Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - lista kempingów( opinie)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 07.09.2005 22:49

Moja ocena po powrocie.

Zacznę od Divnej- nie rozczarowałam się choć nie pozstałam na tym kempingu ( z różnych przyczyn). Pięknie połoozny z ładną plażą, kameralny, spokojny. Duży plus. Toalety czyste choć jak mówił przedmówca wyglądają dośc specyficznie.

Mnie mile zaskoczył kemping Adriatic w Makalo. Zagosodarowany z pomysłem, atmosfera jest bardzo przyjemna. Położoenie pozwala na wycieczki na Korculę i do Orebicia. Jedyny minus to pełny sezon - myślę, że bedzie starsznie tłoczno na plazy.

Odwiedziłam tez ->
1. Vucine w Zuljanie - pięnie połozony ale pląza była tak zaśmiecona, ze mnie to poprostu az przeraziło!!!!
2. Vrila - Trpanj - toalety nie zachywacją, plaża również i położenie również srednie.


Oczywiście to moje subiektywne opinie.Ale właśnie tak to widzę.
lingnam
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 14.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) lingnam » 08.09.2005 11:43

Witaj wybieram sie jutro do chorwacji napisz jakie ceny w makalo 2os autko namiot i czy sa lodowki . pozdrawiam
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 08.09.2005 12:06

http://www.adriatic-mikulic.com/default.asp?jezik=5

łazienki sa bardzo czyste( przynajmniej jak jak byłam a było sporo namiotów) i chyba były tam lodówki...
Kemping jedynie oglądałam, nie zatrzymywałam się tam stąd "chyba" w mojej wypowiedzi.

Aha w pobliżu są jeszcze dwa inne kempingi.
lingnam
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 14.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) lingnam » 08.09.2005 14:05

dzieki ally
mam jeszcze pytanieo kemp lili w jagodnej jakie ceny we wrzesniu i czy sa tam lodowki?? wiem ze marudze o te lodowki ale zimne piwko musi byc :wink: pozdrawiam
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 08.09.2005 21:15

lingnam napisał(a):dzieki ally
mam jeszcze pytanieo kemp lili w jagodnej jakie ceny we wrzesniu i czy sa tam lodowki?? wiem ze marudze o te lodowki ale zimne piwko musi byc :wink: pozdrawiam


jest lodówka a co do cen we wrzesni... nie mam pojęcia. Ale w sezonie Lilli to jeden z najtańszych kempów w HR tak więc...
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 09.09.2005 11:07

Jesli chodzi o cennik campu Lili to w sezonie 6 euro od osoby, dziecko polowe. Wydaje mi sie, ze w recepcji wisiala karteczka z cennikiem i ze w czerwcu i we wrzesniu 5 euro/osoba.
Moze sprobuj napisac maila (adres jest na stronie campu) z zapytaniem?

Rozumiem, lingnom, ze planujesz pobyt na tym campie?
Pozdrow go ode mnie :P

Ale wszystkie znaki wskazuja na to, ze jeszcze tam powroce (zostawilam cos... w lodowce hi hi hi)
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 24.02.2006 20:25

Witam - odkurzę nieco temat campów na płw. Peljesac ...
Mam pytanie - czy camping LUKA w miejscowości DUBA jest czynny ? Czy może ktoś już tam nocował? Wertowałem forum dość długo i poza wypowiedziami gajusa, izmira, tuora, .., (wszystkie z sezonu 2003 i 2004) nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie powyżej pytania.
A może macie fotki z tego miejsca? Może jakieś namiary???
Pozdrawiam...
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 26.02.2006 20:27

hmmmm..., widzę że camping Luka w miejscowości Duba na płw. Peljesac jest mało znanym miejscem... No cóż, może jednak ktoś ma namiary na niego? Albo choć jakąś fotkę? :lol:
śmiało :wink:
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 27.02.2006 12:40

Ja co prawda mieszkałem w Divnej ale do Duby Peljeszackiej chodziliśmy wieczorem do baru. Byliśmy też na kempingu. Kemping był chyba zamknięty. Tj byliśmy wieczorami tylko a na kempie ani jednego namiotu, raz jakaś przyczepa była ale chyba tylko w przechowaniu. Żadnych ludzi.
To się mogło wiązać z tym że w ubiegłym roku w okresie w którym byliśmy na Peljeszacu brakowało wody. Do Divnej też dowożono wodę statkiem. Zsamej Duby mam kilka fotek, to miejsce zabite dechami. Kempu nie fotografowałem, ale nie jest duży, otoczony skałkowym płotem, sporo oliwek. Sanitariaty, jak to na Peljeszacu, mało europejskie.
W samej Dubie też mało ludzi.
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 27.02.2006 13:03

hej, dzięki za odpowiedź ... w jakim terminie byłeś w Dubie? A może masz możliwość puszczenia na e-maila fotki? .. z góry dziękuję :)
Macko_Wrocek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 29.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Macko_Wrocek » 27.02.2006 14:53

Do tych co byli w DIVNEJ:

Czy TO jest DIVNA czy tylko jakaś fota z napisem Divna ???
Obrazek

P.S. DIVNA jest od strony lądu czy morza ???
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 27.02.2006 15:08

To jest Divna. Divna to jest plaża, to zielone za plaża to jest kemp.
Droga która przecina prawą krawędz zdjeci idzie do Duby Peljeszackiej, w drugą stronę tak jak na zdjęciu widać wspina sie na łańcuch górski żeby po przejechaniu kilku km i jednej długiej wiochy dojśc do drogi Trpanij - Orebicz
Widoczne domy to kilka apartamentów obok kempu.
Na zdjęciu nie widać wyspy która znajduje sie ok 50m od brzegu i znajduje sie zaraz za lewym dolnym rogiem zdjęcia
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.02.2006 16:31

Obawiam się, że brak odpowiedzi na Twoje pytanie sugeruje, że ten kemp może być nadal zamknięty.
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 27.02.2006 18:53

ally napisał(a):Obawiam się, że brak odpowiedzi na Twoje pytanie sugeruje, że ten kemp może być nadal zamknięty.

... albo taki mały, spokojny, przydomowy - słowem fajny, że nikt nie chce zdradzić namiarów... :lol: :lol: . Tak czy inaczej w czerwcu udaję się w tym kierunku :coool: :!:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.02.2006 23:04

Hmmm szanse sa małe.
Podobnie myślałam o kempingach na Korculi a w efekcie okazało się, że są ale poprostu nie takie jakich oczekuje od HR i chyba nie takie jakich oczekuje większośc z nas bo .... mało kto zatrzymywał się na nich. Tak samo było z samą wyspą. Wszyscy pisali o mieście , mało kto o wyspie .... dziś już wiem czemu 8)
Choć taka teria może być zdradliwa ale jak na razie się sprawdza.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - lista kempingów( opinie) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone