Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem dokąd jechać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wit411
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.06.2015
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) wit411 » 02.07.2015 11:45

Jakie ceny można uzyskać za kwatery jadąc w ciemno w 4 osoby?
Czeki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 17.07.2013
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 02.07.2015 12:12

Janusz Bajcer napisał(a):
wit411 napisał(a):Witam,

W tym roku jedziemy po raz pierwszy do Chorwacji w rejon riwiery makaraskiej.
Jedziemy samochodem na ok. 14 dni i trzy razy chcemy zmieniać miejsce pobytu. Wstępny plan jest następujący:
Baśka Voda - Tucepi - Igrane. Czy Waszym zdaniem ma sens taki plan? Bardzo zależy nam żeby przebywać w spokojnych miejscach, a do głośnych i tłocznych dojeżdżać.
Czy ktoś może miał podobny plan wakacyjny i jest w stanie coś doradzić?
Szukam również dobrych kwater w rozsądnej cenie dla 4 dorosłych osób. Termin pobytu 22.08 - 05.09
Jeśli macie coś godnego to bardzo bym Was prosił o przesłanie propozycji :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam!!

Na rezerwację czegoś fajnego i konkretnego już za późno.


Przełom sierpnia/września- można jechać w ciemno.
Na Riwierze Makarskiej moim zdaniem bez sensu jest zmieniać co tydzień kwaterę, chyba że będąc na jednej znajdziecie coś ekstra w innym miejscu.
Wymienione miejscowości są OK - szukajcie tam kwater.
Jeśli chcecie coś bliżej niż Riwiera Makarska, to może Pakostane, Tribunj, Primosten ...

informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html


Janusz ma wielką wiedzę i rację,
Pakostane i Primosten REWELACJA.
Załączniki:
IMG_0270.JPG
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.07.2015 12:35

wit411 napisał(a):Jakie ceny można uzyskać za kwatery jadąc w ciemno w 4 osoby?

Takie jak przy rezerwacji.
Chyba, że masz dar do negocjacji. :wink:
Więc od 1 do 5 euro od osoby "urwiesz"
nikusia1410
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 07.07.2015
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikusia1410 » 08.07.2015 10:21

Witam!
W tym roku po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji. Interesuje Nas rejon Riwiery Makarskiej. Wyjazd w dwie osoby, termin 10-19.09. I teraz mam do Was pytanie ;) jakie rejony polecacie? Chcielibyśmy znaleźć okolicę gdzie będzie malowniczo, z miejscem do spacerów, gdzie moglibyśmy oddać się plażowaniu, ale i zwiedzaniu (jedziemy samochodem, więc w planie mamy również wycieczki- Split, Dubrownik, Jeziora Plitvickie) oraz gdzieś gdzie moglibyśmy wyskoczyć wieczorem na drinka i jakoś się zabawić. Zależy Nam również aby miejscowość ta nie była mega droga ;)
Bardzo proszę o cenne rady ;)

P.S.
Jedziemy " w ciemno" ;)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.07.2015 17:00

nikusia1410 napisał(a):Witam!
W tym roku po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji. Interesuje Nas rejon Riwiery Makarskiej. Wyjazd w dwie osoby, termin 10-19.09. I teraz mam do Was pytanie ;) jakie rejony polecacie? Chcielibyśmy znaleźć okolicę gdzie będzie malowniczo, z miejscem do spacerów, gdzie moglibyśmy oddać się plażowaniu, ale i zwiedzaniu (jedziemy samochodem, więc w planie mamy również wycieczki- Split, Dubrownik, Jeziora Plitvickie) oraz gdzieś gdzie moglibyśmy wyskoczyć wieczorem na drinka i jakoś się zabawić. Zależy Nam również aby miejscowość ta nie była mega droga ;)
Bardzo proszę o cenne rady ;)

P.S.
Jedziemy " w ciemno" ;)


Cześć.

jesli-riviera-makarska-to-gdzie-najlepiej-t26234.html
makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t19403.html
powazny-dylemat-czyli-gdzie-na-makarska-riwiere-d-t18359.html
brela-baska-makarska-tucepi-igrane-gdzie-pierwszy-raz-t29678.html
...

Pzdr
nikusia1410
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 07.07.2015
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikusia1410 » 08.07.2015 20:21

Vjetar napisał(a):
nikusia1410 napisał(a):Witam!
W tym roku po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji. Interesuje Nas rejon Riwiery Makarskiej. Wyjazd w dwie osoby, termin 10-19.09. I teraz mam do Was pytanie ;) jakie rejony polecacie? Chcielibyśmy znaleźć okolicę gdzie będzie malowniczo, z miejscem do spacerów, gdzie moglibyśmy oddać się plażowaniu, ale i zwiedzaniu (jedziemy samochodem, więc w planie mamy również wycieczki- Split, Dubrownik, Jeziora Plitvickie) oraz gdzieś gdzie moglibyśmy wyskoczyć wieczorem na drinka i jakoś się zabawić. Zależy Nam również aby miejscowość ta nie była mega droga ;)
Bardzo proszę o cenne rady ;)

P.S.
Jedziemy " w ciemno" ;)


Cześć.

jesli-riviera-makarska-to-gdzie-najlepiej-t26234.html
makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t19403.html
powazny-dylemat-czyli-gdzie-na-makarska-riwiere-d-t18359.html
brela-baska-makarska-tucepi-igrane-gdzie-pierwszy-raz-t29678.html
...

Pzdr



Dziękuję :-) Pilnie studiuję lekturę :)
zbartek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.07.2015
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbartek » 13.07.2015 22:48

Witam.
Wiem że temat był wałkowany od dawna ale proszę o dobre pomysły gdzie najlepiej pojechać w ciemno na początku sierpnia w rejon Markarskiej ( za 3 tygodnie i pierwszy raz do Chorwacji). Najważniejsze to myślę ze lokalizacja plaży gdyż poruszam się o kulach po złamaniu nogi. Może pomysł szalony ale lepiej leżeć na plaży niż w domu i przepowiadać deszcz z rwącej nogi 
Tak wiec myślę ze najlepiej plaża żwirkowa o łagodnym zejściu, zakwaterowanie w możliwie dogodnym miejscu i odległości od plaży. A sama miejscowość nie była przesadnie nudna i pozbawiona życia wieczorem. Pokonywanie 90 schodków dziennie tez nie wchodzi w grę (robie to od blisko 2 miesięcy). Tak wiec najważniejsze są odległości… plaża, promenada na krótkie spacerki wieczorami, restauracje, kafejki lokale w pobliżu. Aby miejscowość była ładna a krajobraz malowniczy.
Pozdrawiam Batrek
mateusz_z
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2015
Re: Policz zanim pojedziesz!

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateusz_z » 16.07.2015 09:01

Witam własnie zarejestrowałem się na forum i mam kilka pytań mam nadzieje,że ktoś mi odpowie:) mianowicie chciałbym wybrać sie w 2 części sierpnia do Chorwacji ale nie wiem doklładnie gdzie ,a chciałbym mieć dobrą pogodę i żeby coś zobaczyć co polecacie?:D
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Policz zanim pojedziesz!

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 16.07.2015 09:05

mateusz_z napisał(a):Witam własnie zarejestrowałem się na forum i mam kilka pytań mam nadzieje,że ktoś mi odpowie:) mianowicie chciałbym wybrać sie w 2 części sierpnia do Chorwacji ale nie wiem doklładnie gdzie ,a chciałbym mieć dobrą pogodę i żeby coś zobaczyć co polecacie?:D


Wszędzie :-) gdzie oczy poniosą, a będziesz zadowolony :lol:
mateusz_z
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2015
Re: Policz zanim pojedziesz!

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateusz_z » 16.07.2015 09:14

aha:D a cos dokładnie jakaś miejscowość? gdize nocleg polecasz?
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009
Re: Policz zanim pojedziesz!

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 16.07.2015 09:40

mateusz_z napisał(a):Witam własnie zarejestrowałem się na forum i mam kilka pytań mam nadzieje,że ktoś mi odpowie:) mianowicie chciałbym wybrać sie w 2 części sierpnia do Chorwacji ale nie wiem doklładnie gdzie ,a chciałbym mieć dobrą pogodę i żeby coś zobaczyć co polecacie?:D


Poszukaj na forum w dziale "Regiony, miejscowości turystyczne". Gotowej recepty nikt Ci nie poda z tej prostej przyczyny, że są różne formy wypoczynku, zróżnicowane oczekiwania itd. Poczytaj trochę tamten dział, inne również przeglądnij. Gdy coś Ci się spodoba, to poszukaj relacji z podróży do tej miejscowości zamieszczanych w dziale "nasze relacje z podróży".

Cro.pl to skarbnica wiedzy, ale trzeba jej poświęcić trochę czasu. Jeżeli napiszę Ci, żebyś wybrał np. Makarską, to będziesz miał żal, bo chciałeś wypocząć spokojnie leżąc na małej plaży, w ciszy, pływając sobie w morzu wpław, czy pontonikiem, a wieczorem po 22-giej popijając w ciszy winko na tarasie. Jeżeli polecę Ci np. Sevid, to możesz mieć żal, bo chciałeś mieszkać w odpowiedniku naszej Łeby, Ustki, czy Kołobrzegu.
mateusz_z
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2015
Re: Policz zanim pojedziesz!

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateusz_z » 16.07.2015 09:47

ok:D dziekuje za odpowiedz zaraz poczytam to co mi poleciles i napewno na cos sie zdecyduje:D
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009
Re: Policz zanim pojedziesz!

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 16.07.2015 09:59

mateusz_z napisał(a):ok:D dziekuje za odpowiedz zaraz poczytam to co mi poleciles i napewno na cos sie zdecyduje:D


Gdy już poszerzysz, choć trochę, swoją wiedzę na temat regionów, miejscowości, plaż, dojazdu, cen, rodzaju kwater, rodzajów nabrzeża, płatności itp., to dopytuj na forum, zarówno ja, a jak sadzę i inni, chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania.
mateusz_z
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2015
Re: Policz zanim pojedziesz!

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateusz_z » 16.07.2015 10:26

aha:D a tak z czystej ciekawości jaki jest Twój ulubiony region ? Ja chciałbym pojechać gdzieś gdzie bedzie można poleżeć na plaży ale też zwiedzić jakieś ciekawe miejsce.
zbartek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.07.2015
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbartek » 17.07.2015 19:58

Poszukuje miejscowości która będzie najbardziej odpowiednim miejscem dla osoby poruszającej się o kulach (plaża, odległości, ilość turystów itp.)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem dokąd jechać - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone