Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwsze plany...od czegoś trzeba zacząć.Kto podpowie ?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 21.08.2013 11:33

Gdzie są takie Żony co wszystko zaplanują, zorganizują, a ja tylko będę kierownicą kręcił ? Podawać dane kontaktowe .... :mrgreen:

Ja przez całe życie planowałem sam za całą rodzinę, także mój pierwszy wyjazd (od A do Z) za daleką granicą.
A gdzie ? A Chorwacja w lipcu tego roku :) z pięknymi wrażeniami i wspomnieniami wyjazdu w ciemno :mrgreen:

I to wszystko dzięki cro.pl które "namiętnie" studiowałem dwa miesiące przed wyjazdem. I tak napakowany informacjami wyruszyłem w drogę, podróż życia. Teraz z dumą mogę powiedzieć, że cały trud się opłacił i tylko leniwi nie znajdą odpowiedzi na forum na swoje wątpliwości ....

Teraz leżąc na kanapie, rozzuchwalony udanym wyjazdem planuje wakacje na przyszły rok począwszy od wyjazdu zimowego :)

A forum o Chorwacji przybliża mnie do głównej nagrody w "Wielkiej grze" w temacie "Logistyka i pobyt po Chorwacku" albo "Zagubiony Polak w drodze na wymarzone wakacje w HR" :oczko_usmiech:

Czytajcie a będzie Wam dane .... tutaj jest wszystko ....

P.S.
Pozdrawiam "Żony Organizatorki" bo wiem jaki to trud, aby wyprawić całą rodzinę na turystyczne wakacje :papa:
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 21.08.2013 11:33

Jolanda napisał(a):Co prawda nie znam całej Chorwacji :D
ale znalazłam swoje miejsce na ziemi Rogożnica
cisza ,spokój ,dobra baza wypadowa ,fajne plaże ...betonowe i żwirkowe (Sepurine )przyjazna dzieciom :D
ale ,decyzja wiadomo należy wyłącznie do Ciebie :D
Miłego planowania :papa:


Witam w klubie :) My Rogożnice odwiedzaliśmy już 2 razy. W tym roku mieliśmy świetny apartament prawie nad wodą (Uvala Lozica). Rogoznice polecam.
2mk2
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2mk2 » 21.08.2013 11:48

Możesz dać namiary na priva: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wybieram się do Rogoźnicy na początku września :-)

z góry dzięki :-)
Apsik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 16.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apsik » 21.08.2013 12:25

[quote="golibroda"]Gdzie są takie Żony co wszystko zaplanują, zorganizują, a ja tylko będę kierownicą kręcił ? Podawać dane kontaktowe .... :mrgreen:

golibroda z tym planowaniem w pojedynkę wszystkiego, to jak sam pewnie wiesz, nie zawsze jest kolorowo, szczególnie w momencie gdy coś się np. rypnie /brzydko mówiąc :wink: i wtedy wszyscy obwiniają Ciebie (czyt. planującego)!
Ale to przecież Chorwacja, więc tu się nic nie może rypnąć :oczko_usmiech:

Jeszcze tylko...10 DDW :hut: :mrgreen:
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 21.08.2013 12:51

No fakt, niektórzy maja spokojną głowę, a "Planer" obciążoną przez cały wyjazd :)

A co do obwiniania należy stosować jedną zasadę. Nie interesowałeś(aś) się, to się teraz nie kapryś, nie grymaś i wypoczywaj na moich zasadach. A potknięcia są w naturze człowieka, bo nikt nie jest wszechwiedzącą encyklopedią (nawet w encyklopedii są błędy - bo i ten dokument tworzą omylni ludzie). A po drodze różne rzeczy się mogą zdarzyć czego najlepszy planista nie przewidzi :)

Lepiej rozwiązać migiem na miejscu jak szybko się da, bo obwinianie doprowadza delikatnie mówiąc do niesnasek rodzinnych i co się z tym wiąże, zepsutego urlopu.

Bo Polacy mają taki swój sport narodowy "narzekanie". Na wybory nie pójdą, a do krytykowania i wymądrzania potem są pierwsi :evil:

Udanego urlopu Asiu, ja mam tylko 350 DDW 8O :!: W przyszłym roku jedziemy razem - bo jak zaplanujemy na dwie głowy, to będzie wyjazd wszech czasów :mrgreen:

P.S.
Ale jak tak się zaplanuje i wszystko wypali to jaka jest satysfakcja i duma - zazwyczaj odczuwana przez planistę, a nie doceniana przez uczestników :oczko_usmiech:
Apsik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 16.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apsik » 21.08.2013 13:31

Święta (świetna!) racja!! :D
Ja generalnie się niestresuję narzekaniami mojego męża, gdyż ponieważ nie ma ich aż tak dużo, żeby popsuć mi wypad :) a córuchnie to wszystko jedno, byle było morze :wink:
Piszę się na ten wspólny wyjazd!! Wyszedł by istny plan doskonały :oczko_usmiech:
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 21.08.2013 14:23

Trzymam za słowo, :mrgreen: ale męża zapytaj się na wszelki wypadek :oczko_usmiech:
Apsik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 16.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apsik » 21.08.2013 14:33

luuuzik :mrgreen:
z mężem jak z dzieckiem (za rękę i do baru :lol: )
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 21.08.2013 15:34

To dobrze,że masz dwie ręce ... zaprowadzisz nas obu .... i odwieziesz w drodze powrotnej taczką :)
Apsik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 16.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apsik » 21.08.2013 15:40

hehe dobre :lol:

chyba trzeba zmykać, bo nas w końcu autorka pogoni :D
a taka przyjemna konwersacja...
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 21.08.2013 15:57

Święta racja, zapraszam na PW lub e-mail :mrgreen:

A autorkę przepraszamy i kłaniamy się nisko :oczko_usmiech:
ana89
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana89 » 21.08.2013 16:35

autorki proszę nie przepraszać, autorka uwielbia takie konwersacje :D :D


PS no chyba, że nie będę mogła do Was dołączyć to strzelę focha :p


***
Apsik widzę, że nasze dzieci w tym samym wieku :) No i mówisz nadpobudliwe ? NO SKĄD JA TO ZNAM :D Może umówimy się na jakąś małą rozróbę w przyszłym roku w cro ? ;)
Apsik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 16.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apsik » 21.08.2013 21:24

Ana i to jest kolejny genialny pomysł! :mrgreen:
Żałuję właśnie, że w tym roku jedziemy sami, wiadomo w grupie raźniej :( głównie chodzi mi o córę, bo ona bardzo towarzyska jest (po mamusi oczywiście :twisted: )
W przyszłym roku wypad do Cro planujemy na lipiec. Tzn. planujemy planować, bo przecież jeszcze teraz urlop przed nami :P No i chcemy zapuścić się nieco niżej w Południową Dalmację.
Może faktycznie uda się jakoś zgrać/zgadać co do wspólnego wyjazdu :D

Nie wiem tylko co na to golibroda, bo On też jest chętny na wspólny wyjazd :oczko_usmiech:
blanka123
Croentuzjasta
Posty: 136
Dołączył(a): 15.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 21.08.2013 21:34

podajcie mi namiary na nocleg jakies sprawdzone na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzieki :)
ana89
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana89 » 21.08.2013 22:05

Apsik dokładnie w grupie raźniej...moje dziecko też baaaaardzo towarzyskie (coś mi się wydaje, że te nasze pociechy to ten sam "typ" :p ) .Niestety na wakacjach jest "skazany" tylko na nasze towarzystwo bo znajomych jak na lekarstwo, a Ci którzy są to nie bardzo "wakacyjni" . Więc temat spokojnie do obgadania :boss:

Póki co to czekam niecierpliwie na Twoją relację, ah jak ja Ci zazdroszczę ! :mrgreen:

A co do kolegi golibrody to...chyba nie będzie miał nic przeciwko jeśli dołączy do grona jeszcze jedna planistka :mrgreen:

***
Kurcze ale się rozmarzyłam, jak małe dziecko, a tu jeszcze tyle trzeba czekać... :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pierwsze plany...od czegoś trzeba zacząć.Kto podpowie ? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone