Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwsza wyprawa z 4 latką...gdzie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vaniek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.08.2012
Pierwsza wyprawa z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) vaniek » 14.05.2014 20:52

Witajcie

Planujemy wyjazd w 2 tygodniu lipca - do tej pory byliśmy w Trogirze, Omisie, Splicie, ale tym razem pojedzie z nami 1 raz rodzina z 4 letnim dzieckiem - gdzie warto się wybrać? Chodzi o łagodne zejscie do wody no i... dziecko lubi budować zamki (nie wiem czy uda się je przekonać do budowania ,,fortyfikacji kamiennych" :D ) - słyszałem o Rabacu, że niedaleko i fajnie. Ja ze swojej strony znowu lubie, gdy nie jest nazbyt tłoczno - co polecacie?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.05.2014 21:13

Rodzice powinni zadbać o to, aby dzieci się nie nudziły.
Jako weteran wypraw z dziećmi do cro, mogę zapewnić, że nigdy piasku nie szukałem po to, aby zająć nim latorośl.
Jeżeli znajomi nie maja pomysłu, niech jada do Łeby.
:wink:
Użytkownik usunięty
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.05.2014 21:51

4-ro latek będzie się bawił nad wodą wszędzie dobrze przy minimum zainteresowania opiekunów. Problem zaczyna się przy dorastających dzieciach. Jak to mówią: "małe dziecko- mały kłopot, duże dziecko-duży kłopot".
Czyt. problem braku piasku na chorwackich plażach nie jest problemem dla dzieci.
Z postu pytającego wynika raczej problem z "zadowoleniem" rodziców czterolatka.
Ostatnio edytowano 14.05.2014 21:52 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 14.05.2014 21:52

FUX napisał(a):Rodzice powinni zadbać o to, aby dzieci się nie nudziły.
Jako weteran wypraw z dziećmi do cro, mogę zapewnić, że nigdy piasku nie szukałem po to, aby zająć nim latorośl.
Jeżeli znajomi nie maja pomysłu, niech jada do Łeby.
:wink:



Hehehehe dobre :D


I w sumie prawda. Nie po to się jedzie do chorwacji zeby szukac piasku :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 14.05.2014 21:56

vaniek napisał(a):nie wiem czy uda się je przekonać do budowania ,,fortyfikacji kamiennych"

Wierz mi fantastyczna sprawa , nawet ja będąc niedługo dziadkiem , lubię się tak bawić.

Obrazek

Powodzenia.
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 14.05.2014 22:45

Popieram powyższe :D my też martwiliśmy się, że mała będzie się nudzić - no bo jak ma się dziecko bawić na plaży bez piasku?? 8O Ale bezpodstawnie. Kamyki równie dobra frajda, co piach. A najważniejsza jest woda ;) i oczywiście czas poświęcony dziecku - na zmianę z innymi członkami rodziny ;)
Użytkownik usunięty
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.05.2014 23:15

Kamyczki to podstawa :D

Obrazek


Dziecko znajomych będzie zachwycone :D


Gorzej może być z dorosłymi :roll:
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 14.05.2014 23:20

Dorośli też się zachwycą pięknem Chorwacji ;) kamyki nie są straszne. Piękne pejzaże rekompensują wszystko. A wśród kamyczków można znaleźć ciekawe muszelki :)
Użytkownik usunięty
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.05.2014 00:10

No, większość dorosłych tak reaguje :D

Ale zdarzają się też smerfy-marudy :roll:

A wracają do postawionego na początku pytania :
przekopać wątki na forum o Istrii i Kvarnerze :!:
Tam jeszcze nie byliście :!: :!: :!:
Poczytać o tych regionach w przewodniku po Chorwacji i potem się popytać o szczegóły, jak wam jakieś miejsce wpadnie w oko :wink:
Szalenie trudno jest doradzić coś fajnego, jak tyle miejsc jest fajnych :roll:
Byle tylko znajomym to samo miejsce przypadło do gustu
vaniek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.08.2012
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) vaniek » 15.05.2014 00:12

Hehe, dzieki za odp :) Miejsce wybieramy my więc reszta nie ma nic do gadania (no może troszkę :wink: ) - coś w miare blisko i byleby bez betonu :)
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 15.05.2014 04:37

ja mam córkę 6 letnią, co roku była nad Bałtykiem i co roku czekała na plaże podczas wakacji w zeszłe wakacje mieliśmy jechać 1 raz do Chorwacji z nią ale w biurze podróży jak zobaczyła na zdjęciach że nie ma piasku stwierdziła że nie chce jechać woli nad nasze morze, i pewnie byśmy pojechali kolejny raz nad bałtyk, ale pod koniec maja jak załatwiałem wakacje pogoda była nieciekawa i miałem trochę obawy o pogodę, która zawsze nad Bałtykiem na szczęście nam się udawała. Więc pani sprzedawca zaproponowała nam Bułgarię i córka od razu się zgodziła jak zobaczyła morze i piasek:) na miejscu okazało się że podczas 14 dni nad morzem byliśmy może 3 razy a córka zawsze chciała zostawać przy hotelu ze względu na koleżanki których za nic na świecie nie potrafiła zrozumieć ale bawili się świetnie:)
Tak więc były to jej pierwsze wakacje bez piasku i jakoś się udały i tego roku "zgodziła" się na Chorwację a więc zobaczymy jaką wyda opinię po wakacjach. Bo narazie Bałtyk w jej rankingu jest najlepszy:)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 15.05.2014 11:17

vaniek napisał(a):... słyszałem o Rabacu, że niedaleko i fajnie. Ja ze swojej strony znowu lubie, gdy nie jest nazbyt tłoczno - co polecacie?

Jeśli nie lubicie tłoku, to Rabac nie jest najlepszy.
Jest to co prawda niewielka turystyczna miejscowość, ale ludzi tam w sezonie dość sporo.
Znajduje się tam kilka hoteli, bo Rabac jest popularnym celem wakacyjnym. Słyszałem nawet określenie Perła Zatoki Kvarnerskiej. :wink:
vaniek napisał(a):Hehe, dzieki za odp :) Miejsce wybieramy my więc reszta nie ma nic do gadania (no może troszkę :wink: ) - coś w miare blisko i byleby bez betonu :)

Mniej zatłoczone jest niedalekie Ravni. Jest niestety dosyć sporo betonu, ale bez problemu można znaleźć miejsca do plażowania wyłącznie na kamykach.
I też blisko do Labina.
Załączniki:
plaża.JPG
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Pierwsza wypara z 4 latką...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 16.05.2014 19:04

vaniek napisał(a):Hehe, dzieki za odp :) Miejsce wybieramy my więc reszta nie ma nic do gadania (no może troszkę :wink: ) - coś w miare blisko i byleby bez betonu :)


My w tamtym roku spędziliśmy wakacje na wyspie Krk, i było z nami dwoje dzieci 4 i 6 lat.
Blisko i nawet piasek w niektórych miejscach był:
krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html
vaniek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) vaniek » 30.05.2014 07:18

Dzięki za odpowiedzi, macie jakieś namiary na kwatery w tych rejonach (2 oddzielne sypialnie, kuchnia, jakiś taras) chodzi mi o bezpośredni kontakt do właścicieli?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pierwsza wyprawa z 4 latką...gdzie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone