Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecacie ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007
Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 16.10.2008 19:18

W tym roku byliśmy pierwszy raz w Chorwacji na Peljesacu w Orebic i było super. Szukam już czegoś na przyszły rok ale chcielibyśmy wynająć apartamenty lub hotel ale z wyżywieniem i w miarę przyzwoitej cenie. Proszę Was o porady co polecacie ?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.10.2008 19:22

Jesteś pewna , że tego chcesz?? :):) Cro , dla mnie , to właśnie te śniadania na tarasie, przygotowane samemu, jedzenie kiedy się chce... Ale jak tam Marysia uważa... :):)
Pelješac je najbolji i najljepši...
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 16.10.2008 19:31

Kolega Sławek ma zdecydowanie rację :D . Proszę więc słuchać jego wskazówek :D
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 16.10.2008 19:39

OK śniadania może i we własnym zakresie no ale chociaż jakiś obiadek ktoś by zrobił i umył naczynia przez te dwa tygodnie w roku ;)
Dla tych obiadków nasza wyjazdowa ekipa czyli 15 osób jest zdecydowana lecieć do Turcji,Tunezji lub Egiptu a ja wolałabym jechać z tą ekipą do Chorwacji dlatego szukam czegoś z wyżywieniem
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.10.2008 19:43

Z wyżywieniem i to raczej obiadowym to chyba tylko jakiś hotel albo pensjonat... na tym się nie znam i nie zamierzam... Nikt mnie nie ściągnie z plaży czy z jakiejś wycieczki na posiłek, bo zamówiony i zapłacony :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.10.2008 19:43

To chyba Ci tylko biuro zostaje.
Jakieś TUI czy inne Neckermany.
Ale to już nie będzie jak to określiłaś: "w miarę przyzwoitej cenie" + duże zagęszczenie ludzi na metr kwadratowy :lol:
Czyli czysta "cepelia" :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.10.2008 19:45

Przyzwoitość różne ma odcienie i co innego może znaczyć... :):)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.10.2008 19:48

Sławomir Wocial napisał(a):Przyzwoitość różne ma odcienie i co innego może znaczyć... :):)

Koleżanka zapewne będzie wiedziała o co chodzi :lol: :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.10.2008 19:50

Zapewne... :mrgreen:
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 16.10.2008 19:59

Bardzo nie dobre informacje macie dla mnie chociaż powiem szczerze że liczyłam się z tym :cry:
A może ktoś zna jakąś rodzinkę która wynajmuje apartmani a za dopłatą coś upichci ?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.10.2008 20:02

Dla 15-tu osób?? :) Już zazdroszczę tej gospodyni... :) To raczej musi być jakiś kombinat.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 16.10.2008 20:05

eliza_12 napisał(a):OK śniadania może i we własnym zakresie no ale chociaż jakiś obiadek ktoś by zrobił i umył naczynia przez te dwa tygodnie w roku ;)
Dla tych obiadków nasza wyjazdowa ekipa czyli 15 osób jest zdecydowana lecieć do Turcji,Tunezji lub Egiptu a ja wolałabym jechać z tą ekipą do Chorwacji dlatego szukam czegoś z wyżywieniem


Popieram i tak trzymaj. "Jak świat światem" ale nigdy nie gotowałem na wczasach.
Ja mam inną opcję: śniadania w pensjonacie a reszta jadła w terenie tzn. w momencie głodu szukam "dającego zjeść" . Tak wg mnie jest najlepiej.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.10.2008 20:14

Wszystko kwestia zasobności kieszeni. Z tym gotowaniem to nie przesadzajmy, ryz czy makaron i gotowe mięso to nie gotowanie. Ale oczywiście konoby to jest to!! Podadzą , zabiorą i jeszcze lozovace dadzą na odchodne... :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
Re: Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecaci

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.10.2008 20:18

eliza_12 napisał(a):W tym roku byliśmy pierwszy raz w Chorwacji na Peljesacu w Orebic i było super. Szukam już czegoś na przyszły rok ale chcielibyśmy wynająć apartamenty lub hotel ale z wyżywieniem i w miarę przyzwoitej cenie. Proszę Was o porady co polecacie ?


Witaj,
Przecież w Cro knajp pod dostatkiem, nikt nie karze wam gotować..
My w tym roku chyba tylko 2-3razy sami coś upichciliśmy, a tak to odwiedzaliśmy Konobę Riva lub inne :)
Nie widzę tu żadnego dylematu :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 16.10.2008 20:48

Sławomir Wocial napisał(a):Wszystko kwestia zasobności kieszeni. Z tym gotowaniem to nie przesadzajmy, ryz czy makaron i gotowe mięso to nie gotowanie. Ale oczywiście konoby to jest to!! Podadzą , zabiorą i jeszcze lozovace dadzą na odchodne... :)


Dla mnie osobiście ....... mogę nawet "pod mostem" ale gotować nie będę. :!: :wink:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecacie ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone