Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pierwszy raz w chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michalmichal88
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.03.2012
pierwszy raz w chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalmichal88 » 06.03.2012 12:13

witam.wlasnie mam zamiar wybrac sie do chorwacji(2 osoby dorosłe)na przełomie sierpnia i wrzesnia,i własnie sie zastananwiam gdzie jechac,i gdzie nocowac zastanawiam sie nad namiotem ale nie wiem do konca.chciałbym zeby nie było daleko do jakiegos miasta a zarazem cisza i spokuj.macie moze jakies na miary na kwatery?pozdrawiam
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.03.2012 12:22

lisica
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 07.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lisica » 06.03.2012 12:27

We wrześniu w każdej miejscowości będzie ciszej. Ja zawsze zatrzymuję się w Vodicach, które są niezwykłe o tej porze roku. Jest wciąż bardzo ciepło, dużo knajpek, kawiarni, restauracji, niższe ceny, znacznie mniej ludzi niż w ścisłym sezonie. Pomiędzy Tribuniem, a Vodicami (niedaleko miejsca, gdzie my się zatrzymujemy) wiele małych, intymnych plaż. Proponuje wyjazd na początku września (przełom sierpień/wrzesień to często załamanie pogody).
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.03.2012 13:24

michalmichal88 napisał(a):...zastanawiam sie nad namiotem .


Witam

Jaki namiot...
michalmichal88
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalmichal88 » 07.03.2012 16:31

masz moze jakies namiary na noclegi w vodicach?co do daty wyjazdu to juz raczej sie nie zmieni bo urlop w pracy zaplanowany:)fajnie by było pojechac w jakies sprawdzone miejsce
wosiu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wosiu » 07.03.2012 16:56

Fajnie masz że jedziesz pierwszy raz. Pamiętaj że już zawsze gdy będziesz w Chorwacji, będziesz zawsze porównywał ją do tego pierwszego wyjazdu, więc wybierz dobrze. Ja wybrałem na pierwszy Primosten, pisali tu że wysoko zawiesiłem poprzeczkę ale nie żałuję było super i teraz zawsze jak wracam z Cro wpadam na jeden dzień do Primostenu. Chyba już wiesz jaką miejscowość polecę :). PRIMOSTEN a przełom sierpnia i września to bez namysłu w ciemno, koło ronda w centrum są cztery Turist Biuro, a i bez ich pomocy bez problemu sam znajdziesz.
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 09.03.2012 20:43

wosiu napisał(a):Fajnie masz że jedziesz pierwszy raz. Pamiętaj że już zawsze gdy będziesz w Chorwacji, będziesz zawsze porównywał ją do tego pierwszego wyjazdu, więc wybierz dobrze.


to się zdecydowanie zgadza, :) zawsze porównuję do pierwszego razu :D , a było to Zivogoscie Blato - super mieścina :!:
pamcia1212
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 14.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pamcia1212 » 14.03.2012 18:11

Witam wszystkich podczytuję forum od kilku mscy :lol: postanowiłam się zalogować.
planujemy w sierpniu pojechać do Chorwacji :D padło na ISTRIE tak myśle miejscowości MEDULIN lub innej ale kompletnie nie mam sprawdzonych właśnie kwater proszę o pomoc. nie lubie jechać w ciemno to raz a dwa synek ma 7 lat jest chorym dzieciekm z wadą serca przed kolejnym zabiegiem i chce aby wszystko było sprawdzone będe wdzięczna za pomoc
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.03.2012 22:01

michalmichal88 napisał(a):masz moze jakies namiary na noclegi w vodicach?co do daty wyjazdu to juz raczej sie nie zmieni bo urlop w pracy zaplanowany:)fajnie by było pojechac w jakies sprawdzone miejsce


Piszesz jakbyś ślinotoku dostał. Bez ładu i składu. Chyba umiesz pisać stylistycznie. Gdzie zaczyna się zdanie, a gdzie kończy. Podstawówkę kończyłeś przez 10 lat ???
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 15.03.2012 00:14

też bym chciał pierwszy raz pojechać "na Chorwację", popytać na forum gdzie, żeby był spokój, że we dwoje....
zazdraszczam ..... :)
to se ne vrati.
fajnie mu.
makr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makr » 15.03.2012 20:15

Jak po wypoczynku w pewnym arabskim kraju na drugi rok powróciłem do Chorwacji - było jak pierwszy raz ;)
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 03.04.2012 20:49

za 100 dni jade też pierwszy raz... od sierpnia siedzę na forum i w internecie, kiedyś jeździłem po swiecie wyposażony w jeden przewodnik lecz możliwości które daje internet są nieocenione :) Radzę przekopać całe forum... można znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania :)
kroman
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 20.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroman » 15.04.2012 20:24

mariusz_77 napisał(a):za 100 dni jade też pierwszy raz... od sierpnia siedzę na forum i w internecie, kiedyś jeździłem po swiecie wyposażony w jeden przewodnik lecz możliwości które daje internet są nieocenione :) Radzę przekopać całe forum... można znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania :)


Jak Ty już od sierpnia codziennie jesteś w Chorwacji , a przynajmniej w drodze,to może już tam nie jedź. Kaskę zaoszczędzisz :lol:

Żartuję...
Chorwacja jest piękna. Bezwzględnie warta odwiedzin
Udanego pobytu.
Ach ten pierwszy wyjazd...... :papa:
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 15.04.2012 20:29

nie mogę sie doczekać :D :D
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 24.04.2012 08:39

Michał gdzie się podziałeś ??? Ciężko będzie Ci coś konkretnego doradzić. Każdy lubi co innego. Jak piaszczyste plaże, to Istria, jak skały i żwir Dalmacja, dla mnie osobiście największy urok mają wyspy. Ja np. proponuję wyspę Pag, ale trzeba lubić księżycowy krajobraz. Jednak białe skały, lazur morza, ustronne zatoczki - jak dla mnie marzenie. My byliśmy na campingu Strasko w Nowalii. Super, komfortowy Camping, knajpki, sklep, piekarnie, animacje dla dzieci, mini zoo, "park linowy", czyściutkie sanitariaty. Nie ukrywam, że jest tam bardzo dużo ludzi, ale jakoś tak się to wszystko rozkłada, że mi nikt nie przeszkadzał. Do tego pyszne sery z Pagu i Prsut. Żyć nie umierać. Jak ktoś lubi szaleć, to w Nowalii w centrum życie nocne kwitnie.
Tu link odnośnie campingu http://www.kampstrasko.com/
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
pierwszy raz w chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone