Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecacie ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 16.10.2008 20:52

:lol: Ja znam pensjonat z restauracją, gdzie dają swoim gościom przyzwoite ceny na wyżywienie, ale akuratnie... w Orebic. Pewnie wolałabyś zmienić w przyszłym roku miejsce pobytu...?
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 16.10.2008 21:02

Jeśli możesz to podaj namiary bo w Orebic bardzo nam się podobało i z miłą chęcią jeszcze tam pojedziemy :lol:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003
Re: Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecaci

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 16.10.2008 21:38

eliza_12 napisał(a): Szukam już czegoś na przyszły rok ale chcielibyśmy wynająć apartamenty lub hotel ale z wyżywieniem i w miarę przyzwoitej cenie. Proszę Was o porady co polecacie ?

Ja Ci polecam Zivogosce Blato na Riwierze Makarskiej.
Apartamenty można wynająć u naszych forumowych koleżanek Zuzy i Plumka ( Anny) - koleżanek z Krakowa. Dzięki nim , w tym roku była możliwość wykupienia sobie obiadów w jednym z hoteli w cenie 60kun od osoby.
Posiłki były smaczne, obfite i składające się z 3 dań: zupy lub jakiejś sałatki (np z ośmiornicy :wink: ) , drugiego dania ( 2 do wyboru: mięso lub ryba I gat.) i deseru ( najczęściej był to owoc : kawałek melona, arbuza, brzoskwinia) . Za zamówione napoje należało zapłacić, piwo 1/2 litra kosztowało 15kun.
Posiłki można było jeść od 14 do (chyba) 18.00.

Wieczory można spędzać TU

Całkiem możliwe, że Zuza będzie na naszym Krakowskim spotkaniu (Plumka nie będzie) więc może uda Ci się z nią porozmawiać.
Zapraszamy.

P.S. Biuro jest sponsorem konkursu forum/viewtopic.php?t=21245&postdays=0&postorder=asc&start=0
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 17.10.2008 06:55

:lol: Eliza to może napisz na mój mail, albo daj do siebie. Moje namiary to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :lol:
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 17.10.2008 07:33

eliza_12 napisał(a):Bardzo nie dobre informacje macie dla mnie chociaż powiem szczerze że liczyłam się z tym :cry:
A może ktoś zna jakąś rodzinkę która wynajmuje apartmani a za dopłatą coś upichci ?


Eliza12. Nic się nie martw i szukaj cierpliwie.
Ja co prawda nie korzystam z takich opcji, ale w zupełności rozumiem twoje potrzeby i mogę cię zapewnić, że takie miejsca są i z odrobiną wysiłku je znajdziesz. My zawsze jeździmy "w ciemno", ale dla 15 os. to na pewno musicie jednak rezerwować.

Np. kolega polecał mi kwaterę w Slano z wyżywieniem (ponoć super gospodarze i żarełko pyszne i w ogromnych ilościach!). W sierpniu, czyli w szczycie sezony, cena = 14 euro za osobę na dzień + 16 euro za wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja). Kolega był bardzo zadowolony, aczkolwiek nam się nie podobało Slano i pojechaliśmy na Peljesac do Żuljany.

Tam nasza gospodyni na campingu też chyba miała ofertę z obiadami (obok campu ma kilka apartamentów i pokoi do wynajęcia), ale nie pytaliśmy o ceny. Mogę ci podać do niej namiar (można się z nią dogadać po polsku) i do Slano też mam namiary.

Natomiast w zeszłym roku byliśmy na Thassos (Grecja), w cudownym miejscu - Aliki, i tam płaciliśmy za kwaterę nad samym morzem z własną plażą 40 euro (w szczycie sezonu) za mały apartamencik (pokoik z aneksem kuch. i łazienką) w bungalowach. I gospodarza miał też ofertę z wyżywieniem. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 10 euro za obiadokolację, a 15 za śniadanie + obiadokolacja. Jakoś tak.

Myślę, że rezerwując na 15 osób zawsze można coś utargować. W Grecji zdecydowanie łatwiej, bo oni są obyci z zasadami rynkowych negocjacji i o wiele mniej pazerni, ale i w Chorwacji warto spróbować...

Poniżej zamieszczam linki do zdjęć z Thassos i z Żuliany.

Thassos:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Żuliana:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.10.2008 13:05

Eliza 12. Oto propozycja :

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 17.10.2008 15:27

Podaje mojego maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

mkm bardzo Cię proszę napisz czy byłeś na tej kwaterze bo wygląda super . Jak tam z wyżywieniem ? Ile kosztuje apartament z wyżywieniem ?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.10.2008 16:43

Na maila napiszę trochę póżniej .
Tak na wszelki wypadek , gdybyś zmieniła podejście do wyżywienia , to polecam vilę Senja w Karbuni - akurat na 15 osób - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D Sprawdzone :!: :wink:
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 18.10.2008 18:55

Czy znasz może bezpośrednią stronkę o tej Villi Senja bo ta co podałeś to jest przez pośrednika :?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.10.2008 19:58

Nie chce mi się szukać , ale Valsa to pewna i sprawdzona agencja czeska :D Ceny też bardzo przystępne . Moi kumple z rodzinami spędzili tam tego lata dwa tygodnie i znowu chcą tam wrócić za rok :D Ale ja im to wybiję z głowy , jest przecież tyle innych wspaniałych miejsc na wyspach :wink:
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 22.10.2008 18:01

Dostałam odpowiedź z Hvaru co do rezerwacji na przyszły rok i jak bardzo mi się ta kwatera podobała to równie bardzo jestem zaszokowana ceną a mianowicie pani zawołała sobie 139 Euro od osoby ( kwatera + śniadanie + obiad ) Dla mojej rodziny to wychodzi 7.000 zł nie licząc dojazdu.
SZOK !!!!
Chyba im się coś poprzestawiało . W tym roku wczasy za 4 osobową rodzinę wyniosły nas z wszystkim 4.200 zł ( kwatery, dojazd, zwiedzanie, pamiątki, prezenty, trunki :lol: )
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 22.10.2008 18:30

Eliza TA cena to pewnie za uroki Hvaru :wink: ; ale wracając do wątku to ja ciebie doskonale rozumiem i popieram.
W domu to ja zwykle robię śniadania i dlatego nie lubię tego robić na wakacjach :D .
Obiad, kolacja - chętnie na zewnątrz w knajpce itd., ale śniadanie muszę mieć wcześnie, na miejscu i zaraz po wstaniu z łóżka. Generalnie w miejscowościach "hotelowych" popytałbym w hotelach, a poza tym w pensionach - np. przypominam sobie taki jeden w Tucepi, za portem w stronę Podgory. Myślę, że w kurotach nie będzie problemu.
Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 22.10.2008 19:09

eliza_12 napisał(a):Dostałam odpowiedź z Hvaru co do rezerwacji na przyszły rok i jak bardzo mi się ta kwatera podobała to równie bardzo jestem zaszokowana ceną a mianowicie pani zawołała sobie 139 Euro od osoby ( kwatera + śniadanie + obiad ) Dla mojej rodziny to wychodzi 7.000 zł nie licząc dojazdu.
SZOK !!!!
Chyba im się coś poprzestawiało . W tym roku wczasy za 4 osobową rodzinę wyniosły nas z wszystkim 4.200 zł ( kwatery, dojazd, zwiedzanie, pamiątki, prezenty, trunki :lol: )


Chyba jednak będziesz gotowała :wink: W ogóle przyszłe wakacje zapowiadają się nie ciekawie :( Euro idzie w górę, a ceny kwater drożeją z mojego rozeznania , średnio o 20 % :( Ale chyba damy sobie radę :wink:
Aga1077
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 16.08.2007
szukam kwatery z możliwością stołowania się u właścicieli

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga1077 » 02.12.2009 23:52

Witam, posługując się wyszukiwarką nic niestety nie mogę znaleźc..java:emoticon(':roll:')więc postanowiłam zapytac forumowiczów.Mianowicie szukamy jakiejś kwaterki na 3 rodziny na Riwierze Makarskiej ale z możliwością wykupienia wyżywienia u właścicieli.Czy ktoś ma jakiś namiar ?
Dziękuję i pozdrawiam
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 03.12.2009 09:49

eliza_12 napisał(a):Dostałam odpowiedź z Hvaru co do rezerwacji na przyszły rok i jak bardzo mi się ta kwatera podobała to równie bardzo jestem zaszokowana ceną a mianowicie pani zawołała sobie 139 Euro od osoby ( kwatera + śniadanie + obiad ) Dla mojej rodziny to wychodzi 7.000 zł nie licząc dojazdu.
SZOK !!!!


A te 140 juro to było od osoby za dzień? Czy za tydzień? Mniemam, że za 7 dób. Więc cena bardziej niż normalna i przyzwoita...

eliza_12 napisał(a):Chyba im się coś poprzestawiało . W tym roku wczasy za 4 osobową rodzinę wyniosły nas z wszystkim 4.200 zł ( kwatery, dojazd, zwiedzanie, pamiątki, prezenty, trunki :lol: )


No. A jedzenie? Od razu poprzestawiało...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecacie ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone