Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pies i plaża

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gimlet
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.07.2010
pies na plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) gimlet » 07.07.2010 16:36

Witam, dziękuję wszystkim forumowiczom za dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi. Jadę do Chorwacji pierwszy raz i wasze uwagi są dla mnie cenne. Proszę o pomoc w takiej sprawie. Wiem, ze nie ma problemu aby pojechać na camping z psem. Wymogi typu chip, paszport, opłata za psa są dla mnie jasne. Natomiast nie przewiozę suki parę tysięcy kilometrów, żeby uwiązać ją do drzewa, bo plaża jest tylko dla ludzi. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia? Jeśli ktoś wie, gdzie można wypoczywać z czworonogiem - podpowiedzcie.
Ewentualnym malkontentom odpowiem od razu- ja po psie sprzątam, a w przeciwieństwie do dzieci żaden pies do wody nie nasika.
Pozdrawiam.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: pies na plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.07.2010 16:44

gimlet napisał(a): w przeciwieństwie do dzieci żaden pies do wody nie nasika.


żebym to ja wiedział wcześniej.... :roll:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 07.07.2010 17:00

W Podgorze były rodziny które miały na plazy pieska lezał sobie koło nich wcieniu, zucali mu patyka do morza on aportował - nikomu nie przeszkadzało. Z tym ze to był czerwiec czyli była przestrzeń a nie ręcznik na ręczniku moze dlatego nikomu nie przeszkadzało.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2010 17:24

Też widziałem pieski na plaży i w wodzie, ale na plaży tekstylnej, jak jest na naturystycznych - nie wiem :wink:
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 07.07.2010 17:24

Im ustronniejsze miejsce i lokalna mała plaża, tym łatwiej z czworonogiem. Przy kempingach, gdzie jest zwykle na plaży dużo ludzi będzie pewnie tak jak u nas, będą tacy którym to przeszkadza i tacy, którzy nie będą zwracać na Was uwagi. I może być też tak, że wyskoczy ktoś na Was (jak na nas) z krzykiem że tu"djieca se kupa!!!!!" 8O, co zostało przez nas opacznie zrozumiane i chcieliśmy biec po jakiś nocnik, żeby małym przynieść :lol: Chodziło o to, ze wprowadziliśmy psy w miejscu, w którym dzieciaki się kąpią i jedną niewiastę mocno to zirytowało. Potem chodziliśmy tam o innej porze.
Nikt Ci tu nie da dobrej recepty, wszędzie są ludzie i..ludziska. Wiem, że warto zaryzykować, bo psy fantastycznie czują się w morzu i na słońcu, a wszystko w naszym towarzystwie :wink: My w tym roku znów jedziemy z naszymi 4 łapami 40-kilogramowymi i wiemy, że będzie super.
Pozdrawiam!
dawdardin
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawdardin » 07.07.2010 17:32

My tez jedziemy z naszym psiakiem pierwszy raz do Cro i z tego co doczytalam na forum zawsze jest mozliwosc znalezienia ustronnego miejsca zeby nikomu nie przeszkadzac.Moj maz tak dlugo szukal najlepszego miejsca dla nas i psa ze wybralismy pobyt na wyspie peljesac bo z tego co pisali cromaniacy to jest to jeszcze najbardzej dziewiczy rejon.My jedziemy w okolice Zuljany,bo najlatwiej znalezc tam plaze z drzewami,ktore daja blogi cien,co by sie psina nie upiekla! :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2010 17:34

Peljesac to półwysep.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 07.07.2010 17:47

Janusz Bajcer napisał(a):Peljesac to półwysep.
:D
gimlet
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gimlet » 07.07.2010 17:57

Kochani, dzięki za podpowiedzi.
Na ogół im mniej ludzi i im mniej ubrania to tolerancja większa. Do tej pory korzystałam z FKK w Piaskach, trochę tam dziko, ale średnio co piąty kocyk szczeka. Na plaży tekstylnej to nie do pomyślenia.
Natomiast gdzieś mignęła mi informacja, że jest ośrodek naturystyczny nastawiony na przyjmowanie zwierzaków. Może ktoś tam był?
Bardzo bym nie chciała spędzać czasu poszukując takiego campingu i plaży gdzie nie zabronią mi wejść z sunią. Ludzie wiadomo, są różni, nie zwrócą uwagi na dzieciaka sypiącego im w twarz piaskiem ale szczekający, czy biegający pies jest śmiertelną obrazą. Zatem jeszcze raz: szukam naturystycznego campingu gdzie przepisy są liberalne w stosunku do psów. Z ludźmi damy radę.
dawdardin
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawdardin » 07.07.2010 19:57

weldon napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Peljesac to półwysep.
:D
Dzieki za poprawke :wink:
dawdardin
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawdardin » 07.07.2010 19:59

Janusz Bajcer napisał(a):Peljesac to półwysep.
Dziekuje zapamietam :wink:
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 07.07.2010 20:14

witam.
ciekawe że właścicielom psów wydaje się że każdy powinien lubić jego psa bo on go lubi i ma, ale pies powinien być na smyczy i w kagańcu, tylko że tak sie nie da, no ale co mnie to obchodzi że tak sie nie da ???
ps. mam nadzieję że tam gdzie jadę nie będzie żadnego psa.
pozdrawiam właścicieli kotów.
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 07.07.2010 20:24

I vice versa bogdanie w stosunku do kotów.
Nie każdy właściciel samochodu lubi mieć porysowany lakier na masce :)
Pozdrawiam właścicieli czworonogów! Niestety swojego zostawiam pod opieką podczas mojej nieobecności w Cro... A to labrador, popływałby sobie biszkopt :)
gimlet
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gimlet » 07.07.2010 20:25

bogdan63 napisał(a):witam.
ciekawe że właścicielom psów wydaje się że każdy powinien lubić jego psa bo on go lubi i ma, ale pies powinien być na smyczy i w kagańcu, tylko że tak sie nie da, no ale co mnie to obchodzi że tak sie nie da ???
ps. mam nadzieję że tam gdzie jadę nie będzie żadnego psa.
pozdrawiam właścicieli kotów.

dziękuję Bogdanie to niezwykle cenna informacja i cieszę się że się podzieliłeś z nami swoją opinią
Może pomyśl jak lepiej wykorzystać swój czas. Na przykład na naukę czytania ze zrozumieniem. Pa
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 07.07.2010 20:27

bogdan63 napisał(a):ciekawe że właścicielom psów wydaje się że każdy powinien lubić jego psa ...

Nie wszystkim, nie wszystkim ...

Tylko naturystom. :wink:
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pies i plaża
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone