Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac planowany i Brela przypadkiem

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 15.07.2013 00:09

Aneta.K napisał(a):...a ja się cieszę , że w moim Tucepi wszystko na swoim miejscu.... :wink:

........ wygląda tak jakby na mnie czekało..... :lol:

No właśnie nie wszystko :cry: Było kiedyś.... jak to nazwać :?: :roll: miejsce gdzie wieczorkami rozgrywał mecze w piłkę wodną miejscowy Dupin, teraz tam zrobili.... parking dla jachtów :evil: Była też lodziarnia As z sympatyczną obsługą, teraz nie ma :? było kiedyś miejsce na plaży a teraz.... :roll: ale to akurat poniekąd trochę Twoja wina :twisted: odkąd pamiętam, to tylko.... Tučepi :wink:


Mimo wszystko Tučepi jest bardzo ładne :) tylko dla nas już za ciasne w sezonie :papa:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 15.07.2013 23:23

Po ujrzeniu widoku plaży 8O :evil:
Obrazek



szybciutko wróciliśmy do pojazdu i... jazda do siebie 8)

Obrazek


Korzystając z okazji, iż znaleźliśmy się w wyższych partiach Breli bez potrzeby wcześniejszej wspinaczki :D popatrzyliśmy sobie nań z Jadranki

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 16.07.2013 08:20

Ta pierwsza fotka to z piaskiem na plaży? W Tucepi? 8O 8O 8O 8O
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 16.07.2013 08:48

Krzysztof i Lidia napisał(a):
Aneta.K napisał(a):...a ja się cieszę , że w moim Tucepi wszystko na swoim miejscu.... :wink:

........ wygląda tak jakby na mnie czekało..... :lol:

No właśnie nie wszystko :cry: Było kiedyś.... jak to nazwać :?: :roll: miejsce gdzie wieczorkami rozgrywał mecze w piłkę wodną miejscowy Dupin, teraz tam zrobili.... parking dla jachtów :evil: Była też lodziarnia As z sympatyczną obsługą, teraz nie ma :? było kiedyś miejsce na plaży a teraz.... :roll: ale to akurat poniekąd trochę Twoja wina :twisted: odkąd pamiętam, to tylko.... Tučepi :wink:


Mimo wszystko Tučepi jest bardzo ładne :) tylko dla nas już za ciasne w sezonie :papa:


:lol: :lol: :lol:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 16.07.2013 23:57

Niedzwiad napisał(a):Ta pierwsza fotka to z piaskiem na plaży? W Tucepi? 8O 8O 8O 8O

Niby w Tučepi, ale ja bym tego piaskiem nie nazwał :roll:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 17.07.2013 00:17

Po napatrzeniu się na Brelę z góry, wróciliśmy do siebie. Tam delikatne uzupełnienie płynów i biegusiem na plaże celem obejrzenia kolejnego zachodu słońca :D Problem w tym, że może poszliśmy szybko, tylko że start jakby... opóźniony :roll: i zobaczyliśmy zachód ale już bez... słońca

Obrazek


Obrazek


Na pocieszenie pojawił się... księżyc :D

Obrazek
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.07.2013 09:14

Ło Mamuniu, ileż tam ludzi na jednym metrze kwadratowym. Ja to prawdę mówiąc podziwiam ludzi, którzy takie plaże lubią. Ścisk ściskiem, ale plaża piękna i woda jaki ma bajeczny kolor.
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 17.07.2013 23:54

Aldonka napisał(a): plaża piękna i woda jaki ma bajeczny kolor.

Otóż to, tylko niestety zbyt dużo ludzi... podobnie to widzi :roll:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 08.12.2013 16:46

Dzisiejszy dzień taki nijaki, czasu przez to więcej niż ostatnimi… czasy :roll: i jakoś tak na dokończenie relacji mi się zebrało. Wprawdzie ona niemal zakończona, ponieważ końcówkę urlopu raczej leniwie spędziliśmy, ale…. spędziliśmy.

Ostatnie dni do przede wszystkim plaża, woda, spacery po Breli i wspólne wieczory z naszymi gospodarzami :)


Plaża w cieniu
Obrazek


Jeżowce na chwileczkę wyłowione
Obrazek


Stomarica
Obrazek


Arbuzy drogą morską dostarczane
Obrazek


Jeszcze raz kamyczek
Obrazek
jestok1
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 01.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jestok1 » 08.12.2013 18:04

ja w przyszłym roku we wrześniu pierwszy raz jadę do cro, zastanawiam się nad brela lub tucepi lub baska voda . Trochę czytam od jakiegoś czasu o tych miejscowościach i z racji tego, że będe z wózkiem to brela odpada - bo schody. Faworytem póki co jest baska voda. Myślę , że we wrześniu takich tłumów nie będzie ?.. Którą z tych miejscówek byście polecali na początek września z dzieckiem i wózkiem...
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 10.12.2013 23:28

Z wózkiem w Chorwacji raczej doświadczeń, ale raczej wolałbym go prowadzić w Tucepi niż nosić w Breli :roll: :wink: We wrześniu nie byłem i nie wiem, ale z relacji wynika, że jest luźniej.
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 11.12.2013 09:10

Też się wybieram we wrześniu z wózkiem do Chorwacji i właśnie do Breli.W zeszłym roku byliśmy w Baska Voda i też apartament był po schodkach.Jednak Brela mnie urzekła, bardziej kameralna.I już widzę jak spacerujemy po promenadzie.A te kilka schodków...?Cóż, kiedyś trzeba zrzucić ciążowe kilogramy :mrgreen:
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 13.12.2013 01:55

Oj, miło było znowu popatrzeć na znajome kąty :D

Co do ostatnich postów - Brela z wózkiem? Jak najbardziej :D
Jeden "warunek" - apartament ze schowkiem przy promenadzie :)
Mieliśmy takowy i to był cudny układ. Do tego lekki wózek i jesteśmy wolni, niezależni, a te parę (105 dokładnie :P ) schodków z apartamentu do plaży, to faktycznie rewelacja na pociążowy naddatek ;)
Promenada długa, dostatecznie gładka do przejazdów wózkiem, dziecię uwielbiało te codzienne wieczorne spacery.
A w razie wyjazdów turystyczno-krajoznawczych to te kilka razy, kiedy silniejsza połowa rodziny wózek przeniosła z plaży do auta, to było nic wielkiego ;) A na co drugi wypad sprawdzało się nosidło i chusta ;)
Wiktoria
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 07.01.2014 22:39

Pięknie, pięknie, pięknie....

Świetna relacja, super zdjęcia :)

Mąż chce jechać zobaczyć to drzewo więc szukamy noclegów w Breli :)

Podpowiedzcie gdzie szukać noclegów, na jakich ulicach, żeby było nie najwyżej ;) i raczej bliżej niz dalej od centrum?

Do właścicieli Villi Cleopatra już napisałam z pytaniem o wolny termin :)

Natko a czy Ty masz namiar na swoją miejscówkę?
margaryt
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 18.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) margaryt » 25.02.2014 11:26

Świetna relacja! W tym roku zdecydujemy sie na podobny scenariusz do Waszego ;)
Na Peljesac pewnie będzie Trpanj, Divna i Duba, będzie też Orebic i chcemy zajrzeć do Borak ;) Później zmienimy miejsce, chyba wygra Brela ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac planowany i Brela przypadkiem - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone