to za co miałem zapłacić?

Oczywiście kwity dawali „na miał" tym, którzy parkowali.
Wejście do Crvenej Luki od Pine Beach zagrodzono siatką.
Sucha noga nie było w stanie wejść.
Często chodzilismy tam na spacery, aby obejrzeć ten opuszczony ośrodek.
Nic ciejawego.
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 17.11.2014 00:50

FUX napisał(a):Doczytaj.

Kiedyś było tak, że jak płaciłes za parking, to wejście było free.
Bylismy na wycieczce rowerowej i się krzywili, że z rowerami do środka. Chcieli kasę ale wpuścili.


Skoro nie przyjechałem samochodem, a za rowery nie było cennika, to za co miałem zapłacić?

Oczywiście kwity dawali „na miał" tym, którzy parkowali.
Wejście do Crvenej Luki od Pine Beach zagrodzono siatką.
Sucha noga nie było w stanie wejść.
Często chodzilismy tam na spacery, aby obejrzeć ten opuszczony ośrodek.
Nic ciejawego.


Rozumiem, że piszesz o plaży Pilatusa tej na końcu drogi asfaltowej.
To nie jest Pine Beach i żadnego ośrodka tam nie ma. Jężeli jest tam parking to jak najbardziej opłata moze być pobierana i jeżeli chciałeś wjechać rowerem to mogli się przyczepić bo to pojazd mechaniczny i dlatego chcieli opłatę. Wydało ci sie to nieuczciwe i dlatego nie byłeś skłonny zapłacić. Czy nie tak? To dlaczego piszesz, że ja powinienem zapłacić jak za coś co jest za free.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.11.2014 07:53

Majka12345
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 04.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majka12345 » 17.11.2014 10:50

W 2013 r będąc na kempingu Kozarnica kilka razy byliśmy na wycieczkach rowerowych na plaży Pilatusa tej na końcu drogi . I nigdy nikt nie pobierał od nas opłaty . :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.11.2014 10:56

Gdyż tam był płatny tylko parking dla samochodów!
Nie mylcie z Crvena Luką pokazana na moim linku.
Tam kasowali za parking samochodowy a krzywili się na wejście z rowerami.
Jak jest obecnie, nie wiem.
Dane sprzed dwóch lat.
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 17.11.2014 16:22

Majka12345 napisał(a):W 2013 r będąc na kempingu Kozarnica kilka razy byliśmy na wycieczkach rowerowych na plaży Pilatusa tej na końcu drogi . I nigdy nikt nie pobierał od nas opłaty . :papa:


Dokładnie ta na końcu to Pilatusa.
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 18.02.2015 15:12

Pytanko nr 1: czy ktoś się orientuje ile kasowali za wejście na plażę Pine Beach w 2014 i czy w tej opłacie mieściło się korzystanie z leżaka?
Pytanko nr 2: jakie są plaże między Pine Beach a Crvena Luka - raczej żwir / większe kamole czy raczej skały?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.02.2015 15:13

Ad.2
Skały, żwir, piasek w wodzie, kamienie małe, FKK.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Pine beach Pakostane -chaty z trzciny czy kamp Kozarica - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone